DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

290 miliardów dla Grecji od Niemców to oficjalne stanowisko rządu Greckiego w sprawie reparacji wojennych za II WŚ.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

uid_2385745014481973a2b99b51f48695c51555537828014_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515

Grecki parlament przyjął rezolucję, w której domaga się wypłacenia Grecji reparacji przez Niemcy za zniszczenia dokonane w Grecji przez niemieckie wojska w czasie I i II wojny światowej – informuje AFP.

W 2018 roku komisja parlamentarna oszacowała, że Niemcy są winni Grecji 270 mld euro tytułem zniszczeń z czasów I wojny światowej, a także zniszczeń, grabieży, zbrodni wojennych i wymuszonej pożyczki w czasie okupacji Grecji w trakcie II wojny światowej.

Przewodniczący parlamentu Nikos Voutsis podkreślił, że Grecja nigdy nie zrezygnowała z tych roszczeń.

Teraz parlament przyjął rezolucję wzywającą premiera Aleksisa Ciprasa do „podjęcia wszystkich niezbędnych dyplomatycznych i prawnych kroków” zmierzających do spełnienia greckich roszczeń przez Niemcy.

Cipras przemawiając w parlamencie stwierdził, że przedstawienie takich żądań to „historyczna i moralna powinność, powinność wobec pamięci bohaterów przeszłości”.

Uzyskanie reparacji wojennych od Niemiec było jedną z obietnic wyborczych Ciprasa.

Angela Merkel w czasie wizyty w Grecji w styczniu podkreśliła, że jej kraj „zdaje sobie sprawę z historycznej odpowiedzialności”. – Wiemy ile cierpień my, jako Niemcy w czasie nazizmu, przynieśliśmy Grecji – mówiła.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: