DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WIDEOWIADOMOŚCI „Polacy, rozliczcie się za udział w Holokauście”. Antypolski film w holenderskiej telewizji [WIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Holenderska telewizja wyprodukowała 5-odcinkowy film o Polsce. Wyemitowano już pierwszy odcinek pt. „Mój polski dom”, który odbił się szerokim echem w Holandii. Film został pokazany w najlepszej porze oglądalności o godz. 20.00. Jaki obraz Polski został wykreowany w tym filmie?

Znalezione obrazy dla zapytania antypolski film w telewizji holenderskiej zdjecia

O swoich wrażeniach po obejrzeniu pierwszego odcinka opowiadają dwie Polki mieszkające w Holandii, Ewa Stasinowska i Ewa Żyźniewska. Ich relacja wskazuje na to, że mamy do czynienia z kolejnym antypolskim produktem propagandowym dorabiającym Polakom gębę nazistów, antysemitów, ksenofobów i – ogólnie rzecz biorąc – katolickiego ciemnogrodu mordującego Żydów podczas Holokaustu. W filmie zastosowano cały szereg propagandowych sztuczek, żeby nie tylko zohydzić Polskę w oczach holenderskiej opinii publicznej, ale wręcz nastraszyć Holendrów polskim potworem, który nie chce rozliczyć się z własnej, ciemnej przeszłości. A tą ciemną przeszłością ma być udział Polaków w zagładzie Żydów.

Znalezione obrazy dla zapytania antypolski film w telewizji holenderskiej zdjecia

Dlaczego ten film jest bardzo groźny? Dlatego, że jest to kolejny element propagandowej nagonki na Polskę, która buduje grunt pod ograbienie nas przez Żydów. Z narodu ofiar mamy stać się narodem sprawców, których nikt nie będzie żałował i nikt się za nimi nie ujmie. Analizujące film Polki wskazują jasno, że jest to budowanie przekazu, dzięki któremu holenderska opinia publiczna ma uznać za uzasadnione żydowskie roszczenia zapisane w ustawie 447. A przed nami jeszcze cztery odcinki  tego antypolskiego paszkwilu. Posłuchajcie.

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/04/12/polacy-rozliczcie-sie-za-udzial-w-holokauscie-antypolski-film-w-holenderskiej-telewizji-wideo/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “WIDEOWIADOMOŚCI „Polacy, rozliczcie się za udział w Holokauście”. Antypolski film w holenderskiej telewizji [WIDEO]

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: