KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Łódzkie: Dzielnicowy walczy z nielegalnymi wysypiskami śmieci. W ciągu kilku dni złapał trzy osoby

Las do nie wysypisk śmieci – do zdania można powtarzać w nieskończoność. Jednak w każdej z tych osób, które za nic mają zakazy. Ostatnio na nielegalne wysypisko natknęło się na policjantów z gminy Zelów (woj. Łódzkie). Przypadek, jest o tyle ciekawy, że funkcjonariuszom udało się namierzyć sprawcę…

Anielkie: Dzielnicowy walczy z nielegalnymi wysypiskami Å ?? mieci.  W kilka dni z apa ??  trzy osoby

Reagowanie na złe nawyki i brak przyzwolenia na niewłaściwe zachowania to cecha godna naśladowania – ubolewają policjanci z Bełchatowa. Mundurowi opisali sytuację, która miała miejsce kilka dni temu w woj. łódzkim.

Wszystko zaczęło się 11 kwietnia, kiedy to mieszkanka gminy Zelów, powiadomiła swojego dzielnicowego o śmieciach, które ktoś wysypał w lesie. „Dzielnicowy z Komisariatu w Zelowie sprawdzając informację znalazł wyrzucone odpady. Leżały one przy drodze w miejscowości Mauryców w gminie Zelów” – relacjonuje policja.

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

Dzielnicowy postanowił przejrzeć odpadki. Po pewnym czasie trafił na trop – receptę z danymi 25-letniego mieszkańca Poździenic. Policjant postanowił udać się do domu, w którym mieszkał mężczyzna, niestety nie zastał go.

„Z nieodpowiedzialnym mężczyzną mundurowy skontaktował się telefonicznie. Przyznał on, że wyrzucił śmieci, które pochodziły głównie z remontu mieszkania. Mężczyzna w najbliższym czasie ma zgłosić się na policję. Wkrótce odpowie przed sądem i będzie musiał uprzątnąć zaśmiecony teren” – informująpolicjanci.

Dzielnicowy walczy z nielegalnymi wysypiskami

Warto dodać, że w ostatnim czasie dzielnicowy z Komisariatu Policji w Zelowie zanotował podobny sukces. 9 kwietnia udało mu się odnaleźć nielegalne wysypisko śmieci w miejscowości Wygiełzłów (gm. Zelów).

Podobny obraz

„Na terenie nieużytków rolnych otoczonych lasem rozrzucone były śmieci pochodzenia domowego w postaci ubrań, rzeczy budowlano – remontowych, części samochodowych, folii, pojemników plastikowych, a nawet starych zabawek” – relacjonują funkcjonariusze.

Dzielnicowy przeszukując śmieci trafił na rzeczy, które doprowadziły go do sprawcy. Okazał się nim także 25-letni mieszkaniec gminy. „Zaskoczony wizytą policjanta przyznał się do nieodpowiedzialnego zachowania i zobowiązał się do posprzątania zaśmieconego terenu” – informuje policja.

10 kwietnia dzielnicowy pojechał się, czy 25-latek sprzątnął śmieci i…  złapał się na gorącym uczynku innych mieszkań, który właśnie opróżniał worki i pojemniki pod drzewami.

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

„Zawstydzony 32-latek, który został przyłapany przez policjantów na gorącym uczynku zaśmiecania terenu, został wykonany przez zabójców śmieci, które już zdążył wyrzucić. Obaj mieszkańcy gminy Zelów za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzi przed sądem ”- czytamy w relacjach.

 

zrodlo: https: //wmeritum.pl/dzielnicowy-zelow-smieci/277015

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: