DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wielka Brytania trwa wymiana ludności napływowej – Polacy i Brytyjczycy w odwrocie , ekspert think tanku Migration Watch UK, Ben Greening.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W Wielkiej Brytanii trwa przyrost populacji związany z imigracją, ale także wymiana struktury, informuje „Rzeczpospolitą” ekspert think tanku Migration Watch UK, Ben Greening.

Według danych przedstawionych przez dziennik, imigracja netto za rok 2018 wzrosła o 283 tysiące osób. Jednak kraje Europy Środkowej opuszczają Wielką Brytanię, netto Polaków i innych środkowo-europejskich nacji jest o 15 tysięcy mniej. Co roku wyjeżdża także 50 tysięcy Brytyjczyków.

Przyjeżdża jeszcze wielu obywateli Rumunii i Bułgarii, ale głównym kierunkiem źródłowym migracji są Pakistan, Indie, Bangladesz, Nigeria i Chiny. Cztery pierwsze z nich to pracownicy ściągani „pod naciskiem lobby przedsiębiorstw”, których model biznesowy opiera się na taniej sile roboczej. Coraz więcej jest też chińskich studentów. Na imigrację zarobkową nakłada się także tzw. „chain immigration”, czyli sprowadzanie rodzin. (j)

cały artykuł: Rzeczpospolita

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: