20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-76132 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Trzech pedofilów otrzymuje 245 tys. Funtów na pomoc prawną – 10 razy więcej niż compo ofiar

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

EKSKLUZYWNIE: Prawnicy reprezentujący mężczyzn, którzy odurzyli narkotyki i zgwałcili dwójkę nastolatków, którzy otrzymali setki tysięcy osób, zostali sklasyfikowani jako „skandal” przez uczestników.

Saeed Akhtar, 55 lat, lat 20, jest jednym z trzech pedofilów, którzy przekazali 245 tys. Funtów pomocy prawnej(zdj .: West Yorkshire Police / PA)Trzej pedofile otrzymali prawie pół miliona funtów w ramach pomocy prawnej – 10 razy więcej niż maksymalne odszkodowanie należne ich dwóm ofiarom.Złe trio było przywódcami gangu, który odurzył i zgwałcił dwie dziewczynki w wieku 14 lat.

Natomiast ofiary będą uprawnione do wypłat odszkodowań za przestępstwa w wysokości od 11 000 GBP do 44 000 GBP.Ogromna ustawa o pomocy prawnej – odkryta przez niedzielne osoby korzystające z przepisów o wolności informacji – została zatrzaśnięta w nocy.

Harry Fletcher, dyrektor Kampanii Praw Ofiar, powiedział: „Skandalem jest to, że ci sprawcy dzieci otrzymali pół miliona pomocy prawnej, a ofiary otrzymały mniej niż 10 procent tej pomocy.

Harry Fletcher zatrzasnął przerażającą przepaść między pomocą prawną a odszkodowaniem (zdjęcie: @ hfletcher1

To kolejny dowód na to, że wymiar sprawiedliwości traktuje ofiary przestępstw w przerażający sposób i więcej dowodów na potrzebę karty praw ofiar.

„Rząd musi rozważyć zmuszenie skazanych sprawców dzieci do spłaty pomocy prawnej”. Trio należało do dziewięciu mężczyzn, którzy zaszokowali dziewczęta drinkiem i narkotykami, a następnie zgwałcili je w Bradford, West Yorks.

Jedna z ofiar powiedziała sądowi miejskiemu, że cierpiała na depresję, PTSD i lęk, i od czasu próby próbowała odebrać sobie życie.

Przeszła od bycia uczennicą gwiazdową z przewidywaniami GCSE A * s do porzucenia szkoły z kryminalną historią – jej zdrowie w strzępach od nadużywania narkotyków i alkoholu.

Wszystkich dziewięciu mężczyzn zostało skazanych w lutym za oskarżenia, w tym gwałt i podżeganie do prostytucji dziecięcej po dwumiesięcznym procesie.

Naveed Akhtar, 43 lata, służy za 17 lat za swoje zbrodnie (Zdjęcie: West Yorkshire Police /

38-letni Basharat Khaliq, który był trzymany w klatce przez 20 lat, otrzymał od Agencji Pomocy Prawnej 105.612.05 £.

Saeed Akhtar, 55 lat – także wręczył 20-letni okres – otrzymał 194 464,49 GBP, a Naveed Akhtar, 43 lata, 17 lat, wystawił rachunki w wysokości 125 419,44 GBP.

Ich nadużycia zaczęły się, gdy Khaliq zaczął pielęgnować dziewczęta w 2008 roku, kiedy niedawno zostały umieszczone w domu dziecka.

On i inni używali ich do seksu przez trzy lata.Sędzia Jonathan Durham Hall powiedział oskarżonym: „Obrażenia, które wyrządziliście dla przyjemności seksualnej, zostały ujawnione wszystkim, a długość, jaką niektórzy z was doprowadzili do zepsucia dziewczyny, jest naprawdę przerażająca.

Basharat Khaliq, lat 38, zaczął pielęgnować dziewczęta w 2008 roku (zdjęcie: West Yorkshire Police / PA)

„Jury widziało to, co było – jasne, zdecydowane i podstępne uwodzenie”.

Jedna z ofiar, Fiona Goddard, postanowiła zrezygnować z prawa do anonimowości przez całe życie, aby pokazać innym ofiarom nadużycia „nie ma się czego wstydzić”.

Poza sądem 25-latek powiedział: „Ci mężczyźni wpłynęli na każdy aspekt mojego życia tak długo, jak pamiętam.

„Dziś muszę stanąć przed nimi i odzyskać kontrolę i wiedzieć, że już nigdy nie wpłyną na moje życie”.

Ministerstwo Sprawiedliwości powiedział: „Każdy, kto stoi przed sądem koronnym, kwalifikuje się do otrzymania pomocy prawnej, z zastrzeżeniem ścisłego testu środków.

„Wnioskodawcy ubiegający się o pomoc prawną w sprawach karnych mogą być zobowiązani do opłacenia składek do całkowitego kosztu obrony”

 

zrodlo:https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/three-paedophiles-245k-legal-aid-14308677?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: