DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Z OSTATNIEJ CHWILI! KOD ZWARIOWAŁ! PRÓBOWALI PRZERWAĆ EGZAMIN! TO CO ZROBILI NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE! [WIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Od poniedziałku w całej Polsce prowadzony jest strajk nauczycieli pod przewodnictwem ZNP. Jednym z elementów strajku miała być blokada przeprowadzenia egzaminów. To się jednak najbardziej radykalnym członkom ZNP nie udało.

Znalezione obrazy dla zapytania strajk nauczycieli w gorzowie zdjecia

Wczoraj w zdecydowanej większości placówek odbyły się egzaminy gimnazjalne. Istniały spore obawy, że egzamin się nie odbędzie z powodu strajku nauczycieli. Na szczęście problemy z egzaminem wystąpiły w zaledwie kilku miejscach.

Sławomir Broniarz bez wątpienia przeprowadzenie egzaminów mógł odebrać w kategoriach sromotnej porażki. Szef ZNP zapowiadał, iż zrobi wszystko, aby do weryfikacji wiedzy gimnazjalistów nie doszło. Wczoraj jednak mieliśmy do czynienia z bardzo pozytywną sytuacją.

W niemal 99% szkołach doszło do egzaminu. W komisjach prócz nauczycieli zasiedli również ochotnicy, którzy postanowili udzielić pomocy. Niestety doszło także do incydentów. Jednen z nich autorstwa działaczy Komitetu Obrony Demokracji pozostanie w pamięci uczniów jeszcze na długi czas.

Działacze KOD, aby utrudnić młodzieży pisanie egzaminów postanowili puścić przed szkołą w Gorzowie odgłosy zwierząt hodowlanych. Nie ukrywamy, iż jest to zachowanie, które ciężko skomentować. Działacze KOD kolejny raz pokazali, że zbyt wiele nie trzeba mieć w głowie, aby należeć do ich organizacj.

zrodlo:https://propublico24.pl/index.php/2019/04/11/z-ostatniej-chwili-kod-zwariowal-probowali-przerwac-egzamin-to-co-zrobili-nie-miesci-sie-w-glowie-wideo/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

5 thoughts on “Z OSTATNIEJ CHWILI! KOD ZWARIOWAŁ! PRÓBOWALI PRZERWAĆ EGZAMIN! TO CO ZROBILI NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE! [WIDEO]

  1. niech nauczyciele, jeżeli chcą strajkować dalej, niech zmienią przynależność związku. Mówią że robią to dla dobra dzieci. Właściwie to właśnie jest tak. Wy którzy nie widzicie że my wszyscy mamy dzieci, lub będziemy mieć, Robią to dla wszystkich dzieci, również swoich, pracując na „5 etatów”, i nie będąc w domu, a dzieci martwią się gdzie jest ich rodzic. „Opieka” ze strony nauczycieli jest ważna dla młodego człowieka, wy tego nie widzicie, rząd też. A to że zasłaniacie się dziećmi, bo wy nie macie z nimi co robić „świadczy to o was jako rodzicach, i zwalacie winę na nauczycieli”. Dlatego, w związku z tym, „Nauczyciel’ nie powinien się poddawać, bo wy, rodzicie już to dawno zrobiliście”.

    1. jeżeli, rodzic nie potrafi się zająć dzieckiem na czas strajku, to gdzie leży wina. Po stronie nauczycieli?, bo rząd jak i rodzicie zwalają winę teraz na nauczycieli. Świadczy to o rodzicach, że nie są odpowiedzialni, nie potrafią zająć się swoimi dziećmi. Mylę się?. „Dlatego” Nauczyciele nie powinni się poddawać, bo reszta społeczeństwa to zrobiła, obarczając, zwalając „winę na nauczycieli”.

  2. a jeśli ktoś będzie chciał, korepetycji, TO NIECH TEN „korepetytor” zażąda, niebagatelnej sumy za usługę, świadczenie. są różne karty do gry… . nie rząd ma władzę, tylko ludzie. A dlaczego niebagatelnej? bo nikt nie naucza, i dlatego jest to tak cenne. „A jeszcze bym się uśmiał, gdyby, Od Polityków zażądał 10 razy większej sumy niż od przeciętnego obywatela”

    1. „przeciętny obywatel pyta o korepetycje-100zł/h”, polityk-5000 zł/h, jak nie proszę znaleźć sobie kogoś innego. Następny 8000zł/h ” haha, ale mieli by miny….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: