DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosja – Banki rozpoczęły wymuszanie na klientach przekazywania danych biometrycznych…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NIE PRZEKAZUJCIE DANYCH BIOMETRYCZNYCH ! …Banki rozpoczęły wymuszanie na swoich klientach przekazywanie danych biometrycznych. Jest to nielegalne. 

Uwaga Redakcji portalu http://www.3rm.info – Bracia i siostry ! Oto macie realny rezultat działania Putina i jego urzędniczego kahału. Oni służą Antychrystowi i jego światowemu rządowi. Bankierzy podstępem gromadzą dane biometryczne. Jeżeli człowiek odmawia przekazania swoich danych biometrycznych to odmawia się jemu udostępnienia usług bankowych. Nie przekazujcie danych biometrycznych ! Kto ma rozum niech rozumie !
Patrzcie w kamerę i nie mrugajcie. Banki rosyjskie rozpoczęły zmuszać swoich klientów do zdawania danych biometrycznych. Za odmowę są konsekwencje…

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

 

zrodlo:https://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-banki-rozpoczely-wymuszanie-na-klientach-przekazywania-danych-biometrycznych-2019-04?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: