DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szykuje się podwyżka akcyzy na alkohol i papierosy – poszukiwanie funduszy na piątkę plus

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rząd od przyszłego roku szykuje się podwyżce akcyzy na alkohol i wyroby tytoniowe. Planowane zmiany mają przyprowadzić dla budżetu państwa zysk finansowy w postaci 1,144 mld zł. Jarosława Kaczyńskiego.

 

Rząd Od 2020 roku szykuje się na 3 procentową podwyżkę akcyzy na alkohol i papierosy. Na pierwszy ogień pójdzie zwyżka cen produktów alkoholowych, która podróżuje od 1. stycznia, natomiast papierosy podrożeją od lipca.

Znalezione obrazy dla zapytania papierosy i alkohol zdjecia

„Od 2020 roku planowane są kolejne ważne zmiany w systemie, z których zaliczyć należy indeksację stawek podatku, napoje tytoniowe, wyroby tytoniowe, wyroby nowatorskie”  – podaje ministerstwo finansów.

Znalezione obrazy dla zapytania papierosy i alkohol zdjecia

Nowość ma być wprowadzenie podatku akcyzowego dla płynów do papierosów elektronicznych. W tym przypadku rząd musi zmienić ustawę z 12. grudnia 2017 roku. o podatku akcyzowym. Każdy mililitr specjalnego płynu ma został obłożony podatkiem wysokości 0,5 zł.

Z informacji na temat tego, co się dzieje w gospodarce papierniczej w Polsce. Szacuje się, że może być rocznie sprzedawane 150 tys. litrów.

 

zrodlo: https: //medianarodowe.com/szykuje-sie-podwyzka-akcyzy-na-alkohol-i-papierosy/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: