NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
10 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Wybory do PE 2019. „WiceZięba” dr Hubert Czerniak startuje do europarlamentu

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Jeden z głównych antyszczepionkowców w Polsce startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dr Hubert Czerniak, któremu samorząd lekarski chce odebrać prawo do wykonywania zawodu, znalazł się na liście Konfederacji Janusza Korwin-Mikkego, Grzegorza Brauna i posła Piotra Liroya Marca.

Dr Hubert Czerniak krytykuje szczepionki

Dr Hubert Czerniak krytykuje szczepionki (East News, Fot: Marcin Jurkiewicz)

– Mam wrażenie, że ktoś robi z naszych dzieci zombie – mówi o szczepionkach Czerniak. Przekonuje, że uszkadzają mózg i wywołują autyzmSzczepienie dziecinazywa „ludobójstwem i mordowaniem przy użyciu strzykawek zamiast komór gazowych”.

W wyborach do Parlamentu Europejskiego Hubert Czerniak startuje z piątego miejsca w województwach dolnośląskim i opolskim z ramienia Konfederacji, czyli połączonych sił Janusza Korwin-Mikkego, Grzegorza Brauna, posła Piotra Liroya Marca i narodowców. Wcześniej, w 2015 r. bez powodzenia startował do Sejmu z list Kukiz’15, a w 2018 r. na radnego Mazowsza z ramienia Wolności Korwin-Mikkego.

Na Facebooku ma ponad 60 tysięcy fanów, a w grupie, która promuje jego metody leczenia, jest ponad 30 tys. osób, które wymieniają się opiniami, jak naturalnymi sposobami wyleczyć raka i inne choroby. Jednym z głównych tematów są rzekome szkodliwe skutki szczepionek.

Czerniak jest zwolennikiem teorii, że na świecie zawiązał się spisek naukowców, firm farmaceutycznych i polityków, którzy „siedzą w kieszeni karteli farmaceutycznych”. Jest czynnym lekarzem i otwarcie krytykuje obowiązkowe w Polsce szczepienia. Na początku roku samorząd lekarski powiedział „dość” i do sądu lekarskiego trafił wniosek Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej w sprawie ukarania medyka. Grozi za to nawet zawieszenie prawa do wykonywania zawodu.

To nie pierwszy raz, gdy Czerniak ma kłopoty. Dwa lata temu na polecenie prokuratury zawieszono mu prawo do wykonywania zawodu lekarza i przedstawiono ponad 50 zarzutów korupcyjnych. Zdaniem śledczych lekarz miał brać łapówki w zamian za wystawianie zaświadczeń lekarskich.
W grudniu 2017 r. odwieszono mu prawa do wykonywania zawodu.

 

 

zrodlo:https://wiadomosci.wp.pl/wybory-do-pe-2019-wicezieba-dr-hubert-czerniak-startuje-do-europarlamentu-6370935095813761a

One thought on “Wybory do PE 2019. „WiceZięba” dr Hubert Czerniak startuje do europarlamentu

  1. Doktorze, jest Pan wielkim i madrym człowiekiem , oby więcej takich ludzi startowało w wyborach — to może byłaby nadzieja na lepszy świat dla nas szaraczków polskich .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: