DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Handel organami ludzkimi,zeznanie naocznego swiadka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Były stażysta w szpitalu, na żywo świadczy, detal opowiada o grzebieży ludzi

George Zheng, mieszkający obecnie w Toronto, opowiadający o tym, jak w latach 90. był świadkiem grabieży w zespole Shenyang, w Chinach (Yi Ling / The Epoch Times)

Uwagi wydawcy:  Artykuł ten jest zeznaniem naocznego świadka George ‚a Zhenga, byłego chińskiego studenta medycyny. Wywiad został przeprowadzony w Toronto przez reportera „The Epoch Times” Yi Linga. Dla bezpieczeństwa Zhenga artykuł ten pomija dane daty i miejsca oraz pewne szczegóły, które są zdradzić jego tożsamości. Wersja chińskojęzyczna tej wersji  została opublikowana w chińskiej edycji „The Epoch Times” 5 marca 2015 roku.

Tajne zadanie wojskowe

Wydarzenia, które opisują, miały miejsce w latach 90. W tamtym czasie byłem studentem, właśnie kończyłem naukę w wojskowej szkole medycznej w Chinach. Odbywałem staż na oddziale urologii w Głównym Szpitalu Wojskowym w Shenyang. Pewnego dnia w szpitalu odebrany telefon z Rejonu Wojskowego w Shenyang, w północnych Chinach, że jest rozkaz, aby uzyskać informacje o personelu medycznym.

W grupach z tych dwóch osób były dwie pielęgniarki, trzech lekarzy wojskowych i ja, stażysta. Szef oddziału wydał polecenie. Od tej chwili nie kontaktowałem się ze światem zewnętrznym, w tym z rodziną iors.

Natychmiast wsiedliśmy do vana, którego całe wnętrze było wyściełane materiałem w jasnoniebieskie pasy. Szpital wysłał również pojazd wojskowy. Jego drzwi nie były jeszcze otwarte, mogłem zobaczyć wewnątrz ich właściciela.

Pojazd wojskowy torował drogę. Po przejściu na drogę ekspresową samochód wojskowy w połączonych syrenach i wszystkich autach ustępowały nam pierwszeństwa. Jechaliśmy z bardzo dużą łodzią.

Chiński żołnierz pełni wartę w trakcie w Pekinie, 1.03.2018 r.  (Greg Baker / AFP / Getty Images)

W końcu dotarliśmy do celu i wyjdziemy z tego, że jesteśmy w miejscu otoczonym górami. Stał tam budynek, wokół którego żołnierze pełnili straż. Oficer, który podszedł do nas, aby nas przejąć, powiedział, że budynek ten jest więziony w północno-wschodnich Chinach.

Początek koszmaru

Żeby spędzić w naszym domu gościnnym, a żołnierze pełnili go na zewnątrz. Rankiem pielęgniarka i dwóch żołnierzy poszło do więzienia pobierać krew więźniów i ustalić ich grupa krwi. Gdy wrócili z próbkami krwi, wszyscy wsiedliśmy do vana i odjechaliśmy.

Wszyscy byli uzbrojeni w karabiny maszynowe. Twarzami zwróceni byli na zewnątrz, plecami do nas.

Czekaliśmy w vanie, nie ruch nie był dozwolony. Nagle usłyszeliśmy o pukanie, drzwiach i zobaczyłem, jak się trzymają. Człowiek ten nie reagował.

Zostałem wniesiony do vana i znajdowałem się na czarnym plastikowym worku, który wcześniej rozłożono na PC. Worek przykrywał całą podłogę na pierwszy rzut oka, został wyprodukowany specjalnie w tym celu.

Podobny obraz

Linka, którą związano z mężczyzną, była bardzo cienka – kiedy była naprężana wpijała się w ciało. Jaki jest związek z tym, co jest nadepnęło na linkę, która nie jest w stanie się poruszyć ani szarpać. Jeśliby robił, to do linka zacisnęłaby się i wymyśliłbym udusić.

Jeden z lekarzy powiedział mi, żebym nadepnął na linkę i jednocześnie trzymał mężczyznę tak, przez nie mógł się poruszyć. Kiedy zatrzymałem się za nogę, poczułem, że mamy podwyższoną temperaturę ciała. Zobacz także, że szyję miał całą we krwi. Nie było oczywiste, gdzie został skaleczony, ale z całą pewnością.

Rozgrywa się horror

W tym czasie cały zespół medyczny szybko założył fartuchy chirurgiczne. Główna pielęgniarka rozcięła nożyczkami ubranie mężczyzny i tamponem ze stali dezynfekujący przetarła mu trzy razy całą okolicę podbrzusza aż po klatkę piersiową.

Chińscy lekarze niosą świeże organy do transplantacji.  Szpital w prowincji Henan, 16.08.2012 r.  (Screenshot / Sohu.com)

Wtedy jeden z lekarzy zostanie skalpelem i wykona długie nacięcie od większości aż po pępek. Nogi mężczyzny dostały drgawek. Lekarz otworzył mu całą jamę brzuszną. Krew i jelita od razu wypłynęły. Lekarz odsunął jego jelita na bok i szybko wyciął nerkę; drugi lekarz siedzący po drugiej stronnie wyciął drugą nerkę. Byli bardzo wprawni i szybcy.

Lekarz polecił mi przeciąć żyły i tętnice. Kiedy je przeciąłem, natychmiast trysnęła krew. Krew tryskała po rękach i ciele mężczyzny. Płynęła, potwierdzając tym bez cienia wątpliwości, że ten człowiek był żywy.

W tym czasie obie strony, które zostały wycięte zostały włożone do urządzenia przeznaczonego do transportu, który trzymała pielęgniarkę.

Brutalne usuwanie gałek ocznych

To, lekarz siedzący naprzeciwko mnie, kazał mi usunąć mężskie gałki oczne. Usiadłem i pochyliłem się nad nim. W tym miejscu jego powieki podniosły się i spojrzał na mnie. Jego spojrzenie na krótko spoczęło na mnie. W tych oczach zobaczyłem się w sposób przerażający – taki rodzaj przerażenia, którego nie da się opisać słowami.

Zaczęła się trząść. Poczułem przerażenie. Byłem sparaliżowany.

Znalezione obrazy dla zapytania handel organami ludzkimi zdjecia

Powiedział lekarzowi, że nie mogę tego zrobić.

Na lekarz bez uprzedzenia, brutalnie, chwycił głowę mężczyzny i jego lewą ręką i dwóch palców trzymał mu powieści, był otwarty, trzymał się w dłoni i czuł się hemostatycznymi wyłupił gałki oczne. Zrobił do jednego ruchem.

W tym momencie zaczną się pojawiać, a potem od czubka głowy po same stopy. Czułem, że zaraz zemdleję.

Przypomniało mi się, że noc jest bardziej przyjazna dla gości. Jedna rzecz, którą powiedział utkwiła mi pamięć: „Niecałe 18 lat, bardzo zdrowe ciało”. Czy mówisz o tym?

Po tym jak lekarz powiadomił mnie o tym, że skończyliśmy, tylne drzwi otworzyły się na czterech żołnierzy i zrobili to, co mielibyśmy, że byłby plastikowy pojazd, który stał się zaparkowany obok.

Nasz van natychmiast ruszył się i bardzo szybko wracaliśmy z powrotem do szpitala, znowu z pojazdem wojskowym jadącym z przodu. Wszystkie fartuchy chirurgiczne, szpitalne czapeczki, gumowe rękawiczki, których używaliśmy były zebrane, aby można je było zniszczyć, gdy już wrócimy.

Gdy przyjechaliśmy do szpitali organów, natychmiast otrzymaliśmy operację, w której bylibyśmy operatorzy.

W tamtym czasie nie byłem w stanie niczego, całe moje ciało było bardzo osłabione. Kierownik zobaczył mój stan i pozwolił mi odpocząć z boku sali. Położyłem się na leczniczych operacjach.

Straszliwe brzemię

Znalezione obrazy dla zapytania handel organami ludzkimi zdjecia

Wkrótce wyszedłem z pracy, ze szpitali, i wróciłem do domu. Wciąż byłem bardzo słaby i dostałem wysokiej gorączki. Moja matka zapytała mnie, co się stało, ale tłumaczył się jej zajścia.

Jednak ból, jaki odczuwałem, nie chciał odejść. Z jednej strony do doświadczenia było tak, że nawet nie mogłem o nim myśleć, a co dopiero o nim mówić. Na własne oczy widziałem brutalne niespokojne. Martwiłem się też, że mogę być ścigany i zabity przez władze. Ciężar tego wszystkiego sprawił, że popadłem w totalne przygnębienie.

Przez długi czas ta scena z Vana nieustannie gra się w moim umyśle – jak żyjąca istota, człowiek taki jak mój, mógłbym być świadomy, kiedy na mnie spojrzał. Moje serce nie mogło tego znieść. Czułem się tak, jakbym miał zwariować i ciągle byłem na skraju załamania nerwowego.

Od tamtej pory minęło wiele lat, jednak to straszne wspomnienie wciąż nie może zostać wymazane. Przez wszystkie lata nie chciałem tego poruszać i celować tego unikałem. Ponieważ jak tylko sobie o tym przypomniałem, nie mogłem się potem pozbierać.

Kiedy media zaczęły ujawniać swoją twórczość od więźniów sumienia, praktykujących Falun Dafa w Chinach, natychmiast wszystko zrozumiałem. To wszystko jest prawdą, a gra już funkcjonuje już od dawna w ramach wojskowego systemu Komunistycznej Partii Chin. Tyle tylko, że kampania prześladuje przeciwko Falun Dafa zapewniła dużo większe źródło.

Epilog: Chińskie zabijanie dla Form

Niezależny kanadyjski śledczy  David Kilgour , który jest w pełni odpowiedzialny za aktualny stan, oraz David Matas za pomocą tego narzędzia.

W roku 2016 wraz z amerykańskim dziennikarzem śledczym, pisarzem, Ethanem Gutmannem dokonali  aktualizacji raportu . Zawarte w nim dane dowodzą, że olbrzymia liczba ludzi uwięzionych ze względów religijnych i politycznych – przede wszystkim zwolennicy

Innymi słowy, byli zabijani w celu pozysania ich narządów.

Dziennikarz śledczy, pisarz Ethan Gutmann i jego książka „The Slaughther” (pol. „Rzeź”), która zawiera niezmiernie ważne dowody na istnienie grabieży zespołu w Chinach

Uznając, że chiński transplantacyjny przemysł poruszył się po 1999 roku, pod nazwą Falun Gong.

Aby uzyskać informacje na temat tego, że w transporcie związanym z transplantologią, w celu uzyskania dodatkowych informacji, należy  zgłosić się do kraju .

„Chiny nie są na miejscu”, powiedział David Matas w wywiadzie dla „The Globe and Mail”. „Chiny wyróżnia się, że tam jest do zinstytucjonalizowane, przez państwo, kierowane przez partię. Nie jest to sytuacja, w której jest kilku opryszków, gdzie w bocznej uliczce, gdzie szybko zarobić pieniądze ”.

„The Epoch Times” dnia 2019-03-08, link do artykułu:  https: // http://www.theepochtimes.com / former-intern-recalls-horrific-experience-of-witness-live-organ -zbieranie-w-porcelanie_2821357.html

 

 

zrodlo: https: //epochtimes.pl/byly-stazysta-w-szpitalu-naoczny-swiadek-szczegolowo-opowiada-o-grabiezy-organow-od-zywych-ludzi/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: