NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Dlaczego powinnismy dbac o zydow w Polsce.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

mysle, ze to wazna informacja dla Polakow mieszkajacych w Polsce, prosze posluchac i sie zastanowic nad pytaniem, dlaczego powinnismy dbac o zydow w Polsce i to na powaznie. siedzimy po uszy w bagnie i teraz naprawde musimy uzyc inteligencji zeby z niego wyjsc, tu sie nie da jedynie pomodlic do Matki Boskiej i czekac ze sie wszystko samo ulozy.

 

CZERWONE

8 thoughts on “Dlaczego powinnismy dbac o zydow w Polsce.

 1. I tak lepiej ze cos mówi a nie udaje ze jest wszystko ślicznie pięknie i nie co się obawiać, ogół ludzi w ogóle się nie orientuje ze są jebani w dupsko przez władze i kościół, na zmianę albo jednocześnie.

  1. Co taki biedny ”prosiak” Majka może zrobić będąc sam jeden .
   Widzi , że jest ignorowany … co w ciągu 5 minut może powiedzieć z tej ”pogadynki” Sejmowej … dzień dobry … jak się państwo czują i do widzenia .
   Jedynie u Mossakowskiego może się poużalać i wypłakać w mankiet .
   Będzie za dużo rył … przyjdą zaszlachtują i na grila … tak go załatwią jak posła Rafałka Wójcikowskiego .

  1. Kiedyś pamiętam jak kibice w całej Polsce śpiewali: „Cała Polska się wstydzi, mistrzem Polski są żidy. Cała Polska żałuje, mistrzem Polski są chuje”.

 2. Wnerwia mnie to nazywanie żidów Eskimosami. Są żidy i Eskimosi. Proste. Nie zdziwiłbym się gdyby Eskimosi oskarżyli Polaków o zniesławienie. Może za nawową samych żidów. Nie mam takiej opinii przez to że kiedyś, parę lat temu wymyśliłem sobie taki nick.

  1. masz racje, zydy to zydy i tak nalezy ich nazywac, z tymi eskimosami to pewnie jakis zyd podrzucil haslo i jak to polacy maja w zwyczaju lapia wszelkie denne i glupie nowinki i zachowania a pozniej nas nazywaja wiesniakami i maja racje. co zydzi maja wspolnego z eskimosami? ciekawe jakby polacy sie poczuli gdyby ich nazwac zydami czy eskimosami albo murzynami, chociaz to akrurat mialoby jakis sens.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: