loading...
loading...
loading...
WESOŁYCH ŚWIĄT !! ŻYCZY ZESPÓŁ REDAKCYJNY M-forum WSZYSTKIM WIDZOM I CZYTELNIKOM ORAZ OSOBĄ WSPIERAJĄCYM ROZWÓJ I UTRZYMANIE STRONY NAJBLIŻSZY PROGRAM NA ŻYWO23 kwietnia 2019
5 dni pozostało.
KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ
STREAM LIVE – NA ŻYWO + CHAT + PRIV.

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

M-forum jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje.

MĘSKI RÓŻANIEC” NA ULICACH WARSZAWY. „BIERZEMY UDZIAŁ W DUCHOWEJ BITWIE”

loading...
Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]

W Warszawie odbył się kolejny Męski Różaniec. Spotkania skierowane do mężczyzn i organizowane pod przewodnictwem Kościoła Katolickiego odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Msza święta w Bazylice Archikatedralnej Św. Jana Chrzciciela, a następnie przejście na Krakowskie Przedmieście w celu odmówienia RóżańcaŚwiętego – tak wyglądał plan dzisiejszego „Męskiego Różańca” w Warszawie.

D3epVxaWwAE-BSo_1.jpg

Męskie Różańce wynagradzają za bluźnierstwa przeciw Dziewictwu NMP. Setki mężczyzn wynagradzają Niepokalanemu Sercu Maryi w samym sercu Warszawy, w miejscu, które było świadkiem pochodów królów, walk bohaterskich powstańców, corocznych procesji z Ciałem Chrystusa. Pod pomnikiem Królowej Polski, Matki Bożej Passawskiej, po raz kolejny zgromadziliśmy się wynagradzać za grzechy. Ufamy, że posłuszni najświętszej woli Królowej Nieba i Ziemi, bierzemy udział w duchowej bitwie, która jest zadaniem naszego pokolenia – tłumaczą organizatorzy spotkań pod przewodnictem ks. Dominika Chmielewskiego.

Różaniec to broń pozwalająca zwyciężyć demony i utrzymująca cię z dala od grzechu Jeśli pragniecie, by w waszych sercach, domach, krajach zagościł pokój, gromadźcie się wspólnie i odmawiajcie różaniec, zawsze bez względu na to jak jesteście utrudzeni – cytują Papieża Piusa IX uczestnicy „Męskiego Różańca”.

56857744_2425544931058367_4211183161343737856_o.jpg

56247864_2425543524391841_8271760820552073216_o.jpg

Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi, jego niezwykłej skuteczności. Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas, a my przy Niej. Jako ratunek dla świata, Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową – tłumaczą twórcy głośnej akcji „Różaniec do granic”.

 

zrodlo:http://polityczek.pl/twitter/10406-meski-rozaniec-na-ulicach-warszawy-bierzemy-udzial-w-duchowej-bitwie?

3 thoughts on “MĘSKI RÓŻANIEC” NA ULICACH WARSZAWY. „BIERZEMY UDZIAŁ W DUCHOWEJ BITWIE”

  1. „Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas” – Kiedy była przy nas? Konkretnie w którym momencie? I nie wiedziałem że Polska jest królestwem, właściwie to wspaniała wiadomość. Teraz już nam żidy nie zagrażają.

  2. Konrad, uwielbiam twoje komentarze. Udusimy żidów różańcami, które wymyślili żebyśmy marnowali czas i się samoupokarzali.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: