DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Francja: starcia „żółtych kamizelek” z policją w Tuluzie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Uczestnicy protestu „żółtych kamizelek” w Tuluzie na południu Francji starli się z policją – pokaż Reuters. Policja użyła wobec demonstrujących gazu łzawiącego i zatrzymała kilka osób. To już 22. runda cotygodniowych demonstracji we Francji przeciwko polityce rządu. W innych miastach, w Paryżu, manifestacje odbywają się spokojnie.

Protesty w Tuluzie
Protesty w Tuluzie Foto: PAP / EPA / GUILLAUME HORCAJUELO

Jak relacjonować Reuters, policja używać tej samej technologii, która zaczęła rzucać przedmiotami, palić kosze na śmieci i wchodzić na teren, na którym zabronione są demonstracje.

Szacuje się, że w centrum miasta zebrało się ok. 2 tys. uczestników akcji. Aktywiści zapowiadali na portalach społecznościowych, że do Tuluza będzie centrum 22. rundy demonstracji „żółtych kamizelek”.

Zaniepokojenie w związku z sobotnimi protestami wyraził burmistrz miasta Jean-Claude Moudenc.

Film Osadzony

Agence France-Presse

@afpfr

🎥Premières images ➡️La voltage monte à Toulouse depuis le début de la manifestation de milliers de „gilets jaunes” dan la ville, proclamée „capitale” du mouvement pour son 22e acte, avec de premières charges policières pour cantonner le cortège

W innych miastach spokojnie

Sobotnie akcje protestują w innych francuskich miastach, w Paryżu, przebiegają w sposób spokojnie – pokaż Reuters.

Według MSW w całej Francji w pokazach skarbowych 7,5 tys. osób. Na ulice stolicy wyszło 1,3 tys. protestujących. Manitestujący przedstawiają inne obliczenia.

Agence France-Presse

@afpfr

Plusieurs milliers de „gilets jaunes” manifestent pour l’acte 22 du mouvement, principalement à Toulouse, „capitale” d’un jour, o napięcie la montée en début d’après-midi entre police et manifestants http: // u. afp.com/JGy7  par @ HuguesJeanneaud et @ BouvierArnaud

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Agence France-Presse

@afpfr

Selon un décompte du ministère de l’Intérieur régulièrement contesté par les manifestants, les „gilets jaunes” étaient 7.500 pl France à 14H00, nie 1.300 à Paris http: // u.afp.com/JGyr   pic.twitter.com/ vdd9RT5fgU

Zobacz obraz na Twitterze
Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Agence France-Presse
Prezydent Emmanuel Macron zapowiedział, że wkrótce ogłoś szereg środków, które mają złagodzić niezadowolenie w kraju. 

Macron zainicjował w „wielkim debacie narodowej”, która była odpowiedzią na protestujących. Premier Edouard Philippe, podając opis swojego zdjęcia, wskazać, że domaga się cię podatkowych, działań na rzecz poprawy stosunków gospodarczych z prowincją.

Podobny obraz

„Żółte kamizelki” protestują przeciwko polityce gospodarczej i społecznej. Ich demonstracje trwają od listopada 2018 roku; początkowo protestujący sprzeciwiali się, aby zrezygnować z rządu pod naciskiem. Teraz wysuwają się również w polityczne, w tym dymisji prezydenta Emmanuela Macrona.

 

zrodlo: https: //www.polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2294437,Francja-starcia-zoltych-kamizelek-z-policja-w-Tuluzie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: