"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Łódzkie: Dzielnicowy walczy z nielegalnymi wysypiskami śmieci. W ciągu kilku dni złapał trzy osoby

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Las do nie wysypisk śmieci – do zdania można powtarzać w nieskończoność. Jednak w każdej z tych osób, które za nic mają zakazy. Ostatnio na nielegalne wysypisko natknęło się na policjantów z gminy Zelów (woj. Łódzkie). Przypadek, jest o tyle ciekawy, że funkcjonariuszom udało się namierzyć sprawcę…

Anielkie: Dzielnicowy walczy z nielegalnymi wysypiskami Å ?? mieci.  W kilka dni z apa ??  trzy osoby

Reagowanie na złe nawyki i brak przyzwolenia na niewłaściwe zachowania to cecha godna naśladowania – ubolewają policjanci z Bełchatowa. Mundurowi opisali sytuację, która miała miejsce kilka dni temu w woj. łódzkim.

Wszystko zaczęło się 11 kwietnia, kiedy to mieszkanka gminy Zelów, powiadomiła swojego dzielnicowego o śmieciach, które ktoś wysypał w lesie. „Dzielnicowy z Komisariatu w Zelowie sprawdzając informację znalazł wyrzucone odpady. Leżały one przy drodze w miejscowości Mauryców w gminie Zelów” – relacjonuje policja.

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

Dzielnicowy postanowił przejrzeć odpadki. Po pewnym czasie trafił na trop – receptę z danymi 25-letniego mieszkańca Poździenic. Policjant postanowił udać się do domu, w którym mieszkał mężczyzna, niestety nie zastał go.

„Z nieodpowiedzialnym mężczyzną mundurowy skontaktował się telefonicznie. Przyznał on, że wyrzucił śmieci, które pochodziły głównie z remontu mieszkania. Mężczyzna w najbliższym czasie ma zgłosić się na policję. Wkrótce odpowie przed sądem i będzie musiał uprzątnąć zaśmiecony teren” – informująpolicjanci.

Dzielnicowy walczy z nielegalnymi wysypiskami

Warto dodać, że w ostatnim czasie dzielnicowy z Komisariatu Policji w Zelowie zanotował podobny sukces. 9 kwietnia udało mu się odnaleźć nielegalne wysypisko śmieci w miejscowości Wygiełzłów (gm. Zelów).

Podobny obraz

„Na terenie nieużytków rolnych otoczonych lasem rozrzucone były śmieci pochodzenia domowego w postaci ubrań, rzeczy budowlano – remontowych, części samochodowych, folii, pojemników plastikowych, a nawet starych zabawek” – relacjonują funkcjonariusze.

Dzielnicowy przeszukując śmieci trafił na rzeczy, które doprowadziły go do sprawcy. Okazał się nim także 25-letni mieszkaniec gminy. „Zaskoczony wizytą policjanta przyznał się do nieodpowiedzialnego zachowania i zobowiązał się do posprzątania zaśmieconego terenu” – informuje policja.

10 kwietnia dzielnicowy pojechał się, czy 25-latek sprzątnął śmieci i…  złapał się na gorącym uczynku innych mieszkań, który właśnie opróżniał worki i pojemniki pod drzewami.

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie

„Zawstydzony 32-latek, który został przyłapany przez policjantów na gorącym uczynku zaśmiecania terenu, został wykonany przez zabójców śmieci, które już zdążył wyrzucić. Obaj mieszkańcy gminy Zelów za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzi przed sądem ”- czytamy w relacjach.

 

zrodlo: https: //wmeritum.pl/dzielnicowy-zelow-smieci/277015

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: