NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przedstawiciele archidiecezji w Burgos w Hiszpanii poinformowali, że w poniedziałek wieczorem – w chwili, gdy płonęła………

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przedstawiciele archidiecezji w Burgos w Hiszpanii poinformowali, że w poniedziałek wieczorem – w chwili, gdy płonęła paryska Notre Dame – doszło do awarii elektryczności i pojawienia się iskier w miejscowej katedrze. Interweniowała straż pożarna.

Katedra w Burgos jest jedną z najpiękniejszych gotyckich świątyń w Hiszpanii (fot. arch. PAP/DPA/M. Vahlsing)

 

– O 22.30 zawiódł system elektryczny, używany do płoszenia ptaków. W wyniku awarii pojawiły się iskry. Wezwana na miejsce straż pożarna zdezaktywowała ten system – poinformował Juan Álvarez Quevedo odpowiedzialny w archidiecezji Burgos za dziedzictwo kulturowe.

Álvarez Quevedo zapewnił, że w efekcie awarii nie mógłby powstać pożar podobny do tego, który strawił paryską katedrę Notre Dame. Dodał, że po wymianie drewnianych elementów dachu w latach 1965-80 największe niebezpieczeństwo dla świątyni w Burgos, jednej z najpiękniejszych katedr w Hiszpanii, stanowi trzęsienie ziemi.

Znalezione obrazy dla zapytania katedra w burgos zdjecia

Władze miasta Burgos skierowały do mer Paryża Anne Hidalgo słowa solidarności w związku z pożarem Notre Dame. Podpisując telegram, burmistrz Burgos Javier Lacalle napisał o bólu spowodowanym paryską tragedią.

Hiszpański samorządowiec przypomniał, że Paryż i Burgos „łączą kultura, historia i sztuka”, właśnie za sprawą znajdujących się na ich terenie katedr. Pożar Notre Dame określił mianem „historycznej tragedii kultury”.

Na ręce władz francuskiej stolicy, a także arcybiskupa Paryża kondolencje wysłała również archidiecezja w Burgos. W liście napisano, że „w Burgos panuje smutek po pożarze siostrzanej katedry, jeśli nie matki katedr”.

Znalezione obrazy dla zapytania katedra w burgos zdjecia

Pismo z deklaracją solidarności do Paryża dotarło również z León. Władze tego hiszpańskiego miasta przypomniały o swoich podobnych doświadczeniach z przeszłości, w związku z pożarem, jaki wybuchł w miejscowej katedrze w 1966 r.

Gotycka katedra w León spłonęła od uderzenia pioruna. Zniszczeniu uległ na skutek ognia cały dach świątyni.

Pożar, który wybuchł w poniedziałek wieczorem w paryskiej katedrze Notre Dame, został całkowicie ugaszony dopiero we wtorek rano. Francuscy strażacy walczyli z ogniem ponad dziewięć godzin. Stołeczna prokuratura poinformowała, że pożar został prawdopodobnie wzniecony przypadkowo.

 

zrodlo:https://www.tvp.info/42232122/awaria-i-iskry-w-kolejnej-gotyckiej-katedrze-zaczelo-sie-w-poniedzialek-wieczorem?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: