20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-74951 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

O co chodzi w sprawie obywatela Australii, Juliana Paul’a Assange’a ??

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Brown rope noose dark and light on black table with old prison bars cell lock background dark black and light

 

11 kwietnia 2019r. brytyjskie służby aresztowały przebywającego od 2012r. w ambasadzie Ekwadoru w Londynie obywatela Australii, Juliana Paul’a Assange’a. Jest on oskarżany o tzw. aferę WikiLeaks. WikiLeaks jest witryną internetową umożliwiającą anonimowe publikowanie tajnych dokumentów rządowych i korporacyjnych przez osoby, które chcą ujawnić działania niezgodne z prawem, a często działania zbrodnicze. WikiLeaks rozpoczął działalność w 2006r.Publikowane w serwisie informacje są adresowane głównie do krajów byłego bloku socjalistycznego oraz do państw Afryki Subsaharyjskiej i państw Bliskiego Wschodu, a więc wszędzie tam, gdzie światowe, rządzone przez syjonistów, imperium USA oraz Wlk.Brytania i Izrael organizowały i organizują przewroty, rebelie i terrorystyczne wojny.

Już w 2010r. ze szwedzkiej inicjatywy Interopl wystawił list gończy oznaczony najwyższą kategorią, która oznacza poszukiwania Assange’a w celu aresztowania i ekstradycji w związku z oskarżeniami o wymuszenie seksualne i gwałt. – A dlaczego nie oskarżono go o propagowanie faszyzmu -? – jak czynią to prostytutki żydo-reżimowej IIIRP względem walczących z syjonistycznym okupantem Polaków. – Po perypetiach z aresztowaniem w Wlk.Brytanii Assange w czerwcu 2012r. schronił się w ambasadzie Ekwadoru w Londynie. Władze Ekwadoru przyznały mu polityczny azyl.

Niektórzy politycy czołowej demokracji Zachodu – USA -, żądali oskarżenia Assange’a o zdradę i skazania go na śmierć.Doradca premiera Kanady, prof. Tom Flanagan, wezwał do zamordowania Juliana Assange’a (!). Takie właśnie są najwyższe standardy stosowanej, zachodniej, syjonistycznej demokracji – i to nie powinno nikogo dziwić, a tym bardziej nie powinno zaskakiwać zwłaszcza, że w IIIŻydo-RP/Polin żydo-reżimowe władze hołdują i to publicznie, tym samym standardom. Przypomnę:

a) „Wolno zabijać w obronie własnych zdobyczy i interesów” – taka syjonistyczna retoryka pojawia się w powszechnych żydo-mediach. To stwierdzenie zostało wypowiedziane publicznie w 2011r., w żydowskiej rozgłośni TOK FM.

TOK FM jest własnością żydowskiej Agory, żydowskiego tygodnika Polityka i żydowskiej Fundacji S.Batorego. Polski podatniku przekaż 1% swoich podatków na rzecz wspierającej demokrację i społeczeństwo obywatelskie w Polsce żydowskiej Fundacji S.Batorego.

 

b) 20.02.2014, w TVN24, Tusk cynicznie wyjawił, że min. spraw zagranicznych III RP, NRF, Francji, R.Sikorski, F.Steinmeier, L.Fabius, złożyli prezydentowi W.Janukowyczowi „propozycję nie do odrzucenia”:

jeśli zdławi (żydowską) rewoltę na Ukrainie, to ani on, ani nikt z jego rodziny nie może czuć się bezpieczny”.

c) Zresztą R.Sikorski z poprzednikiem F.Steinmeiera, pederastą G.Westerwelle, podobną propozycję złożyli prezydentowi A.Łukaszence.

 

d) W 2014r. w TVP Info, w programie J.Pospieszalskiego, niejakiW.Waszczykowski (pracował w MSZ, PiS) powiedział, że:

jeśli W.Janukowycz nie zechce oddać władzy, to może się powtórzyć wariant rumuński z 1989r.”. – (Chodziło mu o mord na Nicolae Ceaușescu.)

 

Syjonistyczni bandyci pod każdą długością i szerokością geograficzną żądni są ustanowionych przez siebie „demokratycznych standardów” – żądni są zemsty i krwi.

 

11 kwietnia 2019 prezydent Ekwadoru Lenin Moreno ogłosił decyzję o wycofaniu statusu azylu Assange’a. Moreno oskarżył Assange’a o to, że podczas pobytu w ambasadzie „wtrącał się w wewnętrzne sprawy innych państw” – to chyba jakiś żart (?).

A może prezydentowi Ekwadoru przedstawiciele zachodniej „demokracji” najzwyczajniej w świecie złożyli propozycję nie do odrzucenia? (Warto zwrócić uwagę na koincydencję momentu aresztowania Assange’a i oświadczenia prezydenta Ekwadoru.)

 

Komentarz z sieci:

Facet, który dla prawdy poświęcił siebie, może zostać zabity w świetle reflektorów przez zbrodniarzy z najdoskonalszej demokracji na świecie!!!

Film z aresztowania Assange’a

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=8oqJiNzJQ_E

 

Dariusz Kosiur

One thought on “O co chodzi w sprawie obywatela Australii, Juliana Paul’a Assange’a ??

  1. Tam chyba niewiele jest w tej wiki liks bo jak się zobaczy niektóre rzeczy to można się dowiedzieć ile butów i gaci wydali wojskom usa w jakiejś operacji, te dane nie mają sensu, pewnie takie zapchaj dziury

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: