NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

JudeoPolonia jako nowotwór , skrycie i podstępnie niszczący Polskę od wewnątrz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Symbol bractwa zakganej szmaty

Żydowskie lobbies polityczne, działające w krajach o ustroju demokratycznym: przedstawiają politykę Państwa Izrael jako obiektywnie słuszną i uzasadnioną, pozyskują budżetowe pieniądze na cele własnej mniejszości narodowej, wykorzystują dostępne sobie media do promowania w życiu publicznym swoich “autorytetów” dobieranych wedle żydowskiego pochodzenia.

Zydowska mapa Polski1

Żydowskie lobbies polityczne dążą do obsadzania ważnych stanowisk – zwłaszcza w upaństwowionej kulturze (czyli propagandzie) przez obywateli pochodzenia żydowskiego i dążą do wprowadzenia filosemickiej interpretacji historii w programach edukacyjnych dla młodzieży szkolnej. Dążą do penalizacji „antysemityzmu” próbując zawłaszczyć dla siebie monopol, na interpretację tego określenia, starają się wreszcie prezentować żydowski punkt widzenia jako obiektywny.

Żydowskie lobbies polityczne dążą do judaizacji chrześcijaństwa lub przynajmniej do jego rugowania z przestrzeni publicznej, zwłaszcza z systemów szkolnych.

W Polsce żydowskie lobbies polityczne są obecne od setek lat.

Niewesoła jest polityczna i gospodarcza kondycja Polski na progu XXI wieku. Sytuacja polskiej gospodarki zbliża nasz kraj do pożądanego od dawna przez Niemcy statusu „gospodarki uzupełniającej” (stara niemiecka koncepcja Mitteleuropy z początku XX wieku), a sytuacja wewnętrzna (wszechobecny nepotyzm i korupcja) żywo przypomina sytuację z epoki saskiej, z czasów przedrozbiorowych. Czy to wszystko dokonało się spontanicznie, żywiołowo, oddolnie? Demokratycznie?… Czy naprawdę takiego państwa chciał Naród? Czy dokonało się to wskutek spisków?

O tym można dowiedzieć się z książki Mariana Miszalskiego pt: “Żydowskie lobby polityczne w Polsce”.

216a5e7c7e891f181c0e072abd84f7e8_XL

 

 

Zydowscy agenci w Polsce

 

Bolesław Szenicer oskarża Żydów!

 

Cz. 2

 

Cz. 3

 

Cz. 4

 

Cz. 5

 

  Żydzi sami mieli wielki interes, aby pozbyć się biedoty swego narodu i jednocześnie stworzyć mit holocaustu, aby móc skutecznie walczyć z „antysemityzmem” – czyli zatkać usta tym wszystkim, którzy odważą się ich krytykować…

Zaś cała żydowska elita w Niemczech przetrwała wojnę…. Jak to się stało??

Polacy żyją w nierzeczywistości!

To znaczy żyjemy w koszmarnej bajce namalowanej w naszych głowach przez naszych gnębicieli, za pomocą telewizora i innych mediów.
Ale dlaczego większość Polaków nie widzi, że to jest jedno wielkie oszustwo i kłamstwo, którego celem jest utrzymywanie nas w stanie wiecznej nadziei czyli narkozy umysłowej, podczas gdy nasi prześladowcy robią z nami co chcą?

Udajemy, że nie dostrzegamy tego, kto nas zniewala w naszym własnym kraju i jakimi środkami osiąga swoje niecne cele. Ponieważ przyjęcie prawdy o tym do wiadomości, oznaczać by musiało podjęcie działań zmierzających do zmiany tego podłego i dojmującego stanu rzeczy. Wreszcie ktoś musi powiedzieć NIE!
Tchórzostwo cywilne zamiast cywilnej odwagi, bierność zamiast działania i prywata wspólnotowego pojmowania spraw publicznych są wynikiem trzywiekowego wychowania Narodu Polskiego w niewoli.
Niewolnik, nawet uwolniony, nadal jest umysłowo niewolnikiem i wielkiej pracy nad sobą wymaga przeistoczenie się w prawdziwie, a nie wyłącznie nominalnie wolny naród.
Doprowadzenie narodu do upadku moralnego, wojskowego, politycznego, gospodarczego, kulturowego doprowadziło Polaków do samozagłady jako narodu. Dzisiaj usługujemy i harujemy za grosze w europejskich krajach, w których oczywiście też rządzą pasożyty żydowskie. Takie kraje jak: Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Szwecja itd. nie istnieją narodowo, jedynie tylko z nazwy. Sprowadzanie emigrantów z całego świata do tych krajów, doprowadziło te narody do samo zagłady.

To te szumowiny chazarsko-żydowskie doprowadziły do skłócenia: Rosjan, Polaków, Serbów, Chorwatów, Słowaków Czechów i nastawienia ich przeciwko sobie. Światowi i Polscy krzykacze żydowscy, nawołują nieświadomych Polaków do wojny z Rosjanami.

Nasza łatwowierność, poddaństwo, nas zgubiła i kto wie czy dostaniemy jeszcze jedną szansę….?

Synagoga szatana grasuje jak hiena po stepie i nie ma lwa, który by zaprowadził porządek, kogoś kto byłby na tyle mądry, odważny i charyzmatyczny aby zmienić stado polskich baranów w stado lwów i przepędzić żydowskich padlinożerców. Niewolnik w niewoli i na wolności zawsze pozostaje niewolnikiem jeśli nie ma silnej woli walki o swoją i swego brata godność. Trzysta lat niewoli, zabory, okupacja niemiecka i sowiecka, pół-niewoli i ukrytej niewoli PRL, demoliberalizm doby dzisiejszej nauczyły nas samych złych zachowań.

Żydostwo polskie jest potężne, ale ich jest około miliona, może dwa, a nas jest 35 milionów!

I tych kilkaset tysięcy parchów będzie nami rządziło i za nasze własne ciężko zarobione pieniądze.
Oddajemy w wymyślnych podatkach reżimowi w nadziei na to, że on je dla naszego pożytku prawidłowo zainwestuje.
A tak naprawdę wykuwa dla nas grób, coraz cięższe kajdany.
Czy nie mamy honoru żeby zrzucić z naszych karków to masońsko-żydowsk

 

zrodlo:https://justice4poland.com/2016/07/20/zydowskie-nazwiska-polskiej-elity-the-real-surnames-of-jewish-polish-elite-video/

CZERWONE

One thought on “JudeoPolonia jako nowotwór , skrycie i podstępnie niszczący Polskę od wewnątrz.

  1. zalatwili nas paciorkami czyli telewizja i gazetami, pustymi obietnicami no bo polak co uslyszy to przyjmuje za prawde na slowo honoru, teraz mozna tylko sie modlic i miec nadzieje ze pogrzebia nas szybko i bezbolesnie chociaz trudno w to uwierzyc po 70 latach przesladowan ub sb i calego pierdolonego pzpr
    przez 70 lat na lekcjach historii uczyli nas samych klamstw, komunistyczne szuje, raz przegralismy wojne z niemcami i ruskami a teraz przegrywamy z zydami i amerykanami, niedlugo cala europa bedzie przeciwko nam i to za co? ze mamy serce i jestesmy goscinnym narodem bo przyjelismy tych skurwialych zydow jak przyjaciela na nasza ziemie a te obrzezane chuje teraz tak sie nam odplacaja i dlatego nienawidze ludzi ktorzy sie modla do boga bo zamiast dzialac i liczyc na siebie to sie modla do jakiegos nieistniejacego fiuta ktory ma w dupie nasze modly.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: