loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Dziesiątki pedofilów, gwałcicieli i brutalnych przestępców seksualnych będą mogli pracować z DZIECIMI po wygraniu apeli

loading...
Our Reader Score
[Total: 6 Average: 5]
  • Victorian Civil and Administrative Tribunal uchylił ponad 12 zakazów w ciągu pięciu lat

  • Skuteczne apele zostały złożone przez pedofilów, gwałcicieli i przestępców seksualnych

  • Decyzje sądu zostały zatrzaśnięte przez ofiary i grupy ochrony dzieci 

Znalezione obrazy dla zapytania znecanie sie nad dziecmi zdjecia

Kilkunastu pedofilów, gwałcicieli i brutalnych przestępców seksualnych zdobyło prawo do pracy z dziećmi poprzez szereg wyzwań sądowych.

Skuteczne odwołania w Victorian Civil and Administrative Tribunal (VCAT) doprowadziły do ​​obalenia ponad 12 osób z zakazami dzieci w ciągu zaledwie pięciu lat. 

Wśród tych, którzy wygrali apele, znalazł się mężczyzna, który został złapany przez policję z półnagim chłopcem w samochodzie.

31-letni mężczyzna pieścił nastoletnią córkę swojego partnera po wzięciu jej na wakacje, a inny 22-letni mężczyzna zgwałcił 13-letnią dziewczynkę,  podała ABC News . 

Inny przestępca zgwałcił kobietę po imprezie dla kibiców, podczas gdy inny został przyłapany na masturbacji w publicznych toaletach i na dworcach przed kobietami i dziećmi.

Podobny obraz

Mężczyzna, który został wypielęgnowany i wykorzystany przez jednego z pedofilów, powiedział ABC, że pozwala człowiekowi pracować z dziećmi.

„Nie powinien mieć pozwolenia na pracę z dziećmi, po prostu dlatego, że został skazany za pedofilię” – powiedział.

„To tak, jakby umieścić dziecko w sklepie ze słodyczami i wyjść, a wszystkie słoiki są otwarte”.

Organizacja ochrony dzieci Założycielka Bravehearts Hetty Johnson zatrzasnęła decyzje VCAT i powiedziała, że ​​pedofile nigdy nie powinni mieć możliwości pracy z dziećmi.

„Po prostu nie chciałabym ryzykować całej przyszłości dziecka w … nadziei i modlitwie, żeby ta osoba nigdy więcej tego nie zrobiła” – powiedziała.

Praca z czekami dla dzieci jest automatycznie odrzucana w Wiktorii dla osób skazanych za przestępstwa takie jak przestępstwa morderstwa, gwałtu i pedofilii.

Znalezione obrazy dla zapytania znecanie sie nad dziecmi zdjecia

Osoby, którym odmówiono podania, mogą następnie odwołać się do VCAT, który uchylił 38 spraw w ciągu pięciu lat, w tym kilkanaście przypadków przestępstw seksualnych. 

W oświadczeniu dla ABC VCAT powiedział, że jego rolą jest stosowanie prawa ustanowionego przez rząd wiktoriański.  

Królewska komisja ds. Instytucjonalnych odpowiedzi na seksualne wykorzystywanie dzieci była krytyczna wobec kontroli dzieci w przeszłości, opisując system jako niepowodzenie w 2015 roku.

Martin Pakula, prokurator generalny Wiktorii, powiedział, że zalecenia Komisji Królewskiej doprowadziły do ​​wzmocnienia procesu składania wniosków.

Pan Pakula powiedział, że rząd państwa rozumie obawy społeczności i chce zrobić wszystko, co możliwe, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieci.

 

zrodlo:https://www.dailymail.co.uk/news/article-5571413/Dozens-paedophilesallowed-work-CHILDREN-winning-appeals-Victoria.html?

2 thoughts on “Dziesiątki pedofilów, gwałcicieli i brutalnych przestępców seksualnych będą mogli pracować z DZIECIMI po wygraniu apeli

    1. ” gdy większość głosów w partii jest przeciw (26/50), partia jest przeciw. jeżeli 2 partie/2 mają większą przeciw, to jest przeciw nawet jeżeli jest (ogólnie większość za)”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: