DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Akcja antyterrorystyczna w Tiumeniu. Dwóch zabitych zwolenników ISIS

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Akcja antyterrorystyczna w Tiumeniu. Dwóch zabitych zwolenników ISIS

    
images1

Bez tytułu 3
VK/ Tiumeń
Dwaj mężczyźni, prawdopodobnie zwolennicy tzw. Państwa Islamskiego, którzy „prawdopodobnie planowali atak terrorystyczny na terenie zachodniej Syberii”, zostali zabici przez Specnaz w mieście Tiumeń – poinformował rosyjski Narodowy Komitet Antyterrorystyczny.

– Kiedy kazano im złożyć broń i poddać się, terroryści otworzyli ogień do funkcjonariuszy policji. Zginęli w strzelaninie, która nastąpiła – powiedział rzecznik Komitetu. – Nie było ofiar wśród cywilów i funkcjonariuszy – dodał. Na nagraniach wideo, zamieszczonych w mediach społecznościowych, można usłyszeć, że doszło do ciężkiej wymiany ognia.

Zgodnie z informacjami, uzyskanymi przez rosyjskie służby bezpieczeństwa, mężczyźni byli zwolennikami Państwa Islamskiego i planowali ataki terrorystyczne – podaje agencja TASS.

Rzecznik lokalnego oddziału FSB powiedział wcześniej, że operacja taktyczna w Tiumeniu została przeprowadzona po tym, jak organy ścigania otrzymały informacje o „uzbrojonych zwolennikach Państwa Islamskiego”, którzy „planowali przeprowadzenie ataków terrorystycznych w zatłoczonych obszarach miasta”.

Operacja rozpoczęła się o 21:56 czasu lokalnego (18:56 w Polsce) w dzielnicy Kaliniński na zachodnich obrzeżach miasta. Funkcjonariusze organów ścigania zablokowali terytorium obejmujące kilka domów. Źródło TASS wśród ratowników podało, że jeden z budynków w odgrodzonej strefie zapalił się.

https://www.rp.pl/Terroryzm/190419679-Akcja-antyterrorystyczna-w-Tiumeniu-Dwoch-zabitych-zwolennikow-ISIS.html

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: