DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Finansowanie kampanii wyborczej PiS z budżetu państwa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Proceder opisuje dzisiejsze wydanie dziennika „Rzeczpospolita”. Chodzi o finansowanie kampanii wyborczej z pieniędzy podatnika.  Urząd Rady Ministrów rozpoczął natychmiastowe działania promujące tak zwaną ‘Piatką Kaczyńskiego”. Pomysły te nie miały jeszcze kształtu ustaw, wydawanie publicznych pieniędzy, na ich promowanie partyjnej propagandy jest przestępstwem i nielegalnym finansowaniem kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości.

W trakcie konferencji prasowej zorganizowanej dzisiaj w parlamencie  wzywano , do wydawania publicznych pieniędzy zgodnie z ich przeznaczeniem. PiS stara się ukryć liczne afery jakie zanim się ciągną, organizuje propagandę, w celu przykrycia swoich klęsk i afer, używając do tego publicznych pieniędzy.

Oczywiście finansowanie partyjnej kampanii wyborczej z funduszy publicznych jest nielegalne. Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowej zorganizowanej na ten temat:

Foto: Demotywatory

Wideo: @Platforma News

zrodlo:http://progressforpoland.org/finansowanie-kampanii-wyborczej-pis-z-budzetu-panstwa/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: