"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Wybory do PE 2019. „WiceZięba” dr Hubert Czerniak startuje do europarlamentu

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 4]

Jeden z głównych antyszczepionkowców w Polsce startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dr Hubert Czerniak, któremu samorząd lekarski chce odebrać prawo do wykonywania zawodu, znalazł się na liście Konfederacji Janusza Korwin-Mikkego, Grzegorza Brauna i posła Piotra Liroya Marca.

Dr Hubert Czerniak krytykuje szczepionki

Dr Hubert Czerniak krytykuje szczepionki (East News, Fot: Marcin Jurkiewicz)

– Mam wrażenie, że ktoś robi z naszych dzieci zombie – mówi o szczepionkach Czerniak. Przekonuje, że uszkadzają mózg i wywołują autyzmSzczepienie dziecinazywa „ludobójstwem i mordowaniem przy użyciu strzykawek zamiast komór gazowych”.

W wyborach do Parlamentu Europejskiego Hubert Czerniak startuje z piątego miejsca w województwach dolnośląskim i opolskim z ramienia Konfederacji, czyli połączonych sił Janusza Korwin-Mikkego, Grzegorza Brauna, posła Piotra Liroya Marca i narodowców. Wcześniej, w 2015 r. bez powodzenia startował do Sejmu z list Kukiz’15, a w 2018 r. na radnego Mazowsza z ramienia Wolności Korwin-Mikkego.

Na Facebooku ma ponad 60 tysięcy fanów, a w grupie, która promuje jego metody leczenia, jest ponad 30 tys. osób, które wymieniają się opiniami, jak naturalnymi sposobami wyleczyć raka i inne choroby. Jednym z głównych tematów są rzekome szkodliwe skutki szczepionek.

Czerniak jest zwolennikiem teorii, że na świecie zawiązał się spisek naukowców, firm farmaceutycznych i polityków, którzy „siedzą w kieszeni karteli farmaceutycznych”. Jest czynnym lekarzem i otwarcie krytykuje obowiązkowe w Polsce szczepienia. Na początku roku samorząd lekarski powiedział „dość” i do sądu lekarskiego trafił wniosek Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej w sprawie ukarania medyka. Grozi za to nawet zawieszenie prawa do wykonywania zawodu.

To nie pierwszy raz, gdy Czerniak ma kłopoty. Dwa lata temu na polecenie prokuratury zawieszono mu prawo do wykonywania zawodu lekarza i przedstawiono ponad 50 zarzutów korupcyjnych. Zdaniem śledczych lekarz miał brać łapówki w zamian za wystawianie zaświadczeń lekarskich.
W grudniu 2017 r. odwieszono mu prawa do wykonywania zawodu.

 

 

zrodlo:https://wiadomosci.wp.pl/wybory-do-pe-2019-wicezieba-dr-hubert-czerniak-startuje-do-europarlamentu-6370935095813761a

One thought on “Wybory do PE 2019. „WiceZięba” dr Hubert Czerniak startuje do europarlamentu

  1. Doktorze, jest Pan wielkim i madrym człowiekiem , oby więcej takich ludzi startowało w wyborach — to może byłaby nadzieja na lepszy świat dla nas szaraczków polskich .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: