DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KSIĄDZ NATANEK – JAK ŻYJE , JAK MIESZKA I JAK PRACUJE – REPORTAŻ WŁASNY+ A.V FOTORELACJA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

[adv_video_player id=”41″]

 

 

Do wsi w której rezyduje ks. Natanek dojazd jest łatwy , uderzające jest to ,że zaraz po wjeździe do wioski napotykamy monumentalne posągi świętych oraz papierze JP II wszystkie zlokalizowane są  przy głównej drodze wiodącej wprost do osiedla Polana

oto jeden z nich nie opodal siedziby

charakterystyczne jest to że na każdej ze spiżowych tabliczek jest wyeksponowane nazwisko Natanek i treści z której wynika iż jest to jego staraniem wykonane „dzieło”

Daje to lekkie poczucie iż mamy do czynienia z maniakiem 🙂

Tak wiec postanowiłem najkrótszy odcinek pokonać pieszo , aby nie zwracać uwagi ponieważ teren tuż przy murach stylizowanych na obronne , kamień , bale drewniane  jest ściśle monitorowany najnowszym sprzętem elektronicznym kamery czujniki ruchu uruchamiające monitoring zarówno kamery pracujące w dzień jak i w nocy, ( nie jeden bank mógłby pozazdrościć)

Po podejściu do murów siedziby dotarłem do jednej z 3 bram – główne wejście na których są kuriozalnie zabawne teksty , na temat odwiedzin „pustelni” nakazów i zakazów .

Nie opodal w lesie spotkałem miejscową kobietę , która początkowo bała się w ręcz mówić cokolwiek  ZBIERAŁA GRZYBY W ODLEGŁOŚCI OKOŁO 5-10 METRÓW OD WAROWNI NATANIELA 😉sam tak o sobie pisze na banerach 🙂

od słowa do słowa jednak opór został pokonany , dowiedziałem sie że siedziba jest całkowicie zamknięta nie wpuszcza tam nikogo , miejscowi mają ZAKAZ ZBLIŻANIA SIĘ DO TEJ BUDOWLI WYDANY PRZEZ MIEJSCOWEGO PROBOSZCZA -potwierdzony oficjalnym pismem ks.Dziwisza który notabene obejmuje całe Podhale – 🙂KTOKOLWIEK Z MIEJSCOWYCH WEJDZIE NA TEREN PUSTELNI LUB NAWET BĘDZIE SIĘ PRZECHADZAŁ W JEJ SĄSIEDZTWIE  ZOSTANIE wypisany z PARAFII WRAZ Z CAŁĄ RODZINĄ ….

W związku z tym lokalna społeczność jest sterroryzowana tym zakazem 

ZAMKNIĘTE DLA WSZYSTKICH ??

Raczej napis informujący o tym ze pustelnia jest zamknięta jest skierowany tylko do pewnego kręgu osób OSÓB BIEDNYCH !!

BRAMY PUSTELNI SĄ JEDNAK UCHYLANE PRZED PODJEŻDŻAJĄCYMI SAMOCHODAMI wyłącznie na zagranicznych numerach , ja się nie dostałem 

( być może gdybym podjechał samochodem zatrąbił i pokazał do kamery CZEK OPIEWAJĄCY NA GRUBĄ SUMĘ -dostąpił bym tego zaszczytu ,)

Dowodem było kilkakrotne wpuszczenie samochodów w mojej obecności – konkretnych drogich marek.

ALE CO TAM – SĄ SPOSOBY 🙂

PRZEDOSTAŁEM SIĘ NA TEREN ŚCIŚLE MONITOROWANY TUŻ ZA PUSTELNIĄ W LESIE KTÓRY „natchaniel” 😉 ZAANEKTOWAŁ JAKO WŁASNOŚĆ I PROWADZI WYCINKI DRZEW BUDUJE Z KAMIENIA KOPARKI RYJA ŚCIEŻKI W ŚCIÓŁCE WYSYPYWANE KAMIENIEM 

PRACE SA PROWADZONE NA TERENIE OKOŁO 4 HEKTARÓW  RÓWNOCZEŚNIE PRZEZ WIELE EKIP 

PRZY ZAANGAŻOWANIU GIGANTYCZNYCH PIENIĘDZY – MATERIAŁ BUDOWLANY TO WYŁĄCZNIE KAMIEŃ I DRZEWO MODRZEWIOWE 

CZĘŚCIOWO POZYSKIWANE NA MIEJSCU BUDOWY TO JEST LAS -państwowy !!!

NIEDZIELNE ZLOTY 

JAK POINFORMOWAŁA MNIE MIESZKANKA ORAZ UTWIERDZIŁ PEWIEN MĘŻCZYZNA NIEDZIELNE MSZE ORAZ IMPREZY W INNE DNI SĄ LICZNIE WYPEŁNIONE PRZYJEZDNYMI 90 % U.E !!!

MSZA TRWA MINIMUM 5 MAX 6 GODZIN ZAWSZE 

TO ZE MIEJSCOWI NIE MOGĄ SIĘ ZBLIŻAĆ DO PUSTELNI NIE JEST PRZESZKODĄ TWIERDZA JEST OPATRZONA WIELKIMI BASZTAMI NA KTÓRYCH JEST ROZMIESZCZONY SPRZĘT NAGŁAŚNIAJĄCY IMPONUJĄCEJ MOCY KTÓRY ZAPEWNIA SŁYSZALNOŚĆ W OBRĘBIE KILKU KILOMETRÓW 

czy tego ktoś chce czy nie : 🙂

BAŁWOCHWALSTWO ??

OPRUCZ OŁTARZYKÓW I FIGUREK  NA WYRĄBANEJ I REKULTYWOWANEJ POLANIE POSTAWIONO TRZY WIELKIE POMNIKI Z KAMIENIA PRZEDSTAWIAJĄCE KOGO – SAM WYCIĄGNIJ WNIOSKI -( patrz film wyżej)

NAJBARDZIEJ ZABAWNY JEST TEN GIGANT W CENTRALNYM MIEJSCU POSIADAJĄCY 2 KORONY NA RAZ – JEDNA NA DRUGIEJ -:-)

NATENIEL OPĘTANY MAMONEM ??

NIESTETY TAK JEST PONIEWAŻ JEŚLI JEST TO PUSTELNIA W TERENIE GÓRSKIM NIE POWINIEN BYĆ SZCZELNIE ZAMKNIĘTY – JEDNA Z BRAM JAK WINNA BYĆ UCHYLONA Z DOSTĘPEM DO CHOĆBY WIADRA Z WODĄ I ŁAWECZKI W CIENIU -wiele osób które tam przyjeżdżają i są pieszo – OTAKSOWANI SĄ PRZEZ LICZNE STRAŻE JAKO DZIADY NIE GODNE WPUSZCZENIA , SAMOCHODY PARKUJĄCE WEWNĄTRZ O CENACH ZACZYNAJĄCYCH SIĘ OD 70 000 ZŁ ŚWIADCZĄ DOBITNIE KTO JEST TAM MILE WIDZIANY 

MAMON , MAMON ,MAMON !!!!!!!

PIENIĄDZE INWESTOWANE W TO „DZIEŁO SĄ NAPRAWDĘ IMPONUJĄCE 


CÓŻ MOŻNA 

Z TEGO WYWNIOSKOWAĆ – TYLKO TYLE ZE KS. NATANEK MIAŁ I MOŻE DOBRE INTENCJE ALE TERAZ ZŻARŁA GO CHĘĆ RZĄDU DUSZ I MAMONY 

MIEJSCOWI KATOLICY MÓWIĄ O NIM – „NAWIEDZONY”

ATEIŚCI W PROST – WARIAT ALE NIE GŁUPI !!!

SMACZKU DODAJE MIEJSCOWA PRASA KTÓRA WYRAŹNIE NAM SUGERUJE ZE BĘDZIEMY NIEBAWEM MIELI WOJNĘ RELIGIJNĄ 

KS. PIOTR OBWAROWAŁ SIĘ DLATEGO ZE BYĆ MOŻE NIEBAWEM STANIE SIĘ FAKTEM SZTURM NA MURY PUSTELNI ATAKUJĄCYCH ŚWIRÓW LICZNYCH  ODDZIAŁÓW WYSTAWIONYCH PRZEZ WATYKAN I KURIE 

ALE ZACYTUJMY !!!

Zaniepokojeni rosnącą w siłę Armią Boga organizowaną przez zbuntowanego ks. Piotra Natanka (52 l.) hierarchowie Kościoła wraz ze świeckimi utworzyli własne oddziały. Rycerze Jana Pawła II ruszają do walki z diabłem, który kryje się pod różnymi postaciami nieposłuszeństwa Kościołowi.

Prawo do obrony wiary wydał Rycerzom JP II sam papież Benedykt XVI (85 l.), a dekretem abp. Henryka Hosera (70 l.) zatwierdzono męski zakon świecki jako prawe ramię Kościoła. Rycerzami są wyłącznie mężczyźni, katolicy, całkowicie powolni papieżowi.

– Jest nas już kilkuset. Wszyscy gotowi, by ruszyć do walki na ostateczną rozprawę ze złem – mówi generał zakonu brat Krzysztof Andrzej Wąsowski. Antychryst i nieposłuszni Kościołowi, jak np. ks. Natanek, zostaną pokonani.

– Rycerze podejmują się trudu dążenia do świętości, umacniania wiary i rozwijania katolickiej duchowości – dodaje generał. Chorągwie ks. Natanka muszą się więc mieć na baczności.

Rycerze JP II noszą przy sobie miecze, są nimi różańce święte. A tarczami szkaplerze zakładane pod ubranie. Uczą się specjalnych modlitw zagrzewających do walki. Ich zawołaniem jest zwrot: Vivat Iesus! Odzewem: Totus Tuus!

Widzialną oznaką gotowości do walki ze złem jest noszony na co dzień znaczek z godłem zakonu – herbem papieskim Jana Pawła II ze złotym krzyżem łacińskim przesuniętym w lewo oraz złotą literą „M” w prawym dolnym rogu tarczy oznaczającą Maryję Matkę Bożą. A od święta czarny mucet z żółtą lamówką i godłem na przodzie oraz z tyłu. Jeśli chcesz przyłączyć się do nich, zgłoś swą kandydaturę na http://www.totustuus.net.pl.

ARMIE SZYKUJĄCE SIE DO ZWARCIA !!!!

NA BITWĘ SMIERTELNĄ …..

RESZTA BEZ KOMENTARZA

ŹRÓDŁO – MIZIA 
MAT FOTO MIZIA 

https://miziaforum.com/2012/07/29/mizia-u-ks-natanka-czyli-co-jest-za-tym-murem/

=====================================================================

A TAK NA MARGINESIE POLECAM CAŁY REGION JESLI MASZ KILKA DNI WOLNEGO

DOBRĄ BAZĄ WYPADOWĄ NAWET DLA NIE ZMOTORYZOWANYCH BEDZIE TO MIEJSCE

Gospodarstwo Agroturystyczne Krystyna i Zygmunt Kąkol – Stryszawa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “KSIĄDZ NATANEK – JAK ŻYJE , JAK MIESZKA I JAK PRACUJE – REPORTAŻ WŁASNY+ A.V FOTORELACJA

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: