DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Maski opadły! Cimoszewicz ujawnia plany Koalicji Europejskiej. Chcą mniej kompetencji dla państw narodowych. „Europa ojczyzn to osłabianie Unii”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Otwierający warszawską listę Koalicji Europejskiej Włodzimierz Cimoszewicz ujawnił w Radiu Zet strategię swojego obozu politycznego w sprawie przyszłości Unii Europejskiej. Trzeba przyznać, że to szokujące zapowiedzi, bo Cimoszewicz zapowiada dążenie do osłabiania kompetencji państw narodowych i wzmacnianie Brukseli.

Znalezione obrazy dla zapytania cimoszewicz zdjecia

Były premier wyjaśnił, czym według niego różni się europejska strategia PiS i jego koalicji. „Różnica między nami fundamentalna jest taka, że PiS opowiada się za osłabieniem UE. Hasło „Europa ojczyzn” to jest właśnie hasło osłabiania Unii, pozbawienia jej części kompetencji i przywracania tych kompetencji państwom narodowym. Koalicja Europejska uważa, że we współczesnym świecie coraz większej konkurencji ze strony nowych mocarstw gospodarczych potrzebna jest silniejsza integracja europejska” – powiedział w Radiu Zet Cimoszewicz.

Znalezione obrazy dla zapytania cimoszewicz zdjecia

Słuchając kolejnych zapowiedzi Cimoszewicza można się spodziewać, że jego ugrupowanie będzie za pozbawieniem poszczególnych państw kompetencji do prowadzenia własnej polityki zagranicznej. „Jeżeli stać na gruncie stanowiska PiS-u o potrzebie przywracania suwerenności państw narodowych, to to oznacza, że UE np. nie powinna prowadzić wspólnej polityki zagranicznej, bo ta jest wręcz taką elementarną częścią suwerenności, wyrazem suwerenności państwa. Ale w interesie Polski leży, żeby UE miała wspólną politykę zagraniczną, np. wobec Rosji” – wyjaśnił Cimoszewicz.

Znalezione obrazy dla zapytania cimoszewicz zdjecia

To niepokojące zapowiedzi. Już dziś Bruksela ma narzędzia, by skutecznie blokować część przeprowadzanych w Polsce reform czy inwestycji. Gdyby sprawdził się plan Cimoszewicza, mogłoby się okazać, że bez zgody Brukseli nie będziemy mogli zrobić nic. Dokładnie tak, jak za komuny. Tyle, że wtedy bez zgody Moskwy.

 

zrodlo:https://centrummedialne.pl/wydarzenia/maski-opadly!-cimoszewicz-ujawnia-plany-koalicji-europejskiej.-chca-mniej-kompetencji-dla-panstw-narodowych.-%E2%80%9Eeuropa-ojczyzn-to-oslabianie-unii%E2%80%9D?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: