KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

ŚWIAT NA GŁOWIE PEDERASTA I KOMUCH W SPORZE RELIGIJNYM

Za SLD, PO, PiSu… urzędnicy, policjanci, żołnierze, strażacy niosą ten krzyż – napisał Robert Biedroń pod zdjęciem z Drogi Krzyżowej. Lider Wiosny zapowiedział, że jego partia wkrótce to zmieni. Na jego wpis zareagowało wielu internautów, m.in. Adam Andruszkiewicz i Włodzimierz Czarzasty.

Okres Wielkiego Postu jest w chrześcijaństwie czasem pokuty przygotowującym do przeżycia najważniejszych świąt w roku. W tygodniach poprzedzających Wielkanoc odbywają się liczne nabożeństwa. Wśród nich są Drogi Krzyżowe, organizowane niekiedy poza terenem Kościoła.

Portal esanok.pl opublikował relację z Drogi Krzyżowej w Zwierzyniu dla służb mundurowych województwa podkarpackiego. Tradycyjnie w nabożeństwie wzięli udział policjanci, a także reprezentanci innych służb mundurowych: Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Straży Miejskiej, Służby Celnej, Straży Ochrony Kolei, Inspektoratu Transportu Drogowego i Polskiego Związku Łowieckiego.

Wydarzenie wyraźnie zaniepokoiło Roberta Biedronia. Lider Wiosny opublikował w sieci fotografię przedstawiającą policjantów niosących krzyż. „I tak od 30 lat… Za SLD, PO, PiSu… urzędnicy, policjanci, żołnierze, strażacy niosą ten krzyż. Jakie to szczęście, że Wiosna to zmieni! #świeckiepaństwo” – napisał.

Robert Biedroń@RobertBiedron

I tak od 30 lat… Za SLD, PO, PiSu… urzędnicy, policjanci, żołnierze, strażacy niosą ten krzyż. Jakie to szczęście, że Wiosna to zmieni! ✌🏻 https://esanok.pl/2019/bieszczady-nabozenstwo-drogi-krzyzowej-dla-sluzb-mundurowych-zdjecia.html 

Ludzie o tym mówią: 678

Wpis polityka wywołał burzliwą dyskusję w komentarzach. Choć zdarzają się pozytywne reakcje, to jednak zdecydowana większość opinii krytykuje zapowiedź Biedronia. Pod zdjęciem znalazł się m.in. komentarz wiceministra cyfryzacji Adama Andruszkiewicza.

„Zakażecie ludziom publicznego manifestowania wiary w Boga? O, to zupełnie jak za Stalina. Jakie to szczęście, że zmienić to sobie możecie, co najwyżej zdjęcie na TT” – napisał polityk.

Do zapowiedzi lidera Wiosny odniósł się również szef SLD Włodzimierz Czarzasty. „Nieśli i za Sld i za Palikota. Czyli wtedy kiedy byłeś wiernym członkiem tych partii. Czytam Twoje wypowiedzi z coraz większym zdumieniem. Pamięć z wiekiem coraz bardziej Ci szwankuje” – podkreślił polityk.

Robert Biedroń@RobertBiedron

I tak od 30 lat… Za SLD, PO, PiSu… urzędnicy, policjanci, żołnierze, strażacy niosą ten krzyż. Jakie to szczęście, że Wiosna to zmieni! ✌🏻 https://esanok.pl/2019/bieszczady-nabozenstwo-drogi-krzyzowej-dla-sluzb-mundurowych-zdjecia.html 

Zobacz obraz na Twitterze

WłodzimierzCzarzasty 📚📖@wlodekczarzasty

@RobertBiedron .Nieśli i za Sld i za Palikota.Czyli wtedy kiedy byłeś wiernym członkiem tych partii. Czytam Twoje wypowiedzi z coraz większym zdumieniem. Pamięć z wiekiem coraz bardziej Ci szwankuje. Przesyłam Ci na rozum rysunek mojego kumpla. Refleksja nad sobą Ci się przyda 🌹 pic.twitter.com/Z727zvYQBa

Zobacz obraz na Twitterze
Ludzie o tym mówią: 30

Źródło: Twitter, esanok.pl

2 thoughts on “ŚWIAT NA GŁOWIE PEDERASTA I KOMUCH W SPORZE RELIGIJNYM

  1. Lachociąga Biedronia … wysłać na ”wakacje” do Sztumu bądż Mielęcina … osadzić z małolatami … 1. na śniadanie sprawdzanie ustników przy ”puzonach” … 2 . na podśniadanko nauka gry na ”puzonie” … ”flecie” i innych ”instrumentach” dętych … 3. na obiadek obfita porcja ”kisielku” … 4 . na podwieczorek obfita porcja ”budyniu” … 5 . na kolację podwójna lewatywa , ze szlaucha strażckiego .
    W czasie codziennych , obowiązkowych , 3 godzinnych zajęć z K.O. (Kultura i Oświata) praktyczna nauka i pokazy masturbacji na osadzonych … dla osadzonych .
    W między czasie … co by zatwardzenia nie dostał … w dupsko lokówka fryzjerska PODŁĄCZONA DO SIECI ELEKTRYCZNEJ .
    Gwarantuję , że po miesięcznej takiej ”kuracji” lachociąg Biedroń by naludniał … stając się normalnym heterotrykiem … pragnący płci przeciwnej jak ryba wody .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: