loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

O co chodzi w sprawie obywatela Australii, Juliana Paul’a Assange’a ??

loading...
Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Brown rope noose dark and light on black table with old prison bars cell lock background dark black and light

 

11 kwietnia 2019r. brytyjskie służby aresztowały przebywającego od 2012r. w ambasadzie Ekwadoru w Londynie obywatela Australii, Juliana Paul’a Assange’a. Jest on oskarżany o tzw. aferę WikiLeaks. WikiLeaks jest witryną internetową umożliwiającą anonimowe publikowanie tajnych dokumentów rządowych i korporacyjnych przez osoby, które chcą ujawnić działania niezgodne z prawem, a często działania zbrodnicze. WikiLeaks rozpoczął działalność w 2006r.Publikowane w serwisie informacje są adresowane głównie do krajów byłego bloku socjalistycznego oraz do państw Afryki Subsaharyjskiej i państw Bliskiego Wschodu, a więc wszędzie tam, gdzie światowe, rządzone przez syjonistów, imperium USA oraz Wlk.Brytania i Izrael organizowały i organizują przewroty, rebelie i terrorystyczne wojny.

Już w 2010r. ze szwedzkiej inicjatywy Interopl wystawił list gończy oznaczony najwyższą kategorią, która oznacza poszukiwania Assange’a w celu aresztowania i ekstradycji w związku z oskarżeniami o wymuszenie seksualne i gwałt. – A dlaczego nie oskarżono go o propagowanie faszyzmu -? – jak czynią to prostytutki żydo-reżimowej IIIRP względem walczących z syjonistycznym okupantem Polaków. – Po perypetiach z aresztowaniem w Wlk.Brytanii Assange w czerwcu 2012r. schronił się w ambasadzie Ekwadoru w Londynie. Władze Ekwadoru przyznały mu polityczny azyl.

Niektórzy politycy czołowej demokracji Zachodu – USA -, żądali oskarżenia Assange’a o zdradę i skazania go na śmierć.Doradca premiera Kanady, prof. Tom Flanagan, wezwał do zamordowania Juliana Assange’a (!). Takie właśnie są najwyższe standardy stosowanej, zachodniej, syjonistycznej demokracji – i to nie powinno nikogo dziwić, a tym bardziej nie powinno zaskakiwać zwłaszcza, że w IIIŻydo-RP/Polin żydo-reżimowe władze hołdują i to publicznie, tym samym standardom. Przypomnę:

a) „Wolno zabijać w obronie własnych zdobyczy i interesów” – taka syjonistyczna retoryka pojawia się w powszechnych żydo-mediach. To stwierdzenie zostało wypowiedziane publicznie w 2011r., w żydowskiej rozgłośni TOK FM.

TOK FM jest własnością żydowskiej Agory, żydowskiego tygodnika Polityka i żydowskiej Fundacji S.Batorego. Polski podatniku przekaż 1% swoich podatków na rzecz wspierającej demokrację i społeczeństwo obywatelskie w Polsce żydowskiej Fundacji S.Batorego.

 

b) 20.02.2014, w TVN24, Tusk cynicznie wyjawił, że min. spraw zagranicznych III RP, NRF, Francji, R.Sikorski, F.Steinmeier, L.Fabius, złożyli prezydentowi W.Janukowyczowi „propozycję nie do odrzucenia”:

jeśli zdławi (żydowską) rewoltę na Ukrainie, to ani on, ani nikt z jego rodziny nie może czuć się bezpieczny”.

c) Zresztą R.Sikorski z poprzednikiem F.Steinmeiera, pederastą G.Westerwelle, podobną propozycję złożyli prezydentowi A.Łukaszence.

 

d) W 2014r. w TVP Info, w programie J.Pospieszalskiego, niejakiW.Waszczykowski (pracował w MSZ, PiS) powiedział, że:

jeśli W.Janukowycz nie zechce oddać władzy, to może się powtórzyć wariant rumuński z 1989r.”. – (Chodziło mu o mord na Nicolae Ceaușescu.)

 

Syjonistyczni bandyci pod każdą długością i szerokością geograficzną żądni są ustanowionych przez siebie „demokratycznych standardów” – żądni są zemsty i krwi.

 

11 kwietnia 2019 prezydent Ekwadoru Lenin Moreno ogłosił decyzję o wycofaniu statusu azylu Assange’a. Moreno oskarżył Assange’a o to, że podczas pobytu w ambasadzie „wtrącał się w wewnętrzne sprawy innych państw” – to chyba jakiś żart (?).

A może prezydentowi Ekwadoru przedstawiciele zachodniej „demokracji” najzwyczajniej w świecie złożyli propozycję nie do odrzucenia? (Warto zwrócić uwagę na koincydencję momentu aresztowania Assange’a i oświadczenia prezydenta Ekwadoru.)

 

Komentarz z sieci:

Facet, który dla prawdy poświęcił siebie, może zostać zabity w świetle reflektorów przez zbrodniarzy z najdoskonalszej demokracji na świecie!!!

Film z aresztowania Assange’a

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=8oqJiNzJQ_E

 

Dariusz Kosiur

One thought on “O co chodzi w sprawie obywatela Australii, Juliana Paul’a Assange’a ??

  1. Tam chyba niewiele jest w tej wiki liks bo jak się zobaczy niektóre rzeczy to można się dowiedzieć ile butów i gaci wydali wojskom usa w jakiejś operacji, te dane nie mają sensu, pewnie takie zapchaj dziury

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: