DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Belgijskie media kpią z Polski! Nazistowski orzeł wkomponowany w polską flagę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Jeden z polskich blogerów „Okiem Obywatela” umieścił na Facebooku zdjęcia z artykułem „The Impartialist”, który oprawiony jest przerobioną polską flagą, na której umieszczono nazistowski orzeł. Belgijskie medium określa Polskę jako nowotwór na ciele Unii Europejskiej.

Znalezione obrazy dla zapytania belgijskie media kpia z polski

W artykule zatytułowanym przez dziennikarza Philippe Dürr „Polska, nowotwór UE” przeczytać można o tym jak belgijski Premier Charles Michele obraża Polskę uważając ją za guz – „Polska jest narastającym nowotworem”.

W dalszej części artykułu napisane jest, iż Premier się przejęzyczył lecz pytany ponownie przez dziennikarza po zakończonej sesji rady, uznał jednak ponownie co innego – „Polska jest guzem, który czerpie same korzyści ze wszystkiego. Nowotwory mogą być w ciele, więc Polska nie powinna być w UE”.

Autor ostrzega czytelników przed faszystowską Polską

Autor tekstu rozmyśla nad kwestią relacji Polsko-Belgijskich, a także ewentualnym Polexitem. Utwierdza w złym przekonaniu, że Prawo i Sprawiedliwość związał ze sobą władzę sądowniczą. Po czym uznał to za fakt zbliżenia się Polski do faszyzmu.

Twierdzi, że EU wytaczając Polsce art. 7, powinna ona stracić prawo głosu i do wypowiadania się. Dywaguje czy polskie władze powinny nadal posiadać to prawo, które w jego opinii jest szkodliwe.

Belgia.
Uważacie, że tvn z wyborczą szczują na Polskę?
No to proszę, połączyli naszą flagę z nazistowskim orłem.

Reszta artykułu w komentarzach

Mehr anzeigen

Insynuuje Polakom, iż uważamy się za lepszy kraj, który ma poprowadzić resztę krajów Unii Europejskiej, a one mają nam ślepo wierzyć.

Na koniec redaktor Phillipe Dürr ostrzega czytelników przed Polską przywołując słowa Nevilla Chumberline, premiera Wielkiej Brytanii – „Wierzę, że nastał pokój dla naszych czasów” – z 20. września 1938 roku, gdy wspólnie z Adolfem Hitlerem podpisywali wspólną deklarację w Monachium.

Zmusza on czytelników to stawienia oporu przeciwko rzekomej, polskiej faszystowskiej propagandzie oraz nie pozwolić Polsce królować.

Nazistowski orzeł na polskiej fladze

Cały artykuł z 28. marca b.r. okraszony jest grafiką, gdzie na polskiej fladze umieszczono podobiznę orła nazistowskiego usuwając z niego tylko swastykę spot szponów. Ma to ewidentnie nastawić negatywnie czytelników do Polski.

 

 

zrodlo:https://medianarodowe.com/nazistowski-orzel-wkomponowany-w-polska-flage/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: