loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
2 dni pozostało.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Francja rozważy zaoferowanie Julianowi Assange’owi azylu, aby zapobiec jego ekstradycji do USA

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Francja rozważy zaoferowanie Julianowi Assange’owi azylu, aby zapobiec jego ekstradycji do USA

Francja jest gotowa rozważyć zaoferowanie azylu wydawcy WikiLeaks Julianowi Assange’owi, jeśli zainteresowany wystapi z takim wnioskiem.
Zapytana o Juliana Assange’a podczas lokalnego programu radiowego, francuska sekretarz stanu ds. Europejskich, Amelie de Montchalin, powiedziała: „powinniśmy słuchać tego, co on chce z tym zrobić”.

He’s a messenger. And other things.
Dodała jednak, że „nie oferujemy azylu komuś, kto o to nie prosi”.

Francuski prawnik Assange, Juan Branco, zwrócił się do prezydenta Emmanuela Macrona o sprowadzenie nominowanego do Pokojowej Nagrody Nobla w 2019 roku do Francji, aby uniknąć ekstradycji, wynika z raportu New York Post.

Rząd Ekwadoru zezwolił władzom Wielkiej Brytanii na wejście do ich ambasady i aresztowanie Assange po odwołaniu jego azylu w zamian za dużą pożyczkę MFW.

Assange mieszkał w ambasadzie od 2012 roku, kiedy otrzymał tam azyl. Tydzień wcześniej WikiLeaks napisała na Twitterze, że źródło „wysokiego szczebla” w państwie ekwadorskim poinformowało wydawcę, że zostanie on wydalony „w ciągu kilku godzin do kilku dni”, wykorzystując skandal dotyczacy publikacji przez WikiLeaks kont znanych osobistosci typu offshore na Panamie jako wymówkę.

26 marca oficjalne konto WikiLeaks opublikowalo na Twitterze oficjalna informacje i oświadczyło, że Moreno próbuje przekazać Assange w zamian za umorzenie długów USA, co stało sie faktem.

https://www.thegatewaypundit.com/2019/04/france-willing-to-consider-offering-julian-assange-asylum-to-prevent-us-extradition/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: