NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI - WOJCIECH OLSZAŃSKI23 października 2019
7 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

ISIS chwali się atakami. W 3 dni zabili ponad 300 osób

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

ISIS chwali się atakami. W 3 dni zabili ponad 300 osób

ISIS opublikowało nowe oświadczenie. Państwo Islamskie twierdzi, że w ostatnich dniach przeprowadziło skoordynowane ataki w 80 miastach na całym świecie.
Wikimedia Commons CC BY

Zamachy to odwet za wyparcie terrorystów z Baghouz w Syrii. ISIS twierdzi, że do ataków ruszyli najemnicy i samobójczy zamachowcy. Wśród użytej broni miały być miny przeciwpiechotne.

W 92 przeprowadzonych atakach zginęły 362 osoby – twierdzi Państwo Islamskie.

Ataki miały miejsce głównie w Azji i Afryce. 14 z nich odbyło się w Iraku, 10 w Syrii, a także w Afganistanie, Libii, Egipcie i Somalii. Jak informują przywódcy Państwa Islamskiego, wszystkie wydarzyły się pomiędzy 8 a 10 kwietnia – donosi „The Times”.

Następnym celem mają być miasta w Europie. Terroryści w wydanym oświadczeniu grożą też mieszkańcom innych kontynentów. Pomimo poniesionych strat w Syrii, ISIS nadal posiada solidną sieć kontaktów, dzięki którym przemieszcza swoich bojowników.

https://www.o2.pl/artykul/isis-chwali-sie-atakami-w–dni-zabili-ponad–osob-6370629790099585a http://brusselstimes.com/world/14995/isis-planned-new-terror-attacks-in-europe https://www.thetimes.co.uk/article/isis-plans-to-copy-paris-atrocity-with-fresh-wave-of-carnage-qt6d0t82z

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: