DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nowy sadaz wyborczy na Ukrainie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Według najnowszej wersji przeprowadzonej przez Centrum Razumkowa, Wołodymyr Zwykły ma ponad dwukrotną przewagę nad urzędowaniem Ukrainy. Petrem Poroszenką.

Sondaż, że w drugim turze wyborów prezydenckich na Ukrainie 49,3 proc. odpowiedzi, oddać głos na showmana Wołodymyra Zełenskiego. Urzędujący prezydent Petro Poroszenko może liczyć na 20,4 proc. badanych.

Własnościowe urządzenie

Ponadto, 20,4 proc. ankietowanych nie wie na kogo zagłosuje, 9,7 proc. odmówiło odpowiedzi na pytanie.

Ogólne wyniki sondażu zamieściła w sieci ukraińska dziennikarka Sonia Koszkina. Według niej, Poroszenko zapewne nie będzie w stanie wygrać II tury wyborów. Więcej informacji ws. sondażu ma zostać opublikowanych w ciągu dnia.

W I turze wyborów prezydenckich Zełenski otrzymał 30,24 proc. głosów, a Poroszenko dwa razy mniej – 15,95 proc. Druga tura wyborów odbędzie się 21 kwietnia br. Wcześniej ma odbyć się wielka debata z udziałem oby kandydatów.

Znalezione obrazy dla zapytania poroszenko zdjecia

Jak informowaliśmy, tydzień temu Wołodymyr Zełenski zamieścił w sieci krótkie nagranie, w którym zapowiedział, że jest gotów spotkać się z urzędującym prezydentem Petrem Poroszenką na debacie wyborczej, ale pod pewnymi warunkami. Powiedział, że czeka na niego na Stadionie Olimpijskim w Kijowie, gdzie obaj kandydaci mieliby wystąpić „przed narodem Ukrainy”. Chciał też, żeby wszystkie programy telewizyjne miały prawo do transmisji debaty oraz, żeby przed wystąpieniem obaj kandydaci przeszli badanie lekarskie, które wykazałoby czy są zdrowi i czy nie zażywają narkotyków lub alkoholu. W czwartek nad ranem na oficjalnym profilu Poroszenki na Facebooku zamieszczono nagranie, w którym urzędujący prezydent Ukrainy przyjmuje zaproszenie do debaty. Później Zełenski zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, na którym zaprosił byłą premier Julię Tymoszenko, by jako niezależny moderator poprowadziła debatę wyborczą między nim, a prezydentem Poroszenką. Dał jej 24 godziny na odpowiedź. Przedstawiciele byłej premier, która nie dostała się do II tury wyborów prezydenckich, oświadczyli, że jej sztab przemyśli tę propozycję. W piątek kanał TSN powołując się na słowa przedstawiciela sztabu wyborczego Zełenskiego poinformował, że Tymoszenko ofertę odrzuciła. Z kolei według portalu Ukraińska Prawda Julia Tymoszenko nie odmówiła prowadzenia debaty, lecz zignorowała propozycję Zełenskiego nie dając mu odpowiedzi w oczekiwanym przez niego czasie.

Znalezione obrazy dla zapytania poroszenko zdjecia

W ubiegły piątek obaj rywale poddali się badaniom lekarskim. W moczu i krwi Poroszenki stwierdzono brak alkoholu i innych psychoaktywnych substancji. Od prezydenta pobrano także próbki włosów, które zostaną poddane badaniom mającym wykazać, czy Poroszenko zażywał substancje psychoaktywne w okresie do 6 miesięcy wstecz. Wyniki tych badań mają być poznane przed II turą wyborów. Swoje wyniki opublikował także Zełenski – on także nie zażywał substancji niedozwolonych. Dziennikarze zauważyli, że na protokole jego badań widnieje data 2. kwietnia. Laboratorium wykonujące badanie zareagowało stwierdzeniem, że doszło do pomyłki i zmieniło datę na aktualną. To nie wystarczyło sztabowi Poroszenki, który wezwał Zełenskiego do poddania się badaniu próbek włosów, podobnie jak zrobił to Poroszenko.

 

zrodlo: https: //kresy.pl/wydarzenia/nowy-sondaz-wyborczy-na-ukrainie-zelenski-z-dwukrotna-przewaga-nad-poroszenka/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: