NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Paweł Śpiewak w swoim felietonie „Natury prawdy” udowodnił niezbicie, że Żydzi są wrogami prawdy pojmowanej na gruncie filozofii greckiej i prawa rzymskiego

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Żydzi nigdy nie pasowali i nigdy nie będą pasować do Polski

Paweł Śpiewak w swoim felietonie „Natury prawdy” udowodnił niezbicie, że Żydzi są wrogami prawdy pojmowanej na gruncie filozofii greckiej, prawa rzymskiego i tradycji katolickiej, a aktualny żydowski Bóg nie ma nic wspólnego z naszym Bogiem.

Śpiewak pisząc w mętny sposób o różnych postaciach prawdy, stwierdza, że:

a) Istnieje prawda dynamiczna, co oznacza, że uobecnia się pośród nas, ludzi, w postaci sądu, w którym stają przed sobą sprzeczne opinie.

b) Możemy takoż myśleć, że prawda ze swej natury ma bardzo różne oblicza. Nie jest czymś, co ma tylko jeden wyraz, jedno przedstawienie.

Dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego nie raz udowodnił, że jest gorliwym zwolennikiem koncepcji prawdy dynamicznej, stosując ją w praktyce.

Gdy wyszło na jaw, że wypowiedź piłkarza na którą się powołał jest nieprawdziwa, Śpiewak w ogóle się tym nie przejął.

RadioZET:

Ale wie pan już, że to jest fake?

– Fake – no trudno.

(…)

– Okej, dobrze, to to był fake – co z tego?

Rozpętała się potężna burza na ten temat.

– Ja wiem, ale co za problem? Burza trwa dwa dni czy jeden dzień i się kończy (…) Ja nawet nie wiem, czy to jest fejk, czy to nie jest fejk.

Żydowska “prawda”

Nie dziwmy się więc, że w duchu prawdy dynamicznej, nazywanej przez niektórych talmudyczną, Żydzi nie będą mówić prawdy. O sobie i o innych.

O Bogu żydowskim Śpiewak pisze tak: “Boska obecność jest tak bogata, tak wielowymiarowa, iż może odziewać się nawet w sprzeczne opinie”. Innymi słowy bywa różnie –  kwadratowo i podłużnie.

O duszach żydowskich dynamiczny Śpiewak napisał tak:

Czasem jakaś dusza żydowska znajdzie się w ciele nie-Żyda i szuka miejsca w judaizmie, kierując się ku nawróceniu i powrotowi na religię starotestamentową.

Tutaj także jest zawarta niedorzeczność, bowiem współczesny judaizm nie jest religią starotestamentową, lecz wierzeniami, poglądami powstałymi po Chrystusie, opartymi na fantazjach rabinów, którzy stworzyli Talmud.

Co to za hucpa, ktoś zapyta. Odpowiedział na to w prosty sposób Grzegorz Braun, nawiązując do tzw. roszczeń żydowskich.

“Ponieważ to są sumy z kosmosu, najważniejsze żeby Polacy rozumieli, że tu nie chodzi o pieniądze. Finalnie nie chodzi o pieniądze. Nie chodzi też o czysto łajdacką satysfakcję z poniewierania Polakami. Chodzi o wrogie przejęcie terytorium. Mamy już w Polsce enklawy cudzej (żydowskiej) suwerenności”.

Oznacza to, że Żydzi już zaczęli realizować plan odbudowy swojej wielomilionowej diaspory na terenie Polski, diaspory posiadającej autonomię i ugruntowaną pozycję w obszarach polityczno-gospodarczych.

____________________________________________________________________________________________________________

  1. “Natury prawdy”/ Tygodnik Powszechny
  2. Rozmowa w “RadioZet”
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Paweł Śpiewak w swoim felietonie „Natury prawdy” udowodnił niezbicie, że Żydzi są wrogami prawdy pojmowanej na gruncie filozofii greckiej i prawa rzymskiego

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: