NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Belgijskie media kpią z Polski! Nazistowski orzeł wkomponowany w polską flagę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jeden z polskich blogerów „Okiem Obywatela” umieścił na Facebooku zdjęcia z artykułem „The Impartialist”, który oprawiony jest przerobioną polską flagą, na której umieszczono nazistowski orzeł. Belgijskie medium określa Polskę jako nowotwór na ciele Unii Europejskiej.

Znalezione obrazy dla zapytania belgijskie media kpia z polski

W artykule zatytułowanym przez dziennikarza Philippe Dürr „Polska, nowotwór UE” przeczytać można o tym jak belgijski Premier Charles Michele obraża Polskę uważając ją za guz – „Polska jest narastającym nowotworem”.

W dalszej części artykułu napisane jest, iż Premier się przejęzyczył lecz pytany ponownie przez dziennikarza po zakończonej sesji rady, uznał jednak ponownie co innego – „Polska jest guzem, który czerpie same korzyści ze wszystkiego. Nowotwory mogą być w ciele, więc Polska nie powinna być w UE”.

Autor ostrzega czytelników przed faszystowską Polską

Autor tekstu rozmyśla nad kwestią relacji Polsko-Belgijskich, a także ewentualnym Polexitem. Utwierdza w złym przekonaniu, że Prawo i Sprawiedliwość związał ze sobą władzę sądowniczą. Po czym uznał to za fakt zbliżenia się Polski do faszyzmu.

Twierdzi, że EU wytaczając Polsce art. 7, powinna ona stracić prawo głosu i do wypowiadania się. Dywaguje czy polskie władze powinny nadal posiadać to prawo, które w jego opinii jest szkodliwe.

Belgia.
Uważacie, że tvn z wyborczą szczują na Polskę?
No to proszę, połączyli naszą flagę z nazistowskim orłem.

Reszta artykułu w komentarzach

Mehr anzeigen

Insynuuje Polakom, iż uważamy się za lepszy kraj, który ma poprowadzić resztę krajów Unii Europejskiej, a one mają nam ślepo wierzyć.

Na koniec redaktor Phillipe Dürr ostrzega czytelników przed Polską przywołując słowa Nevilla Chumberline, premiera Wielkiej Brytanii – „Wierzę, że nastał pokój dla naszych czasów” – z 20. września 1938 roku, gdy wspólnie z Adolfem Hitlerem podpisywali wspólną deklarację w Monachium.

Zmusza on czytelników to stawienia oporu przeciwko rzekomej, polskiej faszystowskiej propagandzie oraz nie pozwolić Polsce królować.

Nazistowski orzeł na polskiej fladze

Cały artykuł z 28. marca b.r. okraszony jest grafiką, gdzie na polskiej fladze umieszczono podobiznę orła nazistowskiego usuwając z niego tylko swastykę spot szponów. Ma to ewidentnie nastawić negatywnie czytelników do Polski.

 

 

zrodlo:https://medianarodowe.com/nazistowski-orzel-wkomponowany-w-polska-flage/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: