"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Maski opadły! Cimoszewicz ujawnia plany Koalicji Europejskiej. Chcą mniej kompetencji dla państw narodowych. „Europa ojczyzn to osłabianie Unii”

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Otwierający warszawską listę Koalicji Europejskiej Włodzimierz Cimoszewicz ujawnił w Radiu Zet strategię swojego obozu politycznego w sprawie przyszłości Unii Europejskiej. Trzeba przyznać, że to szokujące zapowiedzi, bo Cimoszewicz zapowiada dążenie do osłabiania kompetencji państw narodowych i wzmacnianie Brukseli.

Znalezione obrazy dla zapytania cimoszewicz zdjecia

Były premier wyjaśnił, czym według niego różni się europejska strategia PiS i jego koalicji. „Różnica między nami fundamentalna jest taka, że PiS opowiada się za osłabieniem UE. Hasło „Europa ojczyzn” to jest właśnie hasło osłabiania Unii, pozbawienia jej części kompetencji i przywracania tych kompetencji państwom narodowym. Koalicja Europejska uważa, że we współczesnym świecie coraz większej konkurencji ze strony nowych mocarstw gospodarczych potrzebna jest silniejsza integracja europejska” – powiedział w Radiu Zet Cimoszewicz.

Znalezione obrazy dla zapytania cimoszewicz zdjecia

Słuchając kolejnych zapowiedzi Cimoszewicza można się spodziewać, że jego ugrupowanie będzie za pozbawieniem poszczególnych państw kompetencji do prowadzenia własnej polityki zagranicznej. „Jeżeli stać na gruncie stanowiska PiS-u o potrzebie przywracania suwerenności państw narodowych, to to oznacza, że UE np. nie powinna prowadzić wspólnej polityki zagranicznej, bo ta jest wręcz taką elementarną częścią suwerenności, wyrazem suwerenności państwa. Ale w interesie Polski leży, żeby UE miała wspólną politykę zagraniczną, np. wobec Rosji” – wyjaśnił Cimoszewicz.

Znalezione obrazy dla zapytania cimoszewicz zdjecia

To niepokojące zapowiedzi. Już dziś Bruksela ma narzędzia, by skutecznie blokować część przeprowadzanych w Polsce reform czy inwestycji. Gdyby sprawdził się plan Cimoszewicza, mogłoby się okazać, że bez zgody Brukseli nie będziemy mogli zrobić nic. Dokładnie tak, jak za komuny. Tyle, że wtedy bez zgody Moskwy.

 

zrodlo:https://centrummedialne.pl/wydarzenia/maski-opadly!-cimoszewicz-ujawnia-plany-koalicji-europejskiej.-chca-mniej-kompetencji-dla-panstw-narodowych.-%E2%80%9Eeuropa-ojczyzn-to-oslabianie-unii%E2%80%9D?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: