DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jak naprawdę zachowują się żołnierze US Army w Polsce? SZOKUJĄCA prawda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Po ostatnim incydencie pod Piwnicą Paryską odezwali się nasi czytelnicy. Pisali, że Amerykanie wcale nie są tacy święci. Publikujemy ich opinie. Dodajemy też obserwacje restauratorów, którzy chwalą gości z USA. Mamy też komentarz dowództwa US Army.

żołnierze US Army w Polsce

Chcąca zachować anonimowość Czytelniczka napisała do nas:

Czy nikt nie ma wpływu na żołnierzy stacjonujących w Bolesławcu i okolicach? Co weekend jest ten sam scenariusz. Młodzież z USA (bo to ewidentnie nie są jeszcze do końca dorośli ludzie – zwłaszcza mentalnie) przesiadują w galerii lub jej okolicach i zachowują się skandalicznie.

Znalezione obrazy dla zapytania zolnierze amerykanscy w restauracjach polskich zdjecia

Piją alkohol w publicznym miejscu, niektórzy wyglądają tak, jakby byli też po innych używkach, niekoniecznie legalnych. Zataczają się, zaczepiają inne osoby, zdarza się, że wymiotują. To jest po prostu okropne.

To nie jedyny negatywny sygnał o zachowaniu żołnierzy US Army.

Jeden z czytelników istotne.pl opowiedział nam niedawno, że był świadkiem, gdy jeden z żołnierzy zrzygał się w recepcji jednego z mniejszych hoteli, był prawie nieprzytomny od alkoholu.

Pod informacją o rasistowskim zachowaniu pod Piwnicą Paryską wielu ludzi opisało swoje doświadczenia z żołnierzami US Army.

Zapraszam (…) na ul. Starzyńskiego. Poszedłem z rodziną i nie dało się jeść, tak elita drze ryje, bo to nie jest krzyk. Kolega w tym samym lokalu usłyszał od sojusznika, że (lokal) nie jest dla Polaków. – Paweł

Darcie ryja. Jeden obrzygany przy barze, drugi stoi w kącie i płacze, reszta drze te japy, że nic nie słychać… – Bartosz

Ja widziałem jak (…) sojusznicy rzucają pieniędzmi w Polki krzycząc „aj hef monej”, jak startują z łapami.- Marcin

Osobiście kilkakrotnie byłam świadkiem. Sama miałam ochotę strzelić jednego czy drugiego w twarz, jak rzucali się do małżeństwa z dzieckiem w restauracji. – Sabina

Tymczasem restauratorzy zaprzeczają. W jednej z bolesławieckich pizzerii-restauracji uzyskaliśmy informacje, że żołnierze amerykańscy zachowują się grzecznie i nie ma z nimi problemów:

To są młode chłopaki. Niektórzy z nich nie mogą w Stanach jeszcze legalnie kupować alkoholu, więc poczuli wolność i zaczynają imprezować u nas. Po alkoholu nie zaczepiają i nie prowokują. Do tej pory nie mieliśmy żadnych problemów z nimi. Nie było żadnych bójek czy czegoś podobnego. Był jeden incydent, gdy między sobą się posprzeczali żołnierze ze zmiany wyjeżdżającej i przyjeżdżającej, ale tak to jest spokój i nie ma z nimi problemów. Zdarza się, że to Polacy szukają zaczepki. Amerykanie nie szukają, bo wiedzą ile mogą przez to stracić. Mówili o tym w rozmowach z nami.

Znalezione obrazy dla zapytania pijani amerykanscy zolnierze zdjecia

Żadnych zastrzeżeń co do zachowania żołnierzy US Army nie zgłasza także Restauracja Dancing Zodiak:

Nigdy nie mieliśmy z nimi problemów. Przyszli, wypili, pobawili się, zapłacili i wyszli. Zwykle opuszczali lokal koło północy. Nie było żadnych bójek czy zaczepek z ich strony. Nic takiego.

Podobnie o żołnierzach US Army wypowiada się właściciel Good Burger przy ul. Prusa. On również twierdzi, że nie ma z nimi żadnego problemu.

 

Do lokalu przychodzą w piątki, soboty i niedziele, ale nie było nigdy sytuacji, żeby ktoś się z kimś bił czy kogoś zaczepiał.Rozmawialiśmy też z jedną restauracją w Rynku i tam obsługa potwierdziła, że żołnierze amerykańscy zachowują się kulturalnie i nie zanotowano nigdy incydentu z udziałem żołnierzy US Army w tej restauracji.Wygląda na to, że problemu z Amerykanami nie ma. Ciężko jednak zarzucić kłamstwo czytelnikom, którzy publicznie pod imieniem i nazwiskiem opisali sytuacje, których byli świadkami.

 

zrodlo:https://dziennik-polityczny.com/2019/04/08/jak-naprawde-zachowuja-sie-zolnierze-us-army-w-polsce-szokujaca-prawda/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: