loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Podano prawdziwy cel „broni sądu ostatecznego”

loading...
Our Reader Score
[Total: 7 Average: 5]

Prawdziwym celem rosyjskich „Posejdonów”, które również są nazywane torpedami „sądu ostatecznego”, jest upadek NATO, pisze Business Insider, powołując się na ekspertów. Gazeta podkreśla, że broń jądrowa w większości przypadków może zniszczyć jedno miasto, ale najnowsze rosyjskie torpedy będą w stanie „zakończyć istnienie całego kontynentu”.

Znalezione obrazy dla zapytania posejdon bron sadu ostatecznego zdjecia

Według magazynu „Posejdony” mają na celu wyperswadować Waszyngtonowi odpowiedź na rzekomą rosyjską agresję w przyszłości. Eksperci zaznaczają, że Rosja może zastosować „Posejdony” nawet jeśli zostanie całkowicie zniszczona, dlatego „USA nie będą chciały poddać swoich wód przybrzeżnych długotrwałej radiacji od podwodnych torped, których nie mają czym powstrzymać i będą kwestionować, czy rzeczywiście muszą ocalić na przykład Estonię przed uciskiem Moskwy”.

Znalezione obrazy dla zapytania posejdon bron sadu ostatecznego zdjecia

Eksperci uważają, że skoro Sojusz Północnoatlantycki nie przyjdzie z pomocą sprzymierzonym krajom, to istnienie NATO jako sojuszu wojskowego ustanie.2 lutego prezydent Władimir Putin poinformował o zakończeniu kluczowego etapu testów „Posejdona”. Wcześniej komunikowano, że podwodny dron jest w stanie uderzać w obiekty z prędkością 200 km/h. Jednocześnie będzie on nieustannie manewrować w głębinach, co sprawi, że będzie niepokonany dla wroga.

Znalezione obrazy dla zapytania posejdon bron sadu ostatecznego zdjecia

Dla porównania, maksymalna prędkość nowoczesnych atomowych okrętów podwodnych wynosi 60 km/h, torped — 90 km/h. Źródła poinformowały również, że „Posejdon” może przenosić ładunek nuklearny do dwóch megaton i niszczyć bazy morskie wroga. W zachodniej prasie rosyjskie opracowanie zostało już nazwane „bronią sądu ostatecznego” ze względu na jej zdolność do podpłynięcia niepostrzeżenie do brzegu i przeprowadzenia eksplozji nuklearnej.

Znalezione obrazy dla zapytania posejdon bron sadu ostatecznego zdjecia

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/swiatowa_prasa/201902129798498-Rosja-Posejdon-bron-sadu-ostatecznego-Sputnik-Polska/

One thought on “Podano prawdziwy cel „broni sądu ostatecznego”

  1. wodami przybrzeznymi USA to sie akurat zajmie uskok san andreas, a nie posejdony, bron bedzie sie podobna uzywac do potegowania teog co nam zapoda matka ziemia….jak sie nie zmienimy w stosunku do nas samych…ponoc iskra ma zaczac sie w polsce i chodzio to ze slowianie maja zadbac o sostunki interpersonalne, bedziemy chodzic z rozdzka i nawracac ja hary poter z pistoletem na sw.wode muzulmanow na testosteronie

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: