loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
4 dni pozostało.
KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ
STREAM LIVE – NA ŻYWO + CHAT + PRIV.

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

M-forum jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje.

FRANCJA !! PIERWSZE TESTY FILTROWANIA INTERNETU „TERREG” PATRZ JAKIE EFEKTY SĄ !!! KOGO ZŁAPALI ZA TERRORYSTYCZNE TREŚCI !!

loading...
Our Reader Score
[Total: 2 Average: 4.5]

szok ?! SZTUCZNA INTELIGENCJA UZNAŁA TREŚCI WYTWARZANE JAKO MATERIAŁY RZĄDOWE USA ZA TREŚCI TERRORYSTYCZNE ……… zatem rząd USA sztuczna inteligencja postrzega jako …

ORGANIZACJĘ TERRORYSTYCZNĄ 🙂


 

Sztuczna-inteligencja-obecnie-jest-na-poziomie-4-letniego-dziecka

Francja wysłała via @europol.europa.eu żądanie natychmiastowego usunięcia m.in. 550 „linków z treścią terrorystyczną”. Okazało się, że to całkiem normalne treści – w tym materiały tworzone przez rząd USA

Francuski oddział jednostki zajmującej się zwalczaniem terroryzmu w Internecie wysłał do serwisu archive.org nakaz zablokowania sporej liczby „contentu terrorystycznego”.  Mail wysłany był z domeny @europol.europa.eu, a czas na usunięcie linków dość liberalny (24h). Wg właśnie procesowanego prawa EU ma to być 1h i maksymalna kara aż 4% globalnego obrotu firmy.

Problem w tym, że 550 linków okazało się zupełnie normalną treścią, jak np. prace badawcze (https://archive.org/details/arxiv-1006.0619), opracowania z obszaru genealogii (https://archive.org/details/genealogy?&sort=-downloads&page=2) czy strony zawierające „miliony wpisów” jak np.: https://archive.org/details/television.

To ostatnie jest w rodzaju – proszę zablokować całe Google, bo może tam jest zapisany materiał terrorystyczny.

Na fejkowej liście są też materiały rządowe USA (oj ci niedobrzy amerykańscy terroryści!)

Jak myślicie, czy po ew. wprowadzeniu  TERREG całość będzie pieczołowicie sprawdzana, nadzorowana i prowadzona z troską o praworządnych obywateli? Niektórzy właśnie tak sugerują (nie będzie samowolki na poziomie państw, będzie porządny, zunifikowany proces). Jak myślicie?

czym jest „TERREG”

PILNE PO WPROWADZENIU „ACTA 2.0” I „TERREG” WCHODZI „CYBER NORM INITIATIVE” TO KOLEJNE PRAWO POZWALAJĄCE STAWIAĆ INTERNAUTOM ZARZUTY KARNE ZA PUBLIKOWANIE PRAWDY !! ZAGROŻONE NAWET KARĄ ŚMIERCI !!

KWIECIEŃ 10, 2019

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: