DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosja zrywa wszelką współpracę z NATO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rosja zaprzestała wszelkiej współpracy wojskowej i cywilnej z NATO. Decyzję władz w Moskwie ogłosił wiceminister spraw zagranicznych Aleksandr Gruszko.

Gruszko stwierdził, że NATO samo zrezygnowało z pozytywnych stosunków z Rosją. Porównał sytuację między Rosją a NATO do zimnej wojny. Dodał, że obecny konflikt z Sojuszem jest najdłuższy w historii.

Dyplomata ostrzegł NATO przed konfliktem zbrojnym z Rosją. Powiedział, że byłaby to katastrofa, ale ryzyko „przypadkowych incydentów” jest bardzo duże.

Znalezione obrazy dla zapytania konflikt nato rosja zdjecia

 

Jeżeli chodzi o konflikt zbrojny z NATO, to wszyscy trzeźwo myślący mają nadzieję, że do tego nie dojdzie. Jestem przekonany, że rozumieją to w Waszyngtonie i w Brukseli. Jednak w dzisiejszej sytuacji wzrasta ryzyko wystąpienia nieprzewidywalnych incydentów, nieprawidłowo zrozumianych zamiarów. Trzeba się ich wystrzegać – powiedział Aleksandr Gruszko.

Znalezione obrazy dla zapytania konflikt zbrojny NATO i rosji zdjecia

Stosunki między Sojuszem a Rosją są napięte od wiosny 2014 roku.Moskwa dokonała wtedy aneksji Krymu. W zeszłym roku wybuchł konflikt w Cieśninie Kerczeńskiej. Od tego czasu NATO dużo częściej kieruje swoje okręty na Morze Czarne.

Rosja twierdzi, że odnowienie współpracy jest możliwe. Jednak władze w Moskwie chcą najpierw ustanowienia strategicznego partnerstwa.

 

 

zroedlo:https://www.o2.pl/artykul/rosja-zrywa-wszelka-wspolprace-z-nato-6370691228087937a?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: