DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dziesiątki pedofilów, gwałcicieli i brutalnych przestępców seksualnych będą mogli pracować z DZIECIMI po wygraniu apeli

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  • Victorian Civil and Administrative Tribunal uchylił ponad 12 zakazów w ciągu pięciu lat

  • Skuteczne apele zostały złożone przez pedofilów, gwałcicieli i przestępców seksualnych

  • Decyzje sądu zostały zatrzaśnięte przez ofiary i grupy ochrony dzieci 

Znalezione obrazy dla zapytania znecanie sie nad dziecmi zdjecia

Kilkunastu pedofilów, gwałcicieli i brutalnych przestępców seksualnych zdobyło prawo do pracy z dziećmi poprzez szereg wyzwań sądowych.

Skuteczne odwołania w Victorian Civil and Administrative Tribunal (VCAT) doprowadziły do ​​obalenia ponad 12 osób z zakazami dzieci w ciągu zaledwie pięciu lat. 

Wśród tych, którzy wygrali apele, znalazł się mężczyzna, który został złapany przez policję z półnagim chłopcem w samochodzie.

31-letni mężczyzna pieścił nastoletnią córkę swojego partnera po wzięciu jej na wakacje, a inny 22-letni mężczyzna zgwałcił 13-letnią dziewczynkę,  podała ABC News . 

Inny przestępca zgwałcił kobietę po imprezie dla kibiców, podczas gdy inny został przyłapany na masturbacji w publicznych toaletach i na dworcach przed kobietami i dziećmi.

Podobny obraz

Mężczyzna, który został wypielęgnowany i wykorzystany przez jednego z pedofilów, powiedział ABC, że pozwala człowiekowi pracować z dziećmi.

„Nie powinien mieć pozwolenia na pracę z dziećmi, po prostu dlatego, że został skazany za pedofilię” – powiedział.

„To tak, jakby umieścić dziecko w sklepie ze słodyczami i wyjść, a wszystkie słoiki są otwarte”.

Organizacja ochrony dzieci Założycielka Bravehearts Hetty Johnson zatrzasnęła decyzje VCAT i powiedziała, że ​​pedofile nigdy nie powinni mieć możliwości pracy z dziećmi.

„Po prostu nie chciałabym ryzykować całej przyszłości dziecka w … nadziei i modlitwie, żeby ta osoba nigdy więcej tego nie zrobiła” – powiedziała.

Praca z czekami dla dzieci jest automatycznie odrzucana w Wiktorii dla osób skazanych za przestępstwa takie jak przestępstwa morderstwa, gwałtu i pedofilii.

Znalezione obrazy dla zapytania znecanie sie nad dziecmi zdjecia

Osoby, którym odmówiono podania, mogą następnie odwołać się do VCAT, który uchylił 38 spraw w ciągu pięciu lat, w tym kilkanaście przypadków przestępstw seksualnych. 

W oświadczeniu dla ABC VCAT powiedział, że jego rolą jest stosowanie prawa ustanowionego przez rząd wiktoriański.  

Królewska komisja ds. Instytucjonalnych odpowiedzi na seksualne wykorzystywanie dzieci była krytyczna wobec kontroli dzieci w przeszłości, opisując system jako niepowodzenie w 2015 roku.

Martin Pakula, prokurator generalny Wiktorii, powiedział, że zalecenia Komisji Królewskiej doprowadziły do ​​wzmocnienia procesu składania wniosków.

Pan Pakula powiedział, że rząd państwa rozumie obawy społeczności i chce zrobić wszystko, co możliwe, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieci.

 

zrodlo:https://www.dailymail.co.uk/news/article-5571413/Dozens-paedophilesallowed-work-CHILDREN-winning-appeals-Victoria.html?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Dziesiątki pedofilów, gwałcicieli i brutalnych przestępców seksualnych będą mogli pracować z DZIECIMI po wygraniu apeli

    1. ” gdy większość głosów w partii jest przeciw (26/50), partia jest przeciw. jeżeli 2 partie/2 mają większą przeciw, to jest przeciw nawet jeżeli jest (ogólnie większość za)”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: