DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polscy kibice mają zaskakujący pomysł. Szykują oprawę na mecz z Izraelem. Żydzi się wściekną

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

10 czerwca odbędzie się mecz Polska-Izrael, który jest etapem eliminacji do Euro 2020. Okazuje się, że może być gorąco, ponieważ kibicie planują specjalną oprawę związaną z… ustawą 447 i ratowania Żydów przez Polaków.

Kibice piłkarscy - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP/Radek PietruszkaKibice piłkarscy – zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP/Radek Pietruszka

W sieci zaczęła krążyć kibicowska grafika. – Niebawem mecz Polska-Izrael w eliminacjach do euro 2020! Może by tak z tej okazji jakąś oprawkę o ustawce 447 zrobić? – czytamy na grafice.

Reakcje na facebookowych grupach w większości są przychylne temu pomysłowi. Można sobie wyobrazić, ile oskarżeń o „polski antysemityzm” się pojawi.

Są też głosy krytyczne. – Jak się ruszy temat 447, to mogą być przykre konsekwencje. Ale jakby zrobić oprawę ilu Żydów Polacy uratowali, albo puścił sygnał, że Polska nigdy nie współpracowała z Hitlerem w przeciwieństwie do innych krajów. Czy coś w tym stylu,to już lepiej by to wyglądało – proponuje pan Tomasz.

Grafika krążąca po Facebookowych grupach/fot. Facebook
Grafika krążąca po Facebookowych grupach/fot. Facebook

Jedno jest pewne: Mecz Polska-Izrael wywoła wielkie emocje!

zrodlo:https://nczas.com/2019/04/13/polscy-kibice-maja-zaskakujacy-pomysl-szykuja-oprawe-na-mecz-z-izraelem-zydzi-sie-wsciekna/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Polscy kibice mają zaskakujący pomysł. Szykują oprawę na mecz z Izraelem. Żydzi się wściekną

  1. Nareszcie kibice zaczynają myśleć. Mam pytanie: Czy kibicując w meczu z Izraelem polskiej drużynie będę antysemitą ? No bo tak by wynikało z myślenia żidów, że wszyscy muszą kibicować Izraelowi. Bo kto jest przeciw Izraelowi, ten jest antysemitą.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: