loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Polscy kibice mają zaskakujący pomysł. Szykują oprawę na mecz z Izraelem. Żydzi się wściekną

loading...
Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]

10 czerwca odbędzie się mecz Polska-Izrael, który jest etapem eliminacji do Euro 2020. Okazuje się, że może być gorąco, ponieważ kibicie planują specjalną oprawę związaną z… ustawą 447 i ratowania Żydów przez Polaków.

Kibice piłkarscy - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP/Radek PietruszkaKibice piłkarscy – zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP/Radek Pietruszka

W sieci zaczęła krążyć kibicowska grafika. – Niebawem mecz Polska-Izrael w eliminacjach do euro 2020! Może by tak z tej okazji jakąś oprawkę o ustawce 447 zrobić? – czytamy na grafice.

Reakcje na facebookowych grupach w większości są przychylne temu pomysłowi. Można sobie wyobrazić, ile oskarżeń o „polski antysemityzm” się pojawi.

Są też głosy krytyczne. – Jak się ruszy temat 447, to mogą być przykre konsekwencje. Ale jakby zrobić oprawę ilu Żydów Polacy uratowali, albo puścił sygnał, że Polska nigdy nie współpracowała z Hitlerem w przeciwieństwie do innych krajów. Czy coś w tym stylu,to już lepiej by to wyglądało – proponuje pan Tomasz.

Grafika krążąca po Facebookowych grupach/fot. Facebook
Grafika krążąca po Facebookowych grupach/fot. Facebook

Jedno jest pewne: Mecz Polska-Izrael wywoła wielkie emocje!

zrodlo:https://nczas.com/2019/04/13/polscy-kibice-maja-zaskakujacy-pomysl-szykuja-oprawe-na-mecz-z-izraelem-zydzi-sie-wsciekna/?

One thought on “Polscy kibice mają zaskakujący pomysł. Szykują oprawę na mecz z Izraelem. Żydzi się wściekną

  1. Nareszcie kibice zaczynają myśleć. Mam pytanie: Czy kibicując w meczu z Izraelem polskiej drużynie będę antysemitą ? No bo tak by wynikało z myślenia żidów, że wszyscy muszą kibicować Izraelowi. Bo kto jest przeciw Izraelowi, ten jest antysemitą.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: