NA ŻYWO 21.0024 lipca 2019
-127272 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Francja rozważy zaoferowanie Julianowi Assange’owi azylu, aby zapobiec jego ekstradycji do USA

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Francja rozważy zaoferowanie Julianowi Assange’owi azylu, aby zapobiec jego ekstradycji do USA

Francja jest gotowa rozważyć zaoferowanie azylu wydawcy WikiLeaks Julianowi Assange’owi, jeśli zainteresowany wystapi z takim wnioskiem.
Zapytana o Juliana Assange’a podczas lokalnego programu radiowego, francuska sekretarz stanu ds. Europejskich, Amelie de Montchalin, powiedziała: „powinniśmy słuchać tego, co on chce z tym zrobić”.

He’s a messenger. And other things.
Dodała jednak, że „nie oferujemy azylu komuś, kto o to nie prosi”.

Francuski prawnik Assange, Juan Branco, zwrócił się do prezydenta Emmanuela Macrona o sprowadzenie nominowanego do Pokojowej Nagrody Nobla w 2019 roku do Francji, aby uniknąć ekstradycji, wynika z raportu New York Post.

Rząd Ekwadoru zezwolił władzom Wielkiej Brytanii na wejście do ich ambasady i aresztowanie Assange po odwołaniu jego azylu w zamian za dużą pożyczkę MFW.

Assange mieszkał w ambasadzie od 2012 roku, kiedy otrzymał tam azyl. Tydzień wcześniej WikiLeaks napisała na Twitterze, że źródło „wysokiego szczebla” w państwie ekwadorskim poinformowało wydawcę, że zostanie on wydalony „w ciągu kilku godzin do kilku dni”, wykorzystując skandal dotyczacy publikacji przez WikiLeaks kont znanych osobistosci typu offshore na Panamie jako wymówkę.

26 marca oficjalne konto WikiLeaks opublikowalo na Twitterze oficjalna informacje i oświadczyło, że Moreno próbuje przekazać Assange w zamian za umorzenie długów USA, co stało sie faktem.

https://www.thegatewaypundit.com/2019/04/france-willing-to-consider-offering-julian-assange-asylum-to-prevent-us-extradition/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: