loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Rosja – Banki rozpoczęły wymuszanie na klientach przekazywania danych biometrycznych…

loading...
Our Reader Score
[Total: 2 Average: 4.5]

NIE PRZEKAZUJCIE DANYCH BIOMETRYCZNYCH ! …Banki rozpoczęły wymuszanie na swoich klientach przekazywanie danych biometrycznych. Jest to nielegalne. 

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry ! Oto macie realny rezultat działania Putina i jego urzędniczego kahału. Oni służą Antychrystowi i jego światowemu rządowi. Bankierzy podstępem gromadzą dane biometryczne. Jeżeli człowiek odmawia przekazania swoich danych biometrycznych to odmawia się jemu udostępnienia usług bankowych. Nie przekazujcie danych biometrycznych ! Kto ma rozum niech rozumie !
Patrzcie w kamerę i nie mrugajcie. Banki rosyjskie rozpoczęły zmuszać swoich klientów do zdawania danych biometrycznych. Za odmowę są konsekwencje…

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

 

zrodlo:https://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-banki-rozpoczely-wymuszanie-na-klientach-przekazywania-danych-biometrycznych-2019-04?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: