loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Wiadomość: wzywa dżihadystów do ataku na obchody Wielkiego Tygodnia w Hiszpanii

loading...
Our Reader Score
[Total: 6 Average: 5]

Fundacja Al-Muntasir Media opublikował dziś komunikat proszący śpiące komórki i samotne „wilki” w Hiszpanii o podjęcie działań.

Siły bezpieczeństwa obserwują centrum Madrytu.  EFE / Fernando Villar

Siły bezpieczeństwa obserwują centrum Madrytu. EFE / Fernando Villar

Fundacja Al-Muntasir Media opublikował dziś komunikat, w którym apeluje do śpiących komórek i samotnych „wilków”, które według dżihadystów związanych z Daesh znajdują się w Hiszpanii. Celem jest zaatakowanie obchodów Wielkiego Tygodnia w naszym kraju, ponieważ poinformowali oni źródła antyterrorystyczne LA RAZÓN.

Przesłanie ma na celu zachęcenie ich do ataków, o które zadają publiczne pytanie: „Gdzie teraz jesteś, mudżahedini Allaha, kiedy jesteś potrzebny?”

To piąta anenaza, którą Daesh wprowadza do Hiszpanii w tym roku (poprzez filmy), do której należy dołączyć, jedna z Al-Kaidy.

W ostatnich dniach Ministerstwo Spraw Wewnętrznych podniosło poziom ostrzeżenia antyterrorystycznego do 4 wzmocnionego między innymi przez zagrożenie Wielkiego Tygodnia.

W grudniu ubiegłego roku Al Muntasir opublikował film pt. „Cena drogie, płatne w Barcelonie”, który zawierał archiwalne zdjęcia z ataku na Barcelonę 17-A. Lektor mówi po hiszpańsku:

„Krzyżowcy: karmisz radykalizm, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy. Jesteś jak ktoś, kto chce ugasić ogień, rzucając płomienie na ten ogień, ponieważ stawiasz wszystkich muzułmanów po tej samej stronie i karmisz nienawiścią. Wiele z twoich aresztowań było przeciwko niewinnym muzułmanom i nie stanowiły zagrożenia. Twoje represje wobec naszych sióstr były drogie.

Komórki są przygotowane. Wyznaczone cele. Bądź przygotowany, zaatakujemy cię, kiedy najmniej się tego spodziewasz. W przypadku, gdy nie wiedziałeś, lwy Barcelony zemściły się za twoją kampanię aresztowania, a my nawet zemścimy się bardziej. Ogłaszamy wam, O Krzyżowcy, nowe operacje, rozumiesz swój błąd bardzo szybko.

 

zrodlo:https://www.larazon.es/espana/un-mensaje-llama-a-los-yihadistas-a-atentar-contra-las-celebraciones-de-semana-santa-en-espana-AO22861203?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: