DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Akcja antyterrorystyczna w Tiumeniu. Dwóch zabitych zwolenników ISIS

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Akcja antyterrorystyczna w Tiumeniu. Dwóch zabitych zwolenników ISIS

    

VK/ Tiumeń
Dwaj mężczyźni, prawdopodobnie zwolennicy tzw. Państwa Islamskiego, którzy „prawdopodobnie planowali atak terrorystyczny na terenie zachodniej Syberii”, zostali zabici przez Specnaz w mieście Tiumeń – poinformował rosyjski Narodowy Komitet Antyterrorystyczny.

– Kiedy kazano im złożyć broń i poddać się, terroryści otworzyli ogień do funkcjonariuszy policji. Zginęli w strzelaninie, która nastąpiła – powiedział rzecznik Komitetu. – Nie było ofiar wśród cywilów i funkcjonariuszy – dodał. Na nagraniach wideo, zamieszczonych w mediach społecznościowych, można usłyszeć, że doszło do ciężkiej wymiany ognia.

Zgodnie z informacjami, uzyskanymi przez rosyjskie służby bezpieczeństwa, mężczyźni byli zwolennikami Państwa Islamskiego i planowali ataki terrorystyczne – podaje agencja TASS.

Rzecznik lokalnego oddziału FSB powiedział wcześniej, że operacja taktyczna w Tiumeniu została przeprowadzona po tym, jak organy ścigania otrzymały informacje o „uzbrojonych zwolennikach Państwa Islamskiego”, którzy „planowali przeprowadzenie ataków terrorystycznych w zatłoczonych obszarach miasta”.

Operacja rozpoczęła się o 21:56 czasu lokalnego (18:56 w Polsce) w dzielnicy Kaliniński na zachodnich obrzeżach miasta. Funkcjonariusze organów ścigania zablokowali terytorium obejmujące kilka domów. Źródło TASS wśród ratowników podało, że jeden z budynków w odgrodzonej strefie zapalił się.

https://www.rp.pl/Terroryzm/190419679-Akcja-antyterrorystyczna-w-Tiumeniu-Dwoch-zabitych-zwolennikow-ISIS.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: