NA ŻYWO 20.00 "SZOK ! STANISŁAW MICHALKIEWICZ WULGARNIE OSZKALOWAŁ KATOLICKICH KSIĘŻY I ZAKONNIKÓW !! +ROPZMOWA NA ŻYWO Z ADOLFEM KUDLIŃSKIM21 lipca 2019
2 dni temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Akcja antyterrorystyczna w Tiumeniu. Dwóch zabitych zwolenników ISIS

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Akcja antyterrorystyczna w Tiumeniu. Dwóch zabitych zwolenników ISIS

    

VK/ Tiumeń
Dwaj mężczyźni, prawdopodobnie zwolennicy tzw. Państwa Islamskiego, którzy „prawdopodobnie planowali atak terrorystyczny na terenie zachodniej Syberii”, zostali zabici przez Specnaz w mieście Tiumeń – poinformował rosyjski Narodowy Komitet Antyterrorystyczny.

– Kiedy kazano im złożyć broń i poddać się, terroryści otworzyli ogień do funkcjonariuszy policji. Zginęli w strzelaninie, która nastąpiła – powiedział rzecznik Komitetu. – Nie było ofiar wśród cywilów i funkcjonariuszy – dodał. Na nagraniach wideo, zamieszczonych w mediach społecznościowych, można usłyszeć, że doszło do ciężkiej wymiany ognia.

Zgodnie z informacjami, uzyskanymi przez rosyjskie służby bezpieczeństwa, mężczyźni byli zwolennikami Państwa Islamskiego i planowali ataki terrorystyczne – podaje agencja TASS.

Rzecznik lokalnego oddziału FSB powiedział wcześniej, że operacja taktyczna w Tiumeniu została przeprowadzona po tym, jak organy ścigania otrzymały informacje o „uzbrojonych zwolennikach Państwa Islamskiego”, którzy „planowali przeprowadzenie ataków terrorystycznych w zatłoczonych obszarach miasta”.

Operacja rozpoczęła się o 21:56 czasu lokalnego (18:56 w Polsce) w dzielnicy Kaliniński na zachodnich obrzeżach miasta. Funkcjonariusze organów ścigania zablokowali terytorium obejmujące kilka domów. Źródło TASS wśród ratowników podało, że jeden z budynków w odgrodzonej strefie zapalił się.

https://www.rp.pl/Terroryzm/190419679-Akcja-antyterrorystyczna-w-Tiumeniu-Dwoch-zabitych-zwolennikow-ISIS.html

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: