NA ŻYWO 21.00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI I J/C - JAK ZACHOWA SIĘ POLICJA I WOJSKO GDY WPROWADZĄ REALIZACJĘ ACT 447 - POPRĄ NARÓD CZY BĘDĄ BRONIĆ ZDRAJCÓW!20 czerwca 2019
2 godziny temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

FRANCJA !! PIERWSZE TESTY FILTROWANIA INTERNETU „TERREG” PATRZ JAKIE EFEKTY SĄ !!! KOGO ZŁAPALI ZA TERRORYSTYCZNE TREŚCI !!

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

szok ?! SZTUCZNA INTELIGENCJA UZNAŁA TREŚCI WYTWARZANE JAKO MATERIAŁY RZĄDOWE USA ZA TREŚCI TERRORYSTYCZNE ……… zatem rząd USA sztuczna inteligencja postrzega jako …

ORGANIZACJĘ TERRORYSTYCZNĄ 🙂


 

Sztuczna-inteligencja-obecnie-jest-na-poziomie-4-letniego-dziecka

Francja wysłała via @europol.europa.eu żądanie natychmiastowego usunięcia m.in. 550 „linków z treścią terrorystyczną”. Okazało się, że to całkiem normalne treści – w tym materiały tworzone przez rząd USA

Francuski oddział jednostki zajmującej się zwalczaniem terroryzmu w Internecie wysłał do serwisu archive.org nakaz zablokowania sporej liczby „contentu terrorystycznego”.  Mail wysłany był z domeny @europol.europa.eu, a czas na usunięcie linków dość liberalny (24h). Wg właśnie procesowanego prawa EU ma to być 1h i maksymalna kara aż 4% globalnego obrotu firmy.

Problem w tym, że 550 linków okazało się zupełnie normalną treścią, jak np. prace badawcze (https://archive.org/details/arxiv-1006.0619), opracowania z obszaru genealogii (https://archive.org/details/genealogy?&sort=-downloads&page=2) czy strony zawierające „miliony wpisów” jak np.: https://archive.org/details/television.

To ostatnie jest w rodzaju – proszę zablokować całe Google, bo może tam jest zapisany materiał terrorystyczny.

Na fejkowej liście są też materiały rządowe USA (oj ci niedobrzy amerykańscy terroryści!)

Jak myślicie, czy po ew. wprowadzeniu  TERREG całość będzie pieczołowicie sprawdzana, nadzorowana i prowadzona z troską o praworządnych obywateli? Niektórzy właśnie tak sugerują (nie będzie samowolki na poziomie państw, będzie porządny, zunifikowany proces). Jak myślicie?

czym jest „TERREG”

PILNE PO WPROWADZENIU „ACTA 2.0” I „TERREG” WCHODZI „CYBER NORM INITIATIVE” TO KOLEJNE PRAWO POZWALAJĄCE STAWIAĆ INTERNAUTOM ZARZUTY KARNE ZA PUBLIKOWANIE PRAWDY !! ZAGROŻONE NAWET KARĄ ŚMIERCI !!

KWIECIEŃ 10, 2019

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: