loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Paweł Śpiewak w swoim felietonie „Natury prawdy” udowodnił niezbicie, że Żydzi są wrogami prawdy pojmowanej na gruncie filozofii greckiej i prawa rzymskiego

loading...
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Żydzi nigdy nie pasowali i nigdy nie będą pasować do Polski

Paweł Śpiewak w swoim felietonie „Natury prawdy” udowodnił niezbicie, że Żydzi są wrogami prawdy pojmowanej na gruncie filozofii greckiej, prawa rzymskiego i tradycji katolickiej, a aktualny żydowski Bóg nie ma nic wspólnego z naszym Bogiem.

Śpiewak pisząc w mętny sposób o różnych postaciach prawdy, stwierdza, że:

a) Istnieje prawda dynamiczna, co oznacza, że uobecnia się pośród nas, ludzi, w postaci sądu, w którym stają przed sobą sprzeczne opinie.

b) Możemy takoż myśleć, że prawda ze swej natury ma bardzo różne oblicza. Nie jest czymś, co ma tylko jeden wyraz, jedno przedstawienie.

Dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego nie raz udowodnił, że jest gorliwym zwolennikiem koncepcji prawdy dynamicznej, stosując ją w praktyce.

Gdy wyszło na jaw, że wypowiedź piłkarza na którą się powołał jest nieprawdziwa, Śpiewak w ogóle się tym nie przejął.

RadioZET:

Ale wie pan już, że to jest fake?

– Fake – no trudno.

(…)

– Okej, dobrze, to to był fake – co z tego?

Rozpętała się potężna burza na ten temat.

– Ja wiem, ale co za problem? Burza trwa dwa dni czy jeden dzień i się kończy (…) Ja nawet nie wiem, czy to jest fejk, czy to nie jest fejk.

Żydowska “prawda”

Nie dziwmy się więc, że w duchu prawdy dynamicznej, nazywanej przez niektórych talmudyczną, Żydzi nie będą mówić prawdy. O sobie i o innych.

O Bogu żydowskim Śpiewak pisze tak: “Boska obecność jest tak bogata, tak wielowymiarowa, iż może odziewać się nawet w sprzeczne opinie”. Innymi słowy bywa różnie –  kwadratowo i podłużnie.

O duszach żydowskich dynamiczny Śpiewak napisał tak:

Czasem jakaś dusza żydowska znajdzie się w ciele nie-Żyda i szuka miejsca w judaizmie, kierując się ku nawróceniu i powrotowi na religię starotestamentową.

Tutaj także jest zawarta niedorzeczność, bowiem współczesny judaizm nie jest religią starotestamentową, lecz wierzeniami, poglądami powstałymi po Chrystusie, opartymi na fantazjach rabinów, którzy stworzyli Talmud.

Co to za hucpa, ktoś zapyta. Odpowiedział na to w prosty sposób Grzegorz Braun, nawiązując do tzw. roszczeń żydowskich.

“Ponieważ to są sumy z kosmosu, najważniejsze żeby Polacy rozumieli, że tu nie chodzi o pieniądze. Finalnie nie chodzi o pieniądze. Nie chodzi też o czysto łajdacką satysfakcję z poniewierania Polakami. Chodzi o wrogie przejęcie terytorium. Mamy już w Polsce enklawy cudzej (żydowskiej) suwerenności”.

Oznacza to, że Żydzi już zaczęli realizować plan odbudowy swojej wielomilionowej diaspory na terenie Polski, diaspory posiadającej autonomię i ugruntowaną pozycję w obszarach polityczno-gospodarczych.

____________________________________________________________________________________________________________

  1. “Natury prawdy”/ Tygodnik Powszechny
  2. Rozmowa w “RadioZet”

One thought on “Paweł Śpiewak w swoim felietonie „Natury prawdy” udowodnił niezbicie, że Żydzi są wrogami prawdy pojmowanej na gruncie filozofii greckiej i prawa rzymskiego

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: