});
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

SKANDAL! Brytyjskie bazy wojskowe wkrótce w Polsce – amerykanie nie wystarczą…

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]

Prawdppodobnie niedlugo w Polsce obok amerykanskich oddzialow, beda takze stacjonowaly brytyjskie

zrodlo:YT(Suwerenny PL)

One thought on “SKANDAL! Brytyjskie bazy wojskowe wkrótce w Polsce – amerykanie nie wystarczą…

 1. Wielkie ”gówno” … a nie analiza . Nie mam zamiaru gówniarza subskrybować … bo pierdoli tylko ”pod publiczkę” jak radio Erewań .
  Jak taki mądry ”analityk” … to powinien chociaż obalić tezę , dzikiej świni Gryglasa o już sprowadzeniu do Polski 10 miliardów m3 gazu LNG z JANKESOLANDU … nie wiadomo tylko czy miał na myśli gaz przed regazyfikacją czy już po niej .
  Jak na razie to w Terminalu Świnoujskim … nawet nie wiedzą jak ten ”gaz” pachnie .

  Po pierwsze ja też na ich miejscu chciałbym się podpiąć pod taką KROPLÓWĘ … jaką jest rozdawnictwo wszelkich dobroci z ”kredensu” Polskiego i ze ”sreber” rodowych przez parchów polskich , których jak widać reprezentuje jakaś menda zaściankowa i chuj złamany … niejaka dzika świnia Gryglas (żeby mu chuj w trumnie stanął aby wieka nie mogli zamknąć) .

  Druga sprawa … każdy kto się orientuje , pamięta chyba lubelską wieś ŻURAWLÓW … i ich problemy z jebanym chevron’em i chuj wie komu tak naprawdę potrzebnym ”gazem” łupkowym .
  ŻURAWLÓW WYGRAŁ tylko potyczkę … rządzący dostali dobrego pstryka w nochal .
  Obiecane ”granty” … łapówy i inne wspaniałe dobra … poszły się jebać jak kartka papieru wrzucona w nurt rzeki .
  Zaczadziałe rządzące kurewstwo … odczadziało … i znaleźli rozwiązanie tak jak zwykły złodziejaszek obchodzący zabezpieczenia obrabowywanej willi .

  Ich geologowie wespół z innymi zainteresowanymi … będą po prostu prowadzić badania geologiczne na terenie Naszej Umęczonej Najjaśniejszej co wiąże się często z przymusem przeprowadzenia odwiertów na zainteresowanych poletkach .
  ”Cywile” … tym bardziej obcy … wzbudzili by niezdrowe zainteresowania i zapalenie się u ”tubylców” czerwonych lampek ostrzegawczych … w miejscu gdzie zazwyczaj znajduje się coś co nazywamy ”mózgiem” .
  Naukowa dziatwa poubierana w mundurki typu ”panterka” nie wzbudzi w ”tubylcach” żadnego zainteresowania … tym bardziej , że lokalny wójt będzie wiedział tylko tyle , że na jego terenie będzie budowana ”baza” OBCYCH … którzy mają tam w zamyśle sypnąć nieokreśloną gotowizną na rozwój gminy … i integrować się z lokalną społecznością … gdzie w efekcie może nastąpić pożądany przez wszystkich wzrost demograficzny w postaci pojawienia się w miejscowym przedszkolu … jakiejś tam liczby ślicznych , chodzących ”czekoladek” .

  Jeżeli już cosik będzie odkryte i pewne na 100% , że jest … do akcji wejdą ichniejsze ”komandosi” czy inne ”marinesi” … obgrodzą ładnie teren (tyle ile im potrzeba) płotem zwieńczonym potrójnymi zwojami drótu kolczastego … postawią całą infrastrukturę na potrzeby ”bazy” … POKAŻĄ WTEDY WÓJTOWI I RESZCIE ”TUBYLCÓW” PODWÓJNEGO , POTĘŻNEGO FUCK’A .

  Bądź tu wtedy mądry … podejdż do ”bazy” i strajkuj w obronie swojej Ziemi .
  Ustawa 1066 działa … ”komandosi” czy też ”marinesi” pokażą lokalsom kto tu RZĄDZI … jak będzie trzeba to i użyją broni palnej na co pozwala im powyższa ustawa .

  Teraz po czasie widzimy jak rząd Nas wyjebał w ”kitniak” … dziwiliśmy się po co ruda kurwa Tusk wprowadzał tę Ustawę i inne związane z tym reguły ”gry” … teraz już się nie musimy dziwić … ”Szydło” – omen nomen – wyszło z wora i dokazuje .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: