"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Wielka Brytania trwa wymiana ludności napływowej – Polacy i Brytyjczycy w odwrocie , ekspert think tanku Migration Watch UK, Ben Greening.

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 4]

W Wielkiej Brytanii trwa przyrost populacji związany z imigracją, ale także wymiana struktury, informuje „Rzeczpospolitą” ekspert think tanku Migration Watch UK, Ben Greening.

Według danych przedstawionych przez dziennik, imigracja netto za rok 2018 wzrosła o 283 tysiące osób. Jednak kraje Europy Środkowej opuszczają Wielką Brytanię, netto Polaków i innych środkowo-europejskich nacji jest o 15 tysięcy mniej. Co roku wyjeżdża także 50 tysięcy Brytyjczyków.

Przyjeżdża jeszcze wielu obywateli Rumunii i Bułgarii, ale głównym kierunkiem źródłowym migracji są Pakistan, Indie, Bangladesz, Nigeria i Chiny. Cztery pierwsze z nich to pracownicy ściągani „pod naciskiem lobby przedsiębiorstw”, których model biznesowy opiera się na taniej sile roboczej. Coraz więcej jest też chińskich studentów. Na imigrację zarobkową nakłada się także tzw. „chain immigration”, czyli sprowadzanie rodzin. (j)

cały artykuł: Rzeczpospolita

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: