DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Francja rozważy zaoferowanie Julianowi Assange’owi azylu, aby zapobiec jego ekstradycji do USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Francja rozważy zaoferowanie Julianowi Assange’owi azylu, aby zapobiec jego ekstradycji do USA

Francja jest gotowa rozważyć zaoferowanie azylu wydawcy WikiLeaks Julianowi Assange’owi, jeśli zainteresowany wystapi z takim wnioskiem.
Zapytana o Juliana Assange’a podczas lokalnego programu radiowego, francuska sekretarz stanu ds. Europejskich, Amelie de Montchalin, powiedziała: „powinniśmy słuchać tego, co on chce z tym zrobić”.

He’s a messenger. And other things.
Dodała jednak, że „nie oferujemy azylu komuś, kto o to nie prosi”.

Francuski prawnik Assange, Juan Branco, zwrócił się do prezydenta Emmanuela Macrona o sprowadzenie nominowanego do Pokojowej Nagrody Nobla w 2019 roku do Francji, aby uniknąć ekstradycji, wynika z raportu New York Post.

Rząd Ekwadoru zezwolił władzom Wielkiej Brytanii na wejście do ich ambasady i aresztowanie Assange po odwołaniu jego azylu w zamian za dużą pożyczkę MFW.

Assange mieszkał w ambasadzie od 2012 roku, kiedy otrzymał tam azyl. Tydzień wcześniej WikiLeaks napisała na Twitterze, że źródło „wysokiego szczebla” w państwie ekwadorskim poinformowało wydawcę, że zostanie on wydalony „w ciągu kilku godzin do kilku dni”, wykorzystując skandal dotyczacy publikacji przez WikiLeaks kont znanych osobistosci typu offshore na Panamie jako wymówkę.

26 marca oficjalne konto WikiLeaks opublikowalo na Twitterze oficjalna informacje i oświadczyło, że Moreno próbuje przekazać Assange w zamian za umorzenie długów USA, co stało sie faktem.

https://www.thegatewaypundit.com/2019/04/france-willing-to-consider-offering-julian-assange-asylum-to-prevent-us-extradition/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: