NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I J/C - JAK ZACHOWA SIĘ POLICJA I WOJSKO GDY WPROWADZĄ REALIZACJĘ ACT 447 - POPRĄ NARÓD CZY BĘDĄ BRONIĆ ZDRAJCÓW!20 czerwca 2019
2 godziny temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

W Elblągu Ukrainiec kierował pojazdem pod wpływem narkotyków. W jego bagażniku policjanci znaleźli amunicje

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Jak donosi portal regiony.tvp.pl amunicję myśliwską przewoził bez pozwolenia obywatel Ukrainy, którego skontrolowali koło Pasłęka funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Elblągu i Krajowej Administracji Skarbowej.

Znalezione obrazy dla zapytania ukrainiec pod wplywem narkotykow zatrzymany pod elblagiem zdjecia

23-latek jechał mercedesem sprinterem trasą S-7 w kierunku Gdańska. W okolicach Pasłęka do kontroli drogowej zatrzymali go strażnicy graniczni z Elbląga. Przy wykorzystaniu ręcznego skanera rentgenowskiego stwierdzili, że w kabinie pojazdu może być ukryta amunicja. Potwierdziła to szczegółowa kontrola samochodu. W schowku pasażera, podsufitce i saszetce kierowcy znaleziono łącznie 17 sztuk amunicji myśliwskiej, a także ukraiński paszport wystawiony na inne dane i woreczek strunowy z białym osadem.

Znalezione obrazy dla zapytania ukrainiec pod wplywem narkotykow zatrzymany pod elblagiem zdjecia

W związku z tym kierowcę przebadano na obecność środków odurzających w organizmie, wynik wskazał na amfetaminę. 23-latek został zatrzymany i przekazany elbląskiej Policje.

Co wy na to?

 

zrodlo:https://www.magnapolonia.org/w-elblagu-ukrainiec-kierowal-pojazdem-pod-wplywem-narkotykow-w-jego-bagazniku-policjanci-znalezli-amunicje/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: