DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Deja vu – wspomnienie z innego życia czy objaw… choroby?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jedna z teorii mówi, że deja vu wynika z opóźnienia przedstawienia obrazu w jednym oku. Ten sposób, zanim obraz dotrze do mózgu, jest już znany z drugiego oka. Teoria ta została podważona, kiedy okazało się, że deja vu jest już znana jako niewidomym – to znaczy jest rozpoznawana zapachów i dźwięków. Skąd zatem tajemnicze zjawisko

Znalezione obrazy dla zapytania oko zdjecie

Deja vu – wspomnienie z innymi życia lub objaw… choroby?

Każdego z nas spotkała się pewna sytuacja, kiedy mieliśmy wrażenie, że już było, że to już przeżyliśmy, a jednocześnie mamy pewność, że to niemożliwe. Wydaje nam się, że byliśmy już w miejscu, w którym jesteśmy po pierwszym czy że byliśmy w stanie, w którym jesteśmy z całą pewnością. To tajemnicze zjawisko nazywane jest deja vu. Budzi go niepokój i poczucie utraty kontroli nad rzeczywistością. Zakłóca nasze poczucie bezpieczeństwa. Skąd się zachowujesz?

Znalezione obrazy dla zapytania dwa swiaty zdjecia

Zjawiska deja vu  doświadcza większości ludzi. Jest to najdawniejsze czasy. Już w starożytności starano się znaleźć przyczyny jego jego. Ówcześni badacze uważali, że jest to w wędrówki dusz. Deja vu ma być przywoływaniem wspomnień z Regulaminu wcieleń. W XIX wieku do opisania deja vu użyto tego „odczucie preegzystencji”. Zjawisko miałoby być wspomnieniem z życia miedzy wcieleniami i dowodem na istnienie wiecznej i nieśmiertelnej duszy. Aby wytłumaczyć swoim zwolennikom iw czasach współczesnych. Krytycy teorii reinkarnacyjnego źródła deja vu doszukiwania się w działaniu złych duchów. Miały jeden zakątek naszej świadomości postrzegania świata, podważyć wiarę w znaną nam rzeczywistość i prowadzić do postradania zmysłów.

Według innej wersji teorii człowiek ma dwa urządzenia i kiedy jeden z nich działa, jest drugi w stanie uśpienia. Zamiana w tęsknotę za nią może być wspomnieniem z obu mózgów. Nieco później badacze wysnuli teorię paramnezji, czyli zakłócenia w odtwarzaniu wspomnień. Przy zaburzeniu tego nowego są odbierane przez mózg jako już znane.

Obecnie istnieje pewność, że zjawisko deja vu często towarzyszy objawom neurologicznym – m.in. jest jednym z tych, którzy zebrali się, czy padną skórki. Neurolodzy mówią, że deja vu to efekt chwilowego zaburzenia działań zakończeń nerwowych.

Znalezione obrazy dla zapytania dwa swiaty zdjecia

Jedna z teorii mówi, że deja vu wynika z opóźnienia przedstawienia obrazu w jednym oku. Ten sposób, zanim obraz dotrze do mózgu, jest już znany z drugiego oka. Teoria ta została podważona, kiedy okazało się, że deja vu jest już znana jako niewidomym – to znaczy jest rozpoznawana zapachów i dźwięków. Skąd zatem tajemnicze zjawisko? Według niektórych badaczy. W jaki sposób można go przeżyć przez nas. Inni naukowcy twierdzą, że deja vu to docieranie do świadomości informacji, które nasz mózg zarejestrował nieświadomie.

Jest to, że człowiek korzysta z niewielkich możliwości zarządzania, aby przejść do pozostała część nie pozostaje nieużywana. Kumulują się tam wszystkie informacje, które zbierają nasz mózg. Jest do tzw. wiedza utajona, z której korzystamy całkowicie nieświadomie (intuicja). Czasem, w którym się znajdujemy, możemy być podobni do tej, którą mamy „zmagazynowaną”. Mózg nakłada na siebie i mam wrażenie powtórnego przeżywania obecnej chwili.

Znalezione obrazy dla zapytania dwa mózgi czlowieka zdjecia

Nie ma jednego wyjaśnienia zjawiska deja vu. Naukowcy bardzo starają się odkryć jego przyczynę. Nie każdy deja vu oznacza padaczkę czy inną chorobę. A jeśli nie ma naukowego wyjaśnienia, a tylko niepotwierdzone hipotezy? Pojawia się szerokie pole do wyjaśnień parapsychologicznych. Czy masz dowód na istnienie kontaktu z człowiekiem wszechwiedzącym bytu? Czy istnieje informacja o astralnym świecie, o którym jesteśmy pytani o innych wymiaru? Czasem zdarza się, że człowiek na jawie ma swoją historię, ale pozostaje w sferze podświadomości. Taka sytuacja może wywołać powtarzającą się sytuację. Na chwilę obecną nasza oferta ma inny wymiaru. Potwierdzałoby to także teorię o podróżach astralnych, z których wspomnienia na krótką chwilę przebijają się do naszej świadomości. Stąd często odczuwane podczas deja vu wrażenie, że „to mi się śniło”.

Według niektórych deja vu może być także dowodem na istnienie światów równoległych, czyli multiuniwersum. Koncepcja ta jest obecna w religiach wschodu. Nie tylko jeden wymysł, ponieważ obecnie mówią o nich także fizycy kwantowi i matematycy. Nasza rzeczywistość miała być jednym z wielu. Wszelkie przesunięcia w tych światach i przebudowie do naszej świadomości, czyli deja

Znalezione obrazy dla zapytania dwa swiaty zdjecia

 

Mimo tego, jak zaawansowana jest współczesna nauka, nie udało się jednoznacznie określić przyczyn i zjawiska deja vu. Możemy traktować je jako niezwykłe przeżycie, ale jeśli pojawia się zbyt często, łączy się z dziwnymi reakcjami fizycznymi ciała, aby nie zwlekajmy i skonsultujmy się z neurologiem. Człowiek może nie umieć tego zrobić, ale dość skutecznie potrafi zapobiegać jego występowaniu. Widać medycyna czyni szybsze postępy w stosunku do innych.

zrodlo: http: //strefa44.pl/deja-vu-wspomnienie-z-innego-zycia-czy-objaw-choroby/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: