KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Podano prawdziwy cel „broni sądu ostatecznego”

Prawdziwym celem rosyjskich „Posejdonów”, które również są nazywane torpedami „sądu ostatecznego”, jest upadek NATO, pisze Business Insider, powołując się na ekspertów. Gazeta podkreśla, że broń jądrowa w większości przypadków może zniszczyć jedno miasto, ale najnowsze rosyjskie torpedy będą w stanie „zakończyć istnienie całego kontynentu”.

Znalezione obrazy dla zapytania posejdon bron sadu ostatecznego zdjecia

Według magazynu „Posejdony” mają na celu wyperswadować Waszyngtonowi odpowiedź na rzekomą rosyjską agresję w przyszłości. Eksperci zaznaczają, że Rosja może zastosować „Posejdony” nawet jeśli zostanie całkowicie zniszczona, dlatego „USA nie będą chciały poddać swoich wód przybrzeżnych długotrwałej radiacji od podwodnych torped, których nie mają czym powstrzymać i będą kwestionować, czy rzeczywiście muszą ocalić na przykład Estonię przed uciskiem Moskwy”.

Znalezione obrazy dla zapytania posejdon bron sadu ostatecznego zdjecia

Eksperci uważają, że skoro Sojusz Północnoatlantycki nie przyjdzie z pomocą sprzymierzonym krajom, to istnienie NATO jako sojuszu wojskowego ustanie.2 lutego prezydent Władimir Putin poinformował o zakończeniu kluczowego etapu testów „Posejdona”. Wcześniej komunikowano, że podwodny dron jest w stanie uderzać w obiekty z prędkością 200 km/h. Jednocześnie będzie on nieustannie manewrować w głębinach, co sprawi, że będzie niepokonany dla wroga.

Znalezione obrazy dla zapytania posejdon bron sadu ostatecznego zdjecia

Dla porównania, maksymalna prędkość nowoczesnych atomowych okrętów podwodnych wynosi 60 km/h, torped — 90 km/h. Źródła poinformowały również, że „Posejdon” może przenosić ładunek nuklearny do dwóch megaton i niszczyć bazy morskie wroga. W zachodniej prasie rosyjskie opracowanie zostało już nazwane „bronią sądu ostatecznego” ze względu na jej zdolność do podpłynięcia niepostrzeżenie do brzegu i przeprowadzenia eksplozji nuklearnej.

Znalezione obrazy dla zapytania posejdon bron sadu ostatecznego zdjecia

 

One thought on “Podano prawdziwy cel „broni sądu ostatecznego”

  1. wodami przybrzeznymi USA to sie akurat zajmie uskok san andreas, a nie posejdony, bron bedzie sie podobna uzywac do potegowania teog co nam zapoda matka ziemia….jak sie nie zmienimy w stosunku do nas samych…ponoc iskra ma zaczac sie w polsce i chodzio to ze slowianie maja zadbac o sostunki interpersonalne, bedziemy chodzic z rozdzka i nawracac ja hary poter z pistoletem na sw.wode muzulmanow na testosteronie

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: