DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

MĘSKI RÓŻANIEC” NA ULICACH WARSZAWY. „BIERZEMY UDZIAŁ W DUCHOWEJ BITWIE”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W Warszawie odbył się kolejny Męski Różaniec. Spotkania skierowane do mężczyzn i organizowane pod przewodnictwem Kościoła Katolickiego odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Msza święta w Bazylice Archikatedralnej Św. Jana Chrzciciela, a następnie przejście na Krakowskie Przedmieście w celu odmówienia RóżańcaŚwiętego – tak wyglądał plan dzisiejszego „Męskiego Różańca” w Warszawie.

D3epVxaWwAE-BSo_1.jpg

Męskie Różańce wynagradzają za bluźnierstwa przeciw Dziewictwu NMP. Setki mężczyzn wynagradzają Niepokalanemu Sercu Maryi w samym sercu Warszawy, w miejscu, które było świadkiem pochodów królów, walk bohaterskich powstańców, corocznych procesji z Ciałem Chrystusa. Pod pomnikiem Królowej Polski, Matki Bożej Passawskiej, po raz kolejny zgromadziliśmy się wynagradzać za grzechy. Ufamy, że posłuszni najświętszej woli Królowej Nieba i Ziemi, bierzemy udział w duchowej bitwie, która jest zadaniem naszego pokolenia – tłumaczą organizatorzy spotkań pod przewodnictem ks. Dominika Chmielewskiego.

Różaniec to broń pozwalająca zwyciężyć demony i utrzymująca cię z dala od grzechu Jeśli pragniecie, by w waszych sercach, domach, krajach zagościł pokój, gromadźcie się wspólnie i odmawiajcie różaniec, zawsze bez względu na to jak jesteście utrudzeni – cytują Papieża Piusa IX uczestnicy „Męskiego Różańca”.

56857744_2425544931058367_4211183161343737856_o.jpg

56247864_2425543524391841_8271760820552073216_o.jpg

Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi, jego niezwykłej skuteczności. Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas, a my przy Niej. Jako ratunek dla świata, Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową – tłumaczą twórcy głośnej akcji „Różaniec do granic”.

 

zrodlo:http://polityczek.pl/twitter/10406-meski-rozaniec-na-ulicach-warszawy-bierzemy-udzial-w-duchowej-bitwie?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “MĘSKI RÓŻANIEC” NA ULICACH WARSZAWY. „BIERZEMY UDZIAŁ W DUCHOWEJ BITWIE”

  1. „Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas” – Kiedy była przy nas? Konkretnie w którym momencie? I nie wiedziałem że Polska jest królestwem, właściwie to wspaniała wiadomość. Teraz już nam żidy nie zagrażają.

  2. Konrad, uwielbiam twoje komentarze. Udusimy żidów różańcami, które wymyślili żebyśmy marnowali czas i się samoupokarzali.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: