loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Konwencja Wiosny w Warszawie. Robert Biedroń: Panie prezesie Kaczyński, idziemy po Was

loading...
Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

– Trybunał Stanu musi zacząć funkcjonować, my do tego doprowadzimy. Panie prezesie Kaczyński, jedno mogę panu obiecać. Żaden polityk już nigdy więcej, tak jak miało to miejsce zbyt często, nie będzie ingerował w pracę policji i sądów – mówił w Warszawie lider partii Wiosna Robert Biedroń podczas regionalnej konwencji ugrupowania.

Robert Biedroń

Podczas sobotniej konwencji partii Wiosna w Warszawie, związanej z tegorocznymi wyborami, lider ugrupowania Robert Biedroń zapowiedział, że „pierwszym krokiem w nowej kadencji i wspólnym wysiłkiem musi być rozliczenie tych polityków, którzy dziś depczą Konstytucję i łamią prawo”.

Przedstawił jednocześnie „piątkę Kaczyńskiego”, czyli pięć punktów, w których politycy rządzący według Wiosny dopuścili się złamania prawa. Na liście znalazła się m.in. wycinka Puszczy Białowieskiej czy przyjęcie przez prezydenta Andrzeja Dudę ślubowania od nielegalnie wybranych sędziów.

https://twitter.com/RobertBiedron/status/1117022813821526016/photo/1

– Panie prezesie Kaczyński, idziemy po Was! – mówił Biedroń.

– Trybunał Stanu musi zacząć funkcjonować, my do tego doprowadzimy. Panie prezesie Kaczyński, jedno mogę panu obiecać. Żaden polityk już nigdy więcej, tak jak miało to miejsce zbyt często, nie będzie ingerował w pracę policji i sądów. Przestrzegamy prawa, wprowadzimy praworządną Polskę, przywrócimy ład konstytucyjny – zadeklarował lider Wiosny.

Robert Biedroń o postulatach Wiosny

Robert Biedroń przypomniał najważniejsze postulaty i obietnice wyborcze. – Musimy zagwarantować równe prawa dla kobiet. Zasługują na dostęp do nowoczesnej antykoncepcji, w tym pigułki „dzień po”, na europejskie standardy opieki okołoporodowej, na równe zarobki na tych samych stanowiskach, na miejsca w żłobkach i przedszkolach dla dzieci, na ochronę przed przemocą, na dostęp do bezpiecznego przerywania ciąży do 12 tygodnia – wyliczał

Znalezione obrazy dla zapytania partia wiosna zdjecia

Zapowiedział, że Wiosna wprowadzi limit oczekiwania na lekarza do jednego miesiąca, podniesie pensje pielęgniarek i pracowników medycznych, będzie odchodzić od węgla i promować odnawialne źródła energii. W Unii Europejskiej politycy Wiosny chcą zaangażować się w prace nad europejskim programem walki z rakiem i europejskimi standardami ochrony zdrowia.

„Czas rozdzielić państwo od Kościoła, średniowiecze się skończyło”

– Czas rozdzielić państwo od Kościoła, średniowiecze się skończyło. Państwo nie jest od tego, żeby finansować fantazje biskupów. Zmienimy konkordat, koniec z finansowaniem Kościoła przez państwo. Koniec z unikaniem podatków, koniec z religią w szkołach – mówił Biedroń.

Znalezione obrazy dla zapytania partia wiosna zdjecia

– Stare partie nas zawiodły i nieustannie udowadniają, że nie można im ufać. Są zbyt zajęte sobą i konfliktem, którym od lat się żywią. Państwo się degeneruje, jest niesprawiedliwe, dobrze traktuje może polityka lub księdza, a źle nauczyciela czy przedsiębiorcę – przekonywał.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. Według najnowszego sondażu IBRiS dla Radia ZET, partia Wiosna może liczyć na 7,6 proc. głosów.

 

zrodlo:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24651438,konwencja-wiosny-w-warszawie-robert-biedron-panie-prezesie.html?

One thought on “Konwencja Wiosny w Warszawie. Robert Biedroń: Panie prezesie Kaczyński, idziemy po Was

  1. – ‚Musimy zagwarantować równe prawa dla kobiet’ – O co tu chodzi p. Biedroniowi? Czyżby kobiety nie miały równych praw? Nie słyszałem o żadnych ograniczeniach w prawie dla kobiet. Może jakiś prawnik się wypowie na ten temat i mi wyjaśni co za równe prawa dla kobiet chce zagwarantować p. Biedroń ..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: