NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
10 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

TO KONIEC BIEDRONIA! LIDER “WIOSNY” CHCIAŁ UKRYĆ SWÓJ KRYMINALNY FRAGMENT ŻYCIORYSU. TERAZ WYSZŁO JEST JASNE

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Szokujące śledztwo „Warszawskiej Gazety”: Robert Biedroń, założyciel lewicowej „Wiosny” został uznanym winnym pobicia własnej matki, ktoś zabrał akta tej sprawy i próbował po niej zatrzeć po niej ślady. Czyżby cała historia miała się stać przedmiotem szantażu wymierzonego w lewicowego polityka? 

„Warszawska Gazeta” dotarła do największej tajemnicy z przeszłości Roberta Biedronia. Sedno sprawy jest naprawdę szokujące. Biedroń miał w przeszłości zostać uznanym winnym pobicia własnej matki. Sprawa w następnej kolejności była starannie tuszowana.

Podczas
wielotygodniowego śledztwa dziennikarzy “Gazety Warszawskiej” wyszły na jaw informacje pochodzące od  polityków i sędziów, którzy ujawnili kulisy całej sprawy.

Najbardziej niepokojący dla dziennikarzy okazał się fakt, że rozmówcy, ważni politycy obecnej władzy wiedzą, że akta zginęły i mówią to podczas rozmowy.

Znalezione obrazy dla zapytania biedron pobij matke zdjecia

– Nie mogę ani niczemu zaprzeczyć, ani nic potwierdzić – mówi „Warszawskiej” Sławomir Piotrowicz, wtedy prokurator w Krośnie, dziś jeden z bardziej znanych polityków PiS.

W tej historii bulwersująca jest nie tylko przeszłość Roberta Biedronia.

Najbardziej szokujący jest fakt, że dokumenty mogą służyć szantażowi polityka aspirującego do najważniejszych funkcji w Polsce.

 

zrodlo:https://propublico24.pl/index.php/2019/04/17/to-koniec-biedronia-lider-wiosny-chcial-ukryc-swoj-kryminalny-fragment-zyciorysu-teraz-wyszlo-jest-jasne/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: