DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Flota państw bałtyckich jest bezbronna

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kraje bałtyckie nie są zdolne do obrony swojego wybrzeża z powodu źle rozwiniętej floty – napisano w raporcie Międzynarodowego Centrum Studiów Obronnych w Tallinnie, który jest w posiadaniu gazety Postimees.

Autorzy badania twierdzą, że wieloletni brak inwestycji we własne marynarki wojenne powoduje, że kraje bałtyckie są łatwym celem potencjalnej napaści ze  Wschodu. „Żeby poradzić sobie w przypadku potencjalnych ataków hybrydowych ze strony Rosji, należy inwestować  w marynarkę wojenną” – podkreślono w dokumencie.

EML Admiral Cowan (M313)

W raporcie zaznaczono ponadto, że sojusznicy państw bałtyckich w ramach NATO nie będą mogli udzielić im pomocy o czasie, ponieważ główne siły morskie sojuszu są skoncentrowane na ochronie linii brzegowej między Ameryką i Europą. Obecnie kluczowymi jednostkami bojowymi Marynarki Wojennej Estonii, Litwy i Łotwy są trałowce. Statki te są przeznaczone do wykrywania i niszczenia min morskich, jednak nie nadają się do wypełniania innych zadań bojowych, oprócz tego są już dość wysłużone.

Marynarka Wojenna Estonii posiada trzy okręty takiego typu: Admiral Cowan, Sakala i Ugandi.Wszystkie zostały wyprodukowane w Wielkiej Brytanii w latach 80 i 90. i były eksploatowane przez wojska angielskie do połowy lat dwutysięcznych, po czym sprzedano je Tallinnowi. Według takiego samego schematu Marynarka Wojenna Łotwy kupiła cztery trałowce od Holandii, a Łotwa dwie jednostki od Niemiec.

Znalezione obrazy dla zapytania flota estoni lotwy i litwy zdjecia

„Kraje bałtyckie powinny przejść od trałowania min do dalszych działań” – skomentował tę sytuację jeden z autorów raportu Toni Lawrence.

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/gospodarka/2019041710223249-flota-panstwa-baltyckie-sputnik/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: