DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Prokuratorzy ukraińscy do amerykańskich: Dlaczego nie chcesz naszych dowodów na temat demokratów?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ukraińscy funkcjonariusze organów ścigania uważają, że mają dowody złego postępowania ze strony amerykańskich demokratów i ich sojuszników w Kijowie, począwszy od ingerencji w wybory w 2016 r. Po utrudnianie prób kryminalnych. Ale, jak mówią, udaremniono im próbę nakłonienia Departamentu Sprawiedliwości Trumpa do działania.

Znalezione obrazy dla zapytania poroszenko w usa zdjecia

Kostiantyn Kulyk, zastępca szefa Departamentu Międzynarodowej Współpracy Prawnej Prokuratora Generalnego, powiedział mi, że on i inni starsi funkcjonariusze organów ścigania bezskutecznie próbowali uzyskać od zeszłego roku wizy z ambasady USA w Kijowie, aby dostarczyć dowody do Waszyngtonu.

„Mieliśmy dzielić się tymi informacjami podczas podróży służbowej do Stanów Zjednoczonych”, powiedział mi Kulyk w wywiadzie z szerokim zakresem. „Jednak ambasador [USA] zablokował nam uzyskanie wizy. Nie zaprzeczyła wyraźnie naszej wizie, ale też nam jej nie dała ”.

Kulyk powiedział, że jednym z głównych celów ukraińskich śledczych były pieniądze wyprowadzone bezprawnie z Ukrainy i przeniesione do Stanów Zjednoczonych przez biznesmenów przyjaznych wcześniejszemu, prorosyjskiemu reżimowi Wiktora Janukowycza.

Ukraińscy biznesmeni „autoryzowali płatności za działania lobbingowe skierowane do rządu USA”, powiedział mi. „Ponadto płatności te były dokonywane ze środków pozyskanych podczas operacji prania pieniędzy. Mamy informacje, że w te płatności zaangażowana była amerykańska firma. ”Ta firma jest powiązana z jednym lub kilkoma wybitnymi demokratami, twierdzą ukraińscy urzędnicy.

W innym przypadku, powiedział, władze ukraińskie zebrały dowody, że pieniądze wypłacone amerykańskiemu demokratowi były rzekomo ukryte przez Narodowe Biuro Antykorupcyjne Ukrainy (NABU) podczas wyborów w 2016 r. Pod presją urzędników amerykańskich. „W trakcie tego dochodzenia stwierdziliśmy, że w trakcie NABU miała miejsce sytuacja, w której nie wymieniłoby się nazwiska [Amerykanina]” – powiedział.

Ukraina jest niesławna z powodu korupcji i operacji dezinformacyjnych; jej agencje policyjne walczą o to, co uznaje się za dowód wykroczenia. Kulyk i jego szefowie mają nawet polityczne walki o to, kto powinien i nie powinien być ścigany. W związku z tym zarzuty płynące z Kijowa są zwykle przyjmowane z przymrużeniem oka.

Ale wiele oskarżeń, które podzielał ze mną ponad pół tuzina wyższych ukraińskich urzędników, popierają dowody, które pojawiły się w ostatnich amerykańskich zeznaniach sądowych i raportach wywiadowczych. Ukraińcy powiedzieli mi, że ich dowody obejmują:
  • Zaprzysiężone oświadczenia dwóch ukraińskich urzędników przyznają, że ich agencja próbowała wpłynąć na wybory prezydenckie w USA w 2016 r. Na korzyść Hillary Clinton . Wysiłek obejmował wyciek rzekomej księgi wykazującej płatności dla przewodniczącego kampanii Trumpa, Paula Manaforta ;
  • Kontakty między demokratycznymi postaciami w Waszyngtonie i ukraińskimi urzędnikami, które polegały na przekazywaniu brudu Donaldowi Trumpowi;
  • Dane finansowe pokazujące, że ukraińska firma gazownicza skierowała ponad 3 miliony dolarów na rachunki amerykańskie związane z Hunter Bidenem, młodszym synem ówczesnego wiceprezydenta Joe Bidena , który zarządzał stosunkami amerykańsko-ukraińskimi dla administracji Obamy. Syn Bidena służył w zarządzie ukraińskiej spółki gazowej Burisma Holdings;
  • Zapisuje, że wiceprezydent Biden naciskał na ukraińskich urzędników w marcu 2016 r., By zwolnił prokuratora, który nadzorował dochodzenie w sprawie Burisma Holdings i który planował przeprowadzić wywiad z Hunter Biden na temat transferów finansowych;
  • Korespondencja przedstawiająca członków Departamentu Stanu i ambasady USA w Kijowie ingerowała lub wywierała presję w sprawach karnych na ukraińskiej ziemi;
  • Wypłaty w wysokości 7 mld USD w ukraińskich funduszach, które zdaniem prokuratorów mogły zostać sprzeniewierzone lub wywiezione z kraju, w tym do Stanów Zjednoczonych.

Ukraińscy urzędnicy twierdzą, że nie chcą przekazywać dowodów agentom FBI działającym na Ukrainie, ponieważ uważają, że biuro ma bliskie stosunki z NABU i ambasadą USA. „W ukraińskich kręgach politycznych nie jest tajemnicą, że NABU została stworzona z pomocą amerykańską i próbowała wywierać wpływ podczas wyborów prezydenckich w USA”, powiedział mi Kulyk.

Szef Kulyka, prokurator generalny Jurij Łucenko, powiedział mi, że ma wystarczającą ilość dowodów – szczególnie z udziałem Bidena, jego rodziny i pieniędzy wywiezionych z Ukrainy – aby uzasadnić spotkanie z prokuratorem generalnym USA Williamem Barrem . „Nie mogę się doczekać spotkania z prokuratorem generalnym Stanów Zjednoczonych w celu rozpoczęcia i ułatwienia naszego wspólnego dochodzenia w sprawie przyznania kolejnych 7 miliardów dolarów w dolarach amerykańskich o ukraińskim legalnym pochodzeniu” – powiedział Łucenko.

zeszłym tygodniu pisałem, że Biden w 2016 r. Naciskał na ukraińskiego prezydenta Petra Poroszenkę, by zwolnił najwyższego prokuratora Ukrainy, Viktora Shokina, który badał Burisma.

Kulyk potwierdził, że Ukraina prowadzi dochodzenie w sprawie domniemanego incydentu: „Mamy dowody i świadków stwierdzających, że Joe Biden wywierał nacisk na ukraińskie organy ścigania, aby zaprzestały dochodzenia”.

Urzędnicy ukraińscy upublicznili się w ostatnich dniach z frustracją po miesiącach prób dostarczenia dowodów w sposób cichy do Departamentu Sprawiedliwości Trump (DOJ). Niezdolni do uzyskania wiz z ambasady USA, niektórzy ukraińscy funkcjonariusze organów ścigania szukali kanałów tylnych, powiedział Kulyk.

Jedna z tych możliwości polegała na dotarciu zeszłej jesieni do byłego prokuratora federalnego z lat George’a W. Busha, według wywiadów. Przedstawił pisemne podsumowanie niektórych ukraińskich zarzutów do biura prokuratora na Manhattanie, wraz z propozycją połączenia amerykańskich śledczych z osobami rzekomo posiadającymi dowody. Zdaniem wielu osób bezpośrednio zaznajomionych z wysiłkiem nie było odpowiedzi ani działań następczych.

Niedawno prywatny prawnik prezydenta Trumpa , Rudy Giuliani – były burmistrz i były prokurator w Nowym Jorku – dowiedział się o niektórych zarzutach, natomiast w imieniu zespołu prawnego Trumpa przyjrzał się udziałowi Ukrainy w wyborach w 2016 roku.

Od tego czasu Łucenko i inni rozmawiali z innymi amerykańskimi prawnikami o pomocy w złożeniu amerykańskich działań prawnych w celu odzyskania pieniędzy, które ich zdaniem zostały błędnie pobrane z ich kraju.

„To tak, jakby nikt w DOJ nie słuchał. Istnieją pewne przekonujące dowody, które należy przynajmniej przeanalizować, ocenić, ale drzwi wydają się zamknięte zarówno dla państwa, jak i sprawiedliwości ”- powiedział Amerykanin, z którym skontaktowano się po pomoc i poinformowano o dowodach.

Urzędnicy Departamentu Stanu odmówili odpowiedzi na pytanie, czy odmówili ukraińskim urzędnikom wizy z opóźnieniem. „Dokumenty wizowe są poufne zgodnie z prawem USA; dlatego nie możemy omawiać szczegółów indywidualnych przypadków wizowych – powiedział rzecznik departamentu.

Dowody Ukrainy, jeśli są prawdziwe, oznaczałyby pierwszy udokumentowany zarzut Demokratów otrzymujących pomoc od zagranicznej władzy w ich wysiłkach na rzecz pomocy Clintonowi w wyborach w 2016 roku.

„Wygląda na to, że pojawiają się dowody na to, że między Rosją a Ukrainą mogła dojść do wojny zastępczej w celu zabezpieczenia ich preferowanego amerykańskiego prezydenta podczas wyścigu w 2016 r.” – powiedział były urzędnik najwyższego wywiadu, który teraz doradza administracji Trumpa w sprawie polityki wywiadu.

Istnieją informacje o źródłach publicznych na Ukrainie iw Stanach Zjednoczonych, które dają wiarę niektórym z twierdzeń ukraińskich prokuratorów.

Sąd na Ukrainie oficjalnie uznał, że funkcjonariusze organów ścigania nielegalnie próbowali interweniować w wyborach w USA w 2016 r., Przeciekając dokumenty dotyczące kontaktów biznesowych Manafortu po tym, jak został nazwany przewodniczącym kampanii Trumpa. A ukraiński parlamentarzysta wydał rzekome nagranie taśmowe czołowego ukraińskiego funkcjonariusza organów ścigania, który chwalił się, że jest odpowiedzialny za wyciek i próbował pomóc Clintonowi wygrać.

Łucenko powiedział Hill.TV w wywiadzie udzielonym w zeszłym tygodniu, że wszczął śledztwo w sprawie tych zarzutów.

Nellie Ohr, żona starszego urzędnika wymiaru sprawiedliwości i badacza z firmy badawczej zajmującej się opozycją Fusion GPS, zeznała w Kongresie w zeszłym roku, że niektóre badania Fusion GPS dotyczące powiązań Trump-Rosja pochodzą od ukraińskiego parlamentarzysty . Kampania Partii Demokratycznej i Clintona zapłaciła Fusion GPS za wykopanie brudu na Trump.

Chociaż Ohr uznała ukraińskie źródło, ustawodawcy nie naciskają na nią, by była bardziej szczegółowa.

A Politico poinformował w 2017 r. O dowodach ambasady amerykańskiej na Ukrainie pomagającej kampanii Clintona w zdyskredytowaniu Trumpa. „Ukraińsko-amerykański agent, który konsultował się z Demokratycznym Komitetem Narodowym, spotkał się z najwyższymi urzędnikami ambasady ukraińskiej w Waszyngtonie w celu ujawnienia więzi między Trumpem, głównym doradcą kampanii Paulem Manafortem a Rosją” – donosi gazeta.

Oddzielnie konserwatywna organizacja non-profit Citizens United złożyła w zeszłym miesiącu pozew, w którym zmusiła Departament Stanu do ujawnienia wszystkich posiadanych informacji na temat Hunter Biden i jego partnerów biznesowych związanych z ukraińską firmą Burisma Holdings.

Jeśli ukraińscy prokuratorzy mogą wzmocnić swoje zarzuty prawdziwymi dowodami, może istnieć prawdziwy przypadek zmowy wartej zbadania.

Jedyne pytanie brzmi: dlaczego rząd USA do tej pory nie był zainteresowany – i czy prokurator generalny Barr to zmieni.

John Solomon jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem śledczym, którego prace przez lata ujawniły awarie wywiadu amerykańskiego i FBI przed atakami z 11 września, nadużywaniem przez federalnych naukowców przybranych dzieci i weteranów w eksperymentach z narkotykami oraz liczne przypadki korupcji politycznej. Służy jako publicysta śledczy i wiceprezes wykonawczy ds. Wideo w The Hill.

 

zrodlo:https://thehill.com/opinion/white-house/437719-ukrainian-to-us-prosecutors-why-dont-you-want-our-evidence-on-democrats?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: