DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Komedia! Nauczyciele zawieszają strajk, żeby pojechać do spa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Takiego numeru jeszcze nie było! Część nauczycieli ze szkoły w Stargardzie postanowiło zawiesić strajk, żeby wyjechać do spa. – Oni wyjeżdżają na zaplanowany, opłacony wcześniej, weekendowy wypoczynek. Oni po prostu wyjeżdżają i tak jakby po prostu w tym dniu nie strajkują – wyjaśnia Alicja Kulewska z Zespołu Szkół numer 2 w Stargardzie informując, że chodzi o 16 z 60 nauczycieli.

Znalezione obrazy dla zapytania strajk nauczycieli w stargardzie szczecinskim zdjecia

– Strajk ich zaskoczył, bo jest jak gdyby efektem nieporozumienia między nami a rządem i oni są żołnierzami, którzy muszą wykonać pewne zadanie. Nie możemy przeszkodzić tym wszystkim, którzy mają opłaconą wycieczkę, rodzinną imprezę, która jest bardzo ważna – wyjaśnia prezes Zachodniopomorskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego Adam Zygmunt.

Znalezione obrazy dla zapytania strajk nauczycieli w stargardzie szczecinskim zdjecia

Mój komentarz: Trzeba mieć naprawdę kiełbie we łbie, żeby najpierw zagrozić odwołaniem egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, a potem oświadczyć, że nie ma nic niewłaściwego w tym, iż strajkujący nauczyciele wyjeżdżają do spa na weekendowy odpoczynek. ZNP urządza nagonkę na „łamistrajków”, czyli nauczycieli i osoby z uprawnieniami pedagogicznymi, dzięki którym dzieci mogą przystąpić do egzaminów i jednocześnie usprawiedliwia strajkujących nauczycieli udających się na wycieczkę. Do kompletu mamy idiotyczne piosenki o świniach i krowach, które pokazują, że strajkujący nauczyciele nie mają pojęcia, na czym polega program dopłat do rolnictwa. Jeżeli coś udało się udowodnić strajkującym nauczycielom to wyłącznie to, że są ignorantami i mają w nosie dobro dzieci, ale do spa pojadą, bo – wicie, rozumicie – taki wyjazd to bardzo ważna sprawa. To nie jest strajk, to jest cyrk!

Znalezione obrazy dla zapytania strajk nauczycieli w stargardzie szczecinskim zdjecia

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/04/11/komedia-nauczyciele-zawieszaja-strajk-zeby-pojechac-do-spa/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: