NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

USA zamierza uderzyć w swojego najbardziej uległego parobka , metodą jaką stosuje przeciw największym wrogom.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

imgAmerykanie domagają się od Polski zatrudnienia do połowy lipca br. blisko 50 weterynarzy w zakładach, które produkują wieprzowinę na amerykański rynek. „Powraca groźba amerykańskiego embarga na polską wieprzowinę” – podaje RMF FM.

Jak poinformowało we wtorek radio RMF FM, na początku kwietnia do Głównego Inspektora Weterynarii trafiło pismo od jego amerykańskiego odpowiednika. Zażądano w nim zatrudnienia prawie 50 weterynarzy, których zadaniem miałoby być nadzorowanie zakładów produkujących wieprzowinę, eksportowaną później do USA.

Ponadto, Amerykanie domagają się zatrudnienia nowych weterynarzy do 15 lipca, a do 8 maja polskie służby mają poinformować USA o podjętych dotąd w tej sprawie działaniach.

We wtorek wiceminister rolnictwa Szymon Giżyński spotkał się z producentami wieprzowiny. Jak powiedział RMF FM Janusz Rodziewicz, prezes Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP, „Amerykanie to bardzo poważna firma, która nie żartuje”. Zaznaczył, że dali Polsce „sporo czasu”, a my „musimy to wypełnić”. Przedstawiciele innych organizacji zrzeszających producentów wieprzowiny ostrzegają, że zamknięcie amerykańskie rynku dla polskich wytwórców mogłoby pociągnąć za sobą analogiczne działania ze strony Izraela, a także Kanady. Sprzedaż wieprzowiny do Stanów Zjednoczonych to 12 procent polskiego eksportu. W ubiegłym roku sprzedaliśmy do USA wieprzowinę o wartości 180 mln euro.

Jak informowaliśmy wcześniej, w październiku 2018 roku Stany Zjednoczone wstrzymały import wieprzowiny z Polski z powodu ASF, czyli afrykańskiego pomoru świń. Amerykanie chcieli w ten sposób zapobiec przedostaniu się choroby do USA. Po tym, gdy w jednym z zakładów eksportujących wieprzowinę do USA stwierdzono nieprzestrzeganie wymogów, mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się poważnych chorób Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych poinformował, że rządowa agencja dokonała przeglądu polskich protokołów eksportowych.

W kolejnych dniach przedstawiciele polskich władz prowadzili z Amerykanami rozmowy, w czasie których dowodzili, że przyczyną wprowadzenia zakazu była „pomyłka”. Według Głównego Lekarza Weterynarii „doszło do pomyłki związanej z określeniem statusu miejsc, z których pochodziło wyeksportowane mięso”. W wyniku negocjacji, Amerykanie znieśli zakaz importu wieprzowiny pochodzącej z 16 polskich zakładów przetwórczych. Według MSZ restrykcje nadal obowiązywały wobec dwóch zakładów ze stref zagrożonych wirusem afrykańskiego pomoru świń.

Rmf24.pl / Kresy.pl / M-forumav live

CZERWONE

One thought on “USA zamierza uderzyć w swojego najbardziej uległego parobka , metodą jaką stosuje przeciw największym wrogom.

  1. NO jak ameryka każe to polaczki musieć bo jak nie to srogi putin zostanie i co wtedy?
    Co na to rolniczki? Gdzie jest ochrona rynku?
    https://kresy.pl/wydarzenia/gospodarka/belgia-zalewa-polske-wieprzowina

    To po co kurwa nam ci fachowcy z zagranicy, co nawet łopaty nie utrzymają?
    https://kresy.pl/wydarzenia/polska/gus-49-bezrobotnych-na-1-oferte-pracy-na-podkarpaciu-podobna-sytuacja-na-calej-scianie-wschodniej/

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: