DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

VIDEO – ZAMACH NA KANDYDATA NA PREZYDENTA UKRAINY UDAREMNIONY

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Asystent ministra spraw wewnętrznych Ukrainy Anton Gieraszczenko poinformował o zatrzymaniu grupy uzbrojonych ludzi pod domem kandydata na prezydenta Ukrainy.

Na dalekim przedmieściu Kijowa, na osiedlu domów jednorodzinnych zatrzymana została grupa uzbrojonych ludzi. Gieraszczenko napisał, że zostali oni ujęci w „bezpośredniej bliskości od domu jednego z kandydatów na prezydenta Ukrainy”. Według agencji informacyjnej UNIAN chodzi o dom Władimira Zełenskiego, który wygrał pierwszą turę wyborów i obecnie jest faworytem drugiej, w której zmierzy się z urzędującym prezydentem, Petro Poroszenką.

Według Gieraszczenki grupa przyjechała w okolicę domu Zełenskiego z zamiarem dokonania zabójstwa. Nie uściślił jednak czy ich celem był właśnie kandydat na prezydenta Ukrainy. W samochodzie typu dżip w miejscu tylnego siedzenie zamontowany został na prowizorycznym stojaku ciężki karabin maszynowy DSzK. UNIAN podkreśla, że skuteczny zasięg takiego karabinu to 3 kilometry. Wraz z karabinem znaleziono dużą ilość amunicji do niego.

[the_ad id=”46669″]

Gieraszczenko zamieścił na swojej stronie na Facebooku nagranie szturmu funkcjonariuszy na samochód przestępców. Pisze o „specoperacji” co oznacza, że organy ścigania obserwowały wcześniej grupę szykującą zamach.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: