KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Francja rozważy zaoferowanie Julianowi Assange’owi azylu, aby zapobiec jego ekstradycji do USA

Francja rozważy zaoferowanie Julianowi Assange’owi azylu, aby zapobiec jego ekstradycji do USA

Francja jest gotowa rozważyć zaoferowanie azylu wydawcy WikiLeaks Julianowi Assange’owi, jeśli zainteresowany wystapi z takim wnioskiem.
Zapytana o Juliana Assange’a podczas lokalnego programu radiowego, francuska sekretarz stanu ds. Europejskich, Amelie de Montchalin, powiedziała: „powinniśmy słuchać tego, co on chce z tym zrobić”.

He’s a messenger. And other things.
Dodała jednak, że „nie oferujemy azylu komuś, kto o to nie prosi”.

Francuski prawnik Assange, Juan Branco, zwrócił się do prezydenta Emmanuela Macrona o sprowadzenie nominowanego do Pokojowej Nagrody Nobla w 2019 roku do Francji, aby uniknąć ekstradycji, wynika z raportu New York Post.

Rząd Ekwadoru zezwolił władzom Wielkiej Brytanii na wejście do ich ambasady i aresztowanie Assange po odwołaniu jego azylu w zamian za dużą pożyczkę MFW.

Assange mieszkał w ambasadzie od 2012 roku, kiedy otrzymał tam azyl. Tydzień wcześniej WikiLeaks napisała na Twitterze, że źródło „wysokiego szczebla” w państwie ekwadorskim poinformowało wydawcę, że zostanie on wydalony „w ciągu kilku godzin do kilku dni”, wykorzystując skandal dotyczacy publikacji przez WikiLeaks kont znanych osobistosci typu offshore na Panamie jako wymówkę.

26 marca oficjalne konto WikiLeaks opublikowalo na Twitterze oficjalna informacje i oświadczyło, że Moreno próbuje przekazać Assange w zamian za umorzenie długów USA, co stało sie faktem.

https://www.thegatewaypundit.com/2019/04/france-willing-to-consider-offering-julian-assange-asylum-to-prevent-us-extradition/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: