DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Konwencja Wiosny w Warszawie. Robert Biedroń: Panie prezesie Kaczyński, idziemy po Was

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

– Trybunał Stanu musi zacząć funkcjonować, my do tego doprowadzimy. Panie prezesie Kaczyński, jedno mogę panu obiecać. Żaden polityk już nigdy więcej, tak jak miało to miejsce zbyt często, nie będzie ingerował w pracę policji i sądów – mówił w Warszawie lider partii Wiosna Robert Biedroń podczas regionalnej konwencji ugrupowania.

Robert Biedroń

Podczas sobotniej konwencji partii Wiosna w Warszawie, związanej z tegorocznymi wyborami, lider ugrupowania Robert Biedroń zapowiedział, że „pierwszym krokiem w nowej kadencji i wspólnym wysiłkiem musi być rozliczenie tych polityków, którzy dziś depczą Konstytucję i łamią prawo”.

Przedstawił jednocześnie „piątkę Kaczyńskiego”, czyli pięć punktów, w których politycy rządzący według Wiosny dopuścili się złamania prawa. Na liście znalazła się m.in. wycinka Puszczy Białowieskiej czy przyjęcie przez prezydenta Andrzeja Dudę ślubowania od nielegalnie wybranych sędziów.

https://twitter.com/RobertBiedron/status/1117022813821526016/photo/1

– Panie prezesie Kaczyński, idziemy po Was! – mówił Biedroń.

– Trybunał Stanu musi zacząć funkcjonować, my do tego doprowadzimy. Panie prezesie Kaczyński, jedno mogę panu obiecać. Żaden polityk już nigdy więcej, tak jak miało to miejsce zbyt często, nie będzie ingerował w pracę policji i sądów. Przestrzegamy prawa, wprowadzimy praworządną Polskę, przywrócimy ład konstytucyjny – zadeklarował lider Wiosny.

Robert Biedroń o postulatach Wiosny

Robert Biedroń przypomniał najważniejsze postulaty i obietnice wyborcze. – Musimy zagwarantować równe prawa dla kobiet. Zasługują na dostęp do nowoczesnej antykoncepcji, w tym pigułki „dzień po”, na europejskie standardy opieki okołoporodowej, na równe zarobki na tych samych stanowiskach, na miejsca w żłobkach i przedszkolach dla dzieci, na ochronę przed przemocą, na dostęp do bezpiecznego przerywania ciąży do 12 tygodnia – wyliczał

Znalezione obrazy dla zapytania partia wiosna zdjecia

Zapowiedział, że Wiosna wprowadzi limit oczekiwania na lekarza do jednego miesiąca, podniesie pensje pielęgniarek i pracowników medycznych, będzie odchodzić od węgla i promować odnawialne źródła energii. W Unii Europejskiej politycy Wiosny chcą zaangażować się w prace nad europejskim programem walki z rakiem i europejskimi standardami ochrony zdrowia.

„Czas rozdzielić państwo od Kościoła, średniowiecze się skończyło”

– Czas rozdzielić państwo od Kościoła, średniowiecze się skończyło. Państwo nie jest od tego, żeby finansować fantazje biskupów. Zmienimy konkordat, koniec z finansowaniem Kościoła przez państwo. Koniec z unikaniem podatków, koniec z religią w szkołach – mówił Biedroń.

Znalezione obrazy dla zapytania partia wiosna zdjecia

– Stare partie nas zawiodły i nieustannie udowadniają, że nie można im ufać. Są zbyt zajęte sobą i konfliktem, którym od lat się żywią. Państwo się degeneruje, jest niesprawiedliwe, dobrze traktuje może polityka lub księdza, a źle nauczyciela czy przedsiębiorcę – przekonywał.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja. Według najnowszego sondażu IBRiS dla Radia ZET, partia Wiosna może liczyć na 7,6 proc. głosów.

 

zrodlo:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24651438,konwencja-wiosny-w-warszawie-robert-biedron-panie-prezesie.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Konwencja Wiosny w Warszawie. Robert Biedroń: Panie prezesie Kaczyński, idziemy po Was

  1. – ‚Musimy zagwarantować równe prawa dla kobiet’ – O co tu chodzi p. Biedroniowi? Czyżby kobiety nie miały równych praw? Nie słyszałem o żadnych ograniczeniach w prawie dla kobiet. Może jakiś prawnik się wypowie na ten temat i mi wyjaśni co za równe prawa dla kobiet chce zagwarantować p. Biedroń ..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: