DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W Senacie pracują ludzie na „śmieciówkach”. „Sprzątaczki mają zakaz wsiadania do wind razem z senatorami”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Komitet Lewica Razem zorganizował konferencję prasową, na której odniósł się do sytuacji osób, które odpowiadają za utrzymanie w czystości pomieszczeń Senatu.

Embedded video

Stefan Skrupulatny@skrupulatny

Magister Szydło oznajmiła dziś w Sejmie, że dzięki nowej polityce gospodarczej rządu PiS „ze wzrostu PKB mają prawo korzystać wszyscy obywatele”.
Także dziś ujawniono, że sprzątaczka w Senacie dostaje na rękę 1 630 zł. Magister Szydło zarabia ok. 23 000 zł miesięcznie.

Zgodnie z art. 29 prawa o zamówieniach publicznych, drogą przetargu wyłoniono zewnętrzną firmę sprzątającą, z której minimum 10 pracowników powinno być zatrudnionych na umowie o pracę. Tak powinno być, ale rzeczywistość znacznie od zasad prawnych odbiega. Senat sprząta ośmiu pracowników, połowa z nich jest zatrudniona na umowach śmieciowych, a zarobki to 1634 zł na rękę.

Piotr A.Tabaczynski@Udgatar

Lewica alarmuje: sprzątaczki poniżane w Senacie. Kancelaria Senatu dementuje. „Nie było skarg” http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24644742,zandberg-to-czas-zeby-senatorowie-wzieli-zmiotki-w-dlon-konferencja.html#s=BoxOpImg1#s=BoxOpImg3 

Lewica alarmuje: sprzątaczki poniżane w Senacie. Kancelaria Senatu dementuje. „Nie było skarg”

Po tekście ‚Newsweeka’ o warunkach zatrudnienia sprzątaczek w Senacie, politycy lewicy pojawili się przed parlamentem ze zmiotkami dla senatorów. Jak opisują, od sprzątaczek słyszeli nie tylko o…

wiadomosci.gazeta.pl

KKisowski@KKisowski

@StKarczewski Senat nowej PiSowskiej „elity”: panie sprzątaczki mają zakaz wsiadania do wind razem z senatorami. Pogarda nuworyszy dla ludzi fizycznie pracujących, a usta pełne frazesów o „pochylaniu sie nad zwykłym człowiekiem”. A może to początek czystki wg Biereckiego?

Ewa@EwaKaczorek

Czy sprzątaczki w Senacie traktowane są jak podludzie?
https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/pracuja-za-1630-zl-i-odpoczywaja-w-klitce-bez-okien-sa-sprzataczkami-w-senacie/c9b9ee3  przez @@newsweekpolska

Pracują za 1630 zł i odpoczywają w klitce bez okien. Są sprzątaczkami w Senacie

Na początku swojej pracy w Senacie pani Maria* (imię zmienione) była chuda jak szczypiorek. Biegała ze ścierką i z nerwów płakała. To było kilkanaście lat temu, a ona miała malutkie dzieci. –…

newsweek.pl

Gdzie jak gdzie, ale to właśnie w Senacie, jednej z najważniejszych instytucji publicznych w Polsce, powinny być spełnione najwyższe standardy zatrudnienia i zarobków.  Łamanie tej zasady to zielone światło dla innych, którzy zapewne chętnie wezmą przykład z Senatu i wprowadzają podobne regulacje u siebie.
Znalezione obrazy dla zapytania sprzataczki w senacie zdjecia

Lewica Razem złożyła dzisiaj wniosek, w którym opisała sytuację osób sprzątających, zatrudnionych w Senacie i zażądała zmiany warunków zatrudnienia na bardziej godne.

 

zrodlo:https://koduj24.pl/w-senacie-pracuja-ludzie-na-smieciowkach-sprzataczki-maja-zakaz-wsiadania-do-wind-razem-z-senatoriami?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: