DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ISIS chwali się atakami. W 3 dni zabili ponad 300 osób

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ISIS chwali się atakami. W 3 dni zabili ponad 300 osób

ISIS opublikowało nowe oświadczenie. Państwo Islamskie twierdzi, że w ostatnich dniach przeprowadziło skoordynowane ataki w 80 miastach na całym świecie.
Wikimedia Commons CC BY

Zamachy to odwet za wyparcie terrorystów z Baghouz w Syrii. ISIS twierdzi, że do ataków ruszyli najemnicy i samobójczy zamachowcy. Wśród użytej broni miały być miny przeciwpiechotne.

W 92 przeprowadzonych atakach zginęły 362 osoby – twierdzi Państwo Islamskie.

Ataki miały miejsce głównie w Azji i Afryce. 14 z nich odbyło się w Iraku, 10 w Syrii, a także w Afganistanie, Libii, Egipcie i Somalii. Jak informują przywódcy Państwa Islamskiego, wszystkie wydarzyły się pomiędzy 8 a 10 kwietnia – donosi „The Times”.

Następnym celem mają być miasta w Europie. Terroryści w wydanym oświadczeniu grożą też mieszkańcom innych kontynentów. Pomimo poniesionych strat w Syrii, ISIS nadal posiada solidną sieć kontaktów, dzięki którym przemieszcza swoich bojowników.

https://www.o2.pl/artykul/isis-chwali-sie-atakami-w–dni-zabili-ponad–osob-6370629790099585a http://brusselstimes.com/world/14995/isis-planned-new-terror-attacks-in-europe https://www.thetimes.co.uk/article/isis-plans-to-copy-paris-atrocity-with-fresh-wave-of-carnage-qt6d0t82z

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: