KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

SKANDAL! Brytyjskie bazy wojskowe wkrótce w Polsce – amerykanie nie wystarczą…

Prawdppodobnie niedlugo w Polsce obok amerykanskich oddzialow, beda takze stacjonowaly brytyjskie

zrodlo:YT(Suwerenny PL)

One thought on “SKANDAL! Brytyjskie bazy wojskowe wkrótce w Polsce – amerykanie nie wystarczą…

 1. Wielkie ”gówno” … a nie analiza . Nie mam zamiaru gówniarza subskrybować … bo pierdoli tylko ”pod publiczkę” jak radio Erewań .
  Jak taki mądry ”analityk” … to powinien chociaż obalić tezę , dzikiej świni Gryglasa o już sprowadzeniu do Polski 10 miliardów m3 gazu LNG z JANKESOLANDU … nie wiadomo tylko czy miał na myśli gaz przed regazyfikacją czy już po niej .
  Jak na razie to w Terminalu Świnoujskim … nawet nie wiedzą jak ten ”gaz” pachnie .

  Po pierwsze ja też na ich miejscu chciałbym się podpiąć pod taką KROPLÓWĘ … jaką jest rozdawnictwo wszelkich dobroci z ”kredensu” Polskiego i ze ”sreber” rodowych przez parchów polskich , których jak widać reprezentuje jakaś menda zaściankowa i chuj złamany … niejaka dzika świnia Gryglas (żeby mu chuj w trumnie stanął aby wieka nie mogli zamknąć) .

  Druga sprawa … każdy kto się orientuje , pamięta chyba lubelską wieś ŻURAWLÓW … i ich problemy z jebanym chevron’em i chuj wie komu tak naprawdę potrzebnym ”gazem” łupkowym .
  ŻURAWLÓW WYGRAŁ tylko potyczkę … rządzący dostali dobrego pstryka w nochal .
  Obiecane ”granty” … łapówy i inne wspaniałe dobra … poszły się jebać jak kartka papieru wrzucona w nurt rzeki .
  Zaczadziałe rządzące kurewstwo … odczadziało … i znaleźli rozwiązanie tak jak zwykły złodziejaszek obchodzący zabezpieczenia obrabowywanej willi .

  Ich geologowie wespół z innymi zainteresowanymi … będą po prostu prowadzić badania geologiczne na terenie Naszej Umęczonej Najjaśniejszej co wiąże się często z przymusem przeprowadzenia odwiertów na zainteresowanych poletkach .
  ”Cywile” … tym bardziej obcy … wzbudzili by niezdrowe zainteresowania i zapalenie się u ”tubylców” czerwonych lampek ostrzegawczych … w miejscu gdzie zazwyczaj znajduje się coś co nazywamy ”mózgiem” .
  Naukowa dziatwa poubierana w mundurki typu ”panterka” nie wzbudzi w ”tubylcach” żadnego zainteresowania … tym bardziej , że lokalny wójt będzie wiedział tylko tyle , że na jego terenie będzie budowana ”baza” OBCYCH … którzy mają tam w zamyśle sypnąć nieokreśloną gotowizną na rozwój gminy … i integrować się z lokalną społecznością … gdzie w efekcie może nastąpić pożądany przez wszystkich wzrost demograficzny w postaci pojawienia się w miejscowym przedszkolu … jakiejś tam liczby ślicznych , chodzących ”czekoladek” .

  Jeżeli już cosik będzie odkryte i pewne na 100% , że jest … do akcji wejdą ichniejsze ”komandosi” czy inne ”marinesi” … obgrodzą ładnie teren (tyle ile im potrzeba) płotem zwieńczonym potrójnymi zwojami drótu kolczastego … postawią całą infrastrukturę na potrzeby ”bazy” … POKAŻĄ WTEDY WÓJTOWI I RESZCIE ”TUBYLCÓW” PODWÓJNEGO , POTĘŻNEGO FUCK’A .

  Bądź tu wtedy mądry … podejdż do ”bazy” i strajkuj w obronie swojej Ziemi .
  Ustawa 1066 działa … ”komandosi” czy też ”marinesi” pokażą lokalsom kto tu RZĄDZI … jak będzie trzeba to i użyją broni palnej na co pozwala im powyższa ustawa .

  Teraz po czasie widzimy jak rząd Nas wyjebał w ”kitniak” … dziwiliśmy się po co ruda kurwa Tusk wprowadzał tę Ustawę i inne związane z tym reguły ”gry” … teraz już się nie musimy dziwić … ”Szydło” – omen nomen – wyszło z wora i dokazuje .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: