loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

USA gratuluje Peru „hojności” w otrzymaniu 700 000 Wenezuelczyków

loading...
Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]

Stany Zjednoczone „przekazały Peru ponad 30 milionów dolarów na ochronę„ migrantów wenezuelskich ”, powiedział Mike Pompeo .

Stany Zjednoczone

 

Sekretarz stanu podziękował również Peru za „uznanie tymczasowego rządu Juana Guaidó” w Wenezueli. (Foto: Juan Ponce / GEC)

Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo , sobota pogratulował Peru „za ich hojność” otrzymawszy jakieś 700.000 Wenezuelczyków , którzy uciekli z kryzysu politycznego i humanitarnego w kraju po spotkaniu w Limie z peruwiańskiego prezydenta, Martin Vizcarra .

W oświadczeniu dla prasy w Pałacu Rządowym Pompeo dodał, że Peru odczuwa „katastrofalne skutki” rządu Nicolása Maduro , nieznanego przez społeczność międzynarodową, że został bezprawnie wybrany ponownie.

Znalezione obrazy dla zapytania pompeo w peru zdjecia

„Obecnie Peru przyjmuje ponad 700 000 uchodźców z Wenezueli, którzy nie mają usług, nie mają wody, są zaciemnienia”, dlatego Stany Zjednoczone „przekazały Peru ponad 30 milionów USD na ochronę tych migrantów, zauważył Pompeo.

Sekretarz stanu podziękował również Peru za „uznanie tymczasowego rządu Juana Guaidó ” w Wenezueli i podkreślił, że odpowiedzialność za exodus uchodźców w regionie pochodzi od samego Maduro.

„Mamy te same cele (z Peru), aby ludzie pozostali w swoim kraju pochodzenia, aby nie musieli migrować, mamy głęboką nadzieję, że powrócą do kraju pochodzenia” – zauważył.

Z kolei minister spraw zagranicznych Peru, Néstor Popolizio , powiedział, że z Grupy Lima „ciężko pracujemy, aby podkreślić presję izolującą Maduro i jak lepiej pomagamy, aby pomoc humanitarna dotarła do Wenezueli”.

Znalezione obrazy dla zapytania pompeo w peru zdjecia

„W Wenezueli prawa człowieka są systematycznie łamane, musimy nadal izolować nielegalny i dyktatorski reżim Maduro”, nalegał Popolizio.

Peruwiański minister przypomniał, że Peru z Grupą Lima i Organizacją Państw Amerykańskich ( OAS ) prowadzi szereg działań w celu uzupełnienia decyzji podjętych nie tylko przez Stany Zjednoczone, ale także przez Unię Europejską ( UE ) w kategoriach ekonomicznych, aby wyizolować nieślubny reżim Maduro.

„Będziemy kontynuować prace nad wszystkimi aspektami, które wywierają presję na Maduro, wraz z wewnętrzną presją narodu wenezuelskiego, aby pomóc im jak najszybciej odzyskać demokrację” – powiedział Popolizio.

Znalezione obrazy dla zapytania pompeo w peru zdjecia

Pompeo i prezydent Peru również poruszyli kwestię handlu dwustronnego, który podwoił swój ruch od czasu podpisania umowy o promocji handlu w 2009 r., A także walki z korupcją i handlem narkotykami, między innymi plagami w kraju Ameryki Południowej.

Sekretarz Stanu w Ameryce Południowej obejmował Chile i Paragwaj, a jutro będzie kontynuował podróż na granicy kolumbijsko-wenezuelskiej, aby przeanalizować sytuację tysięcy migrantów uciekających z terytorium Wenezueli.

 

 

zrodlo:https://peru21.pe/mundo/ee-uu-felicita-peru-generosidad-recibir-700-000-venezolanos-nndc-471958?

 

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: