NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 GOŚĆ SPECJALNY21 października 2019
-141338 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Terroryzm wytrychem do okupacji

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Oficjalnie rząd USA nazwał wojska Iranu zorganizowaną grupą terrorystyczną.

Tak odnoszono się do SS, Al–Kaidy, aktualnie do ISIS. Biorąc pod uwagę styl działania, równie dobrze można tym terminem nazwać oddziały IDF (Israeli Defense Forces). Obserwacja  uczy, że taka etykietka jest jak detonator uruchamiający reakcję łańcuszka zdarzeń. Niebawem, według znanego schematu pojawią się sankcje ekonomiczne jako środek do walki z terroryzmem sianym przez urojony reżim. Nastąpi zakaz prowadzenia rozmów czy interesów z tym krajem obejmujący kraje sojusznicze. Zatem żaden generał waszyngtoński nie będzie prowadził rozmów z generałem irańskim by zminimalizować zagrożenie wojną, bo zostanie to potraktowane jako działalność nielegalna. Wyłamujący się spod tej zasady musi liczyć się z zamrożeniem, lub przejęciem aktywów, czy nawet zagrożeniem życia. Taka jest podszewka walki z terroryzmem.

Co kryje się za traktowaniem armii jako grupy terrorystycznej. Oficjalne nazwanie armii niepodległego państwa jako zorganizowanej sieci terrorystycznej otwiera furtkę do działania, które w dotychczas istniejącym porządku prawnym byłoby nielegalne. Ta terminologia usprawiedliwia bezprawie i pozwala je uznać za nowe prawo. Dokładnie tak jak Al-Kaida uznana za nielegalną sieć terrorystyczną stała się pretekstem do umiędzynarodowienia problemu i tworzenia sojuszy, usprawiedliwione stało się przekraczanie wszelkich granic pod szlachetnie brzmiącym szyldem walki z terrorem. Zgodnie z tą zasadą wszyscy sojusznicy skupili się w NATO. Pojawienie się w Pentagonie osób służących interesom Izraela jako neo-konserwatystów popchnęło Amerykę ku wojnie z Irakiem.

Traktując dowolny incydent jako akt terroru na jednego z członków NATO, cały blok mobilizowany jest do jego odparcia. Kraje satelickie zobowiązane są donosić o wszelkim śladzie współpracy z Iranem na swoim terenie.

Gdyby celem któregokolwiek z prezydentów USA było pokojowe rozwiązanie wszelkich sporów i zmniejszenie zagrożenia wojną, nie szafowałby  wobec żadnego niepodległego państwa nazwaniem go terrorystycznym, bo jest to otwarcie drogi do  podgrzania nastrojów wojennych prowadzących do jego okupacji. Czy cała ta opisana strategia jest autorstwa panów Pompeo, Pence’a? Cytując THE TIMES OF ISRAEL:”B. Netanyahu podziękował prezydentowi USA D. Trumpowi za określenie armii irańskiej jako terrorystycznej.” Ten ruch dokonany był na  życzenie B. Netanyahu. Kto więc prowadzi politykę zagraniczną Stanów Zjednoczonych?

W ramach upominku wzmacniającego przedwyborcze notowania Premiera Izraela Prezydent D. Trump „dał” Jerozolimę, Wzgórza Golan, a w przeddzień wyborów zakwalifikował Iran zgodnie z oczekiwaniem. Tak oto pan Netanyahu może mówić, że owinął sobie Trumpa wokół palca, co poniekąd potwierdza, że jest w stanie uzyskać cokolwiek na czym mu zależy.

 

zrodlo:https://wolna-polska.pl/wiadomosci/terroryzm-wytrychem-do-okupacji-2019-04?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: