M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE …………………………………………………………. ZAŁÓŻ WŁASNE AUTORSKIE KONTO I PUBLIKUJ BEZ CENZURY FELIETONY ARTYKUŁY FILMY DOKUMENTY MATERIAŁY PRASOWE PRZEDRUKI

baner DAROWIZNA

W Elblągu Ukrainiec kierował pojazdem pod wpływem narkotyków. W jego bagażniku policjanci znaleźli amunicje

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Jak donosi portal regiony.tvp.pl amunicję myśliwską przewoził bez pozwolenia obywatel Ukrainy, którego skontrolowali koło Pasłęka funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Elblągu i Krajowej Administracji Skarbowej.

Znalezione obrazy dla zapytania ukrainiec pod wplywem narkotykow zatrzymany pod elblagiem zdjecia

23-latek jechał mercedesem sprinterem trasą S-7 w kierunku Gdańska. W okolicach Pasłęka do kontroli drogowej zatrzymali go strażnicy graniczni z Elbląga. Przy wykorzystaniu ręcznego skanera rentgenowskiego stwierdzili, że w kabinie pojazdu może być ukryta amunicja. Potwierdziła to szczegółowa kontrola samochodu. W schowku pasażera, podsufitce i saszetce kierowcy znaleziono łącznie 17 sztuk amunicji myśliwskiej, a także ukraiński paszport wystawiony na inne dane i woreczek strunowy z białym osadem.

Znalezione obrazy dla zapytania ukrainiec pod wplywem narkotykow zatrzymany pod elblagiem zdjecia

W związku z tym kierowcę przebadano na obecność środków odurzających w organizmie, wynik wskazał na amfetaminę. 23-latek został zatrzymany i przekazany elbląskiej Policje.

Co wy na to?

 

zrodlo:https://www.magnapolonia.org/w-elblagu-ukrainiec-kierowal-pojazdem-pod-wplywem-narkotykow-w-jego-bagazniku-policjanci-znalezli-amunicje/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: