KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Wiadomość: wzywa dżihadystów do ataku na obchody Wielkiego Tygodnia w Hiszpanii

The following two tabs change content below.

Fundacja Al-Muntasir Media opublikował dziś komunikat proszący śpiące komórki i samotne „wilki” w Hiszpanii o podjęcie działań.

Siły bezpieczeństwa obserwują centrum Madrytu.  EFE / Fernando Villar

Siły bezpieczeństwa obserwują centrum Madrytu. EFE / Fernando Villar

Fundacja Al-Muntasir Media opublikował dziś komunikat, w którym apeluje do śpiących komórek i samotnych „wilków”, które według dżihadystów związanych z Daesh znajdują się w Hiszpanii. Celem jest zaatakowanie obchodów Wielkiego Tygodnia w naszym kraju, ponieważ poinformowali oni źródła antyterrorystyczne LA RAZÓN.

Przesłanie ma na celu zachęcenie ich do ataków, o które zadają publiczne pytanie: „Gdzie teraz jesteś, mudżahedini Allaha, kiedy jesteś potrzebny?”

To piąta anenaza, którą Daesh wprowadza do Hiszpanii w tym roku (poprzez filmy), do której należy dołączyć, jedna z Al-Kaidy.

W ostatnich dniach Ministerstwo Spraw Wewnętrznych podniosło poziom ostrzeżenia antyterrorystycznego do 4 wzmocnionego między innymi przez zagrożenie Wielkiego Tygodnia.

W grudniu ubiegłego roku Al Muntasir opublikował film pt. „Cena drogie, płatne w Barcelonie”, który zawierał archiwalne zdjęcia z ataku na Barcelonę 17-A. Lektor mówi po hiszpańsku:

„Krzyżowcy: karmisz radykalizm, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy. Jesteś jak ktoś, kto chce ugasić ogień, rzucając płomienie na ten ogień, ponieważ stawiasz wszystkich muzułmanów po tej samej stronie i karmisz nienawiścią. Wiele z twoich aresztowań było przeciwko niewinnym muzułmanom i nie stanowiły zagrożenia. Twoje represje wobec naszych sióstr były drogie.

Komórki są przygotowane. Wyznaczone cele. Bądź przygotowany, zaatakujemy cię, kiedy najmniej się tego spodziewasz. W przypadku, gdy nie wiedziałeś, lwy Barcelony zemściły się za twoją kampanię aresztowania, a my nawet zemścimy się bardziej. Ogłaszamy wam, O Krzyżowcy, nowe operacje, rozumiesz swój błąd bardzo szybko.

 

zrodlo:https://www.larazon.es/espana/un-mensaje-llama-a-los-yihadistas-a-atentar-contra-las-celebraciones-de-semana-santa-en-espana-AO22861203?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: