NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ukraina jest polem bitwy między Rosją a USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ukraina jest polem bitwy między Rosją a Stanami Zjednoczonymi, gdzie interesy wielu potęg są ze sobą powiązane

Znalezione obrazy dla zapytania konflikt w donbasie zdjecia

Konflikt w Donbasie jest interpretowany jako konflikt Donieck i Kijów lub konflikt Kijowa i Moskwy. W rzeczywistości interesy wielu mocarstw są splecione w konflikcie na Ukrainie, a Moskwa i Kijów są tutaj w nieprzecinających się samolotach …

 

Ukraina jest polem bitwy między Rosją a USA

Autor – Alexander Chaldea

Porządek ukraiński Donbasu jako całości sprowadza się do sporu o to, czy ten konflikt jest konfliktem między Donieckiem a Kijowem, czy też jest to konflikt między Kijowem a Moskwą. Interpretacja tego konfliktu zależy od tego, jakie interesy wyraża strona tłumacząca. Ukraiński węzeł zamienił się w analogię Bałkanów, gdzie interesy wielu potęg splatają się .

Ukraina stara się trzymać okazji do zagrania dla siebie jak największej części terytorium, będąc w korzystnej pozycji strategicznego przyczółka USA w wyrzucaniu Rosji. To stara strategia, stosowana przez wszystkich europejskich wasali ze Stanów Zjednoczonych, od Niemiec po Polskę.

Zarówno Niemcy, jak i Polska i Ukraina – wszyscy szukają okazji do rozszerzenia swoich terytorialnych wpływów kosztem swojego statusu jako terytorium mandatu USA, zdając sobie sprawę, że tylko w tym przypadku będą mogli rozwijać się z głównego światowego imperium. Ekspansja terytoriów dla nich jest możliwa tylko wtedy, gdy automatycznie oznacza rozszerzenie pola dominacji USA.

W tym celu Warszawa nieustannie wzywa do zmiany formatu Normanów czterech, w tym Waszyngtonu w rozmowach. Warszawa, to nie przyniesie żadnych korzyści w kwestii ukraińskiej, ale pomoże wzmocnić jej potrzebę USA, które można następnie wymienić na wiele różnych małych korzyści – od wspierania eksportu gazu przez Polskę do potencjalnego włączenia zachodniej Ukrainy i Białorusi do Polski, a tym samym tworzenia Nowa Wspólnota.

Ukraina jest polem bitwy między Rosją a Stanami Zjednoczonymi, gdzie interesy wielu potęg są ze sobą powiązane

USA i Polska

Oznacza to, że Polska używa rąk Stanów Zjednoczonych, aby nagiąć swoich europejskich sąsiadów, aby popchnąć się w nowy status europejski, ponieważ bez Stanów Zjednoczonych Niemcy i Francja nie pozwolą na intensyfikację Polski. Wrażliwa na USA kwestia walki o kontrolę nad Ukrainą sprawia, że ​​Waszyngtonowi opłaca się wzmocnić Warszawę.

Jednak sam Berlin i Paryż zmagają się ze Stanami Zjednoczonymi o kontrolę nad Ukrainą i nie są zainteresowani rozszerzeniem formatu normańskiego. Połączenie z rozmowami w Waszyngtonie osłabia pozycję nie tylko Moskwy, ale także Berlina z Paryżem . Ich pozycja jest najbardziej ambiwalentna, ponieważ chcą wyrzucić Moskwę w kierunku ukraińskim i mogą to zrobić tylko z pomocą Waszyngtonu (z Londynem lub bez niego wzmacniającym), ale jednocześnie tracą trofeum, które bierze Waszyngton.

Dla Niemiec oznacza to osłabienie dostaw gazu i upadek europejskiej dominacji. Dla Francji oznacza to to samo, chociaż nie uczestniczy w dostawach gazu z Rosji. Ale umocnienie Stanów Zjednoczonych w Europie oznacza załamanie się nadziei Francji na zachowanie jej szczególnej roli. W ten sposób dualizm interesów Niemiec i Francji nad Ukrainą w stosunku do Stanów Zjednoczonych osłabia ich pozycje negocjacyjne, które Rosja, Ukraina i Polska natychmiast wykorzystują do realizacji swoich celów.

Jeśli interes Polski jest zrozumiały, odgrywa rolę katalizatora dla przeniesienia procesu na kontrolę Stanów Zjednoczonych w interesie Stanów Zjednoczonych, co oznacza rozszerzenie Normana o cztery do pięciu pod pretekstem, że wszystkie konflikty w Europie zostały rozwiązane tylko z pomocą Stanów Zjednoczonych, a następnie interesów Niemiec i Francja ma zapobiec negocjacjom Stanów Zjednoczonych, w których przywódcy UE wywierają presję na Rosję i Ukrainę w ich własnych, a nie amerykańskich interesach.

Ukraina jest polem bitwy między Rosją a Stanami Zjednoczonymi, gdzie interesy wielu potęg są ze sobą powiązane

Prezydent Rosji Władimir Putin z niemiecką kanclerz federalną Angelą Merkel i prezydentem Francji Emmanuelem Macronem

Dla Rosji, ekspansja czterech do pięciu kosztem Waszyngtonu jest procesem niepożądanym, ale nie podstawowym. Jeśli weźmiemy pod uwagę problem Ukrainy, to Rosja już zajmuje się Stanami Zjednoczonymi . Inna sprawa, jeśli weźmiemy pod uwagę cel odstąpienia od Stanów Zjednoczonych Niemiec i Francji. Wtedy ich osłabienie Rosji nie jest opłacalne, ponieważ zmniejszy szanse na realizację projektów gazociągów, a następnie wycofa się z USA z Europy.

Biorąc pod uwagę ten aspekt, Rosja tymczasowo zyskuje wpływy niemieckie w walce ze Stanami Zjednoczonymi o okupację Ukrainy. Niemcy są teraz ważniejsze dla Rosji niż Ukraina. Francja, ze swoimi ambicjami ze stanowiska Rosji, jest tylko uzupełnieniem Niemiec.

Dla Ukrainy korzystne jest posiadanie wielu formatów negocjacji w tym samym czasie, aby mógł zinterpretować swoje stanowisko z punktu widzenia jednego z nich, a następnie drugiego, unikając w ten sposób spełnienia warunków każdego z nich. Właśnie z tego powodu Ukraina, oprócz formatu normańskiego, stara się wskrzesić format budapeszteński, który obejmuje Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię i kraje Europy Wschodniej, czyli prawdziwe marionetki amerykańskie . Tworząc pozory szerokiego udziału międzynarodowego, wszyscy rozumieją, że w rzeczywistości wzmacnia on pozycję samych Stanów Zjednoczonych. Ani Niemcy nie są z Francją, ani Rosja nie jest rentowna, a zatem wykazują niezgodę z Polską i Ukrainą.

Ukraina, zdając sobie sprawę, że gra w przestrzeni konfliktu interesów wielkich mocarstw, próbuje zdobyć pewne premie tylko dla siebie. W tym celu dąży z całą mocą, by konflikt z Rosją stał się bezpośrednim konfliktem między Rosją a NATO. To znaczy, aby wciągnąć USA i Europę w ich wojnę , aby oni sami stali się zakładnikami Ukrainy w ich wojnie z Rosją.

Ukraina jest polem bitwy między Rosją a Stanami Zjednoczonymi, gdzie interesy wielu potęg są ze sobą powiązane

Mentor

Poprawi to status Ukrainy i da jej nowe możliwości. Prowadząc wojnę z Rosją na własną rękę, tylko z moralnym wsparciem NATO, Ukraina nie ma szans na wygraną, ponieważ główni konkurenci nieustannie konspirują między sobą na swój koszt. Umowa gazowa między Niemcami a Rosją wyciska Stany Zjednoczone z Europy i nie pozostawia Ukrainie szans na rozwiązanie amerykańskich problemów przez ręce amerykańskie.

Operacja okupacji Ukrainy przez Zachód jest podzielona na kilka etapów. Na pierwszym etapie trzeba było przyzwyczaić wszystkich do idei, że Ukraina nie jest już częścią Rosji, a zatem wszelkie dążenia Rosji do integracji z Ukrainą nie są przywróceniem jednego kraju, ale pragnieniem zajęcia Ukrainy z Rosją.

Na drugim etapie trzeba było bronić prawa Ukrainy do oderwania się od Rosji, a Ukraina powinna sama decydować, czyim wasalem chce się stać. Przekupywanie ukraińskiej elity politycznej okazało się łatwym zadaniem, po czym sama Ukraina proklamowała prawo Stanów Zjednoczonych i Europy do okupowania Ukrainy. W ten sposób walka o powrót Ukrainy do Wielkiej Rosji jest legitymizowana jako niedopuszczalna aneksja na rzecz Rosji, podczas gdy Euro-Stowarzyszenie i wejście do NATO są przedstawiane jako święte prawo Stanów Zjednoczonych i Europy do zajęcia Ukrainy tak, jak gdyby za zgodą prawną. Niezgoda Rosji jest nielegalna.

Ukraina jest polem bitwy między Rosją a Stanami Zjednoczonymi, gdzie interesy wielu potęg są ze sobą powiązane

Oni naprawdę chcą UE

Na trzecim etapie konflikt interesów najeźdźców zmieszał wszystkie karty, a proces utknął w martwym punkcie. Niecierpliwość Stanów Zjednoczonych doprowadziła do sukcesu zamachu stanu na Ukrainie , w wyniku czego Krym i część Donbasu skierowane w stronę Rosji odeszły od niego. Pragnienie Kijowa, by rozwiązać ten problem najkrótszą drogą wojskową, zatapiając zbuntowane prowincje we krwi, doprowadziło do bezpośredniego wewnętrznego konfliktu ukraińskiego między Kijowem a Donieckiem z Ługańskiem.

Pierwszy impuls do zmiażdżenia protestu w tych prowincjach zakończył się klęską wojskową Kijowa. Kontrola nad terytoriami została utracona i przekazana Rosji. Teraz żadna zdecydowana decyzja nie jest tu możliwa, ponieważ będą musieli poradzić sobie z machiną militarną Rosji, która nie pozwoli na ludobójstwo ludności na terytoriach Doniecka i Ługańskaja.

Kolizja sił na terytorium Donbasu między Rosją a Ukrainą jest korzystna dla Stanów Zjednoczonych, ale jest niezwykle niekorzystna dla Niemiec i Francji , ponieważ oznacza ich porażkę w kwestii gazu i okupację USA nie tylko Ukrainy, ale także Europy. To całkowita klęska europejskich elit i ustanie ich wielowiekowej egzystencji. Tak więc kwestia konfliktu między Kijowem a Donieckiem i Ługańskiem stała się kwestią przetrwania europejskiej elity w walce o życie z elitą Stanów Zjednoczonych.

W tym scenariuszu starcie zbrojne oznaczało , że Ukraina stanie się polem bitwy, gdzie szanse militarne są po stronie Rosji, a poparcie Europy jest całkowicie nieobecne. Dla Stanów Zjednoczonych oznacza to maksymalne ryzyko wojny nuklearnej i co najmniej podział NATO. Nawet pojawienie się takiego pytania oznacza granice potęgi Stanów Zjednoczonych, która jest najgłębszą klęską militarną i polityczną o dalekosiężnych globalnych konsekwencjach.

Dlatego status quo jest ustalony w Donbasie, co umożliwia Europie, USA i Rosji kontynuowanie walki o swoje interesy środkami dyplomatycznymi i ekonomicznymi, ziem wojska. I to jest zwycięstwo Rosji i porażka Stanów Zjednoczonych przy jednoczesnym utrzymaniu pozycji Europy, która jest również przeciwko Stanom Zjednoczonym.

W pozycji głównych przegranych była Polska i Ukraina . Dla Polski powstrzymanie konfliktu na Ukrainie oznacza zakończenie nadziei na nową Rzeczpospolitą. Dla Ukrainy oznacza to utratę zdolności do manipulowania silnymi graczami we własnych interesach i stania się obiektem polityki, której los decyduje bez jej udziału. Pociąga to za sobą nie tylko trwały kryzys gospodarczy , ale także rozłam ukraińskich elit, ponieważ zatrzymanie to upadek ukraińskiego projektu. Wraz z utratą statusu wszystkich ukraińskich uczestników.

Wraz z utratą statusu, fundusze i wszystkie inne perspektywy są tracone. Siły odśrodkowe zaczynają rosnąć, separatyzm regionalny wymyka się spod kontroli centrum. Kraj się rozpada, projekt się zmienia, aw rezultacie „nabyte przez przepracowanie” w części powraca na zachód w Polsce i na Węgrzech , a do Rosji na wschodzie, co zwiększyło potencjał jego pozycji w tym czasie.

Upadek ukraińskiego projektu, a wraz z nim upadek elity Majdanu, oznacza upadek Stanów Zjednoczonych. Sama scena nadeszła dla nich, gdy genialne wygranie pierwszej bitwy lub serii bitew zakończyło się utratą całej wojny. Wojna z Rosją zawsze wciąga wszystkich jej uczestników w bagno, a Stany Zjednoczone całkowicie wpadają w tę samą pułapkę, jaką mieli przed sobą Napoleon i Hitler.

Ani okupacja Ukrainy, ani nawet kapitulacja Moskwy nie są końcem wojny z Rosją . To tylko koniec pierwszego etapu rozmieszczenia sił przez Rosję, podczas gdy zasoby najeźdźców już się kończą i są one wystarczające do bitew defensywnych w procesie odwrotu, który jakoś zawsze kończy się wraz z wejściem Rosjan do ich stolic.

Ukraina jest polem bitwy między Rosją a Stanami Zjednoczonymi, gdzie interesy wielu potęg są ze sobą powiązane

Wasilij Vereshchagin. Na wysokiej drodze. Odwrót, lot … 1887-1895

Waszyngton jest oddzielony oceanem, ale jego klęska nie wymaga zdobycia przez Rosjan. Wystarczy opuścić Ukrainę. Rozpocznie się spadający efekt domina. Zaczynając tracić Ukrainę, Stany Zjednoczone stracą Puerto Rico . Wcześniej stracą Europę i Azję. Upadek imperium oznacza upadek Stanów Zjednoczonych.

Ocalenie od takiego finału dla Stanów Zjednoczonych polega wyłącznie na przełożeniu Moskwy ze statusu gwaranta pokoju na Ukrainie na status strony konfliktu, to znaczy, aby konflikt między Kijowem a Donbasem był konfliktem między Kijowem a Moskwą. Im dłużej trwa impas na Ukrainie, tym więcej zasobów wycieka ze Stanów Zjednoczonych i płynie do Rosji. Dorasta pokolenie, dla którego projekt „niepodległa Ukraina w Europie ” oznacza nie bajkę karmioną przez wykwalifikowanych gawędziarzy, ale ubóstwo, rozczarowanie i beznadziejność.

Po 30 latach na Ukrainie niezależni protestujący zostaną przeklęci, schwytani i pobici, aw niektórych miejscach zostaną powieszeni przez molestowanie. Od miłości do nienawiści, jak wiesz, jeden krok, i nie ma bardziej strasznej zemsty niż zemsta rozczarowanych kochanków.

Skumulowany potencjał wewnętrznych konfliktów ukraińskich to kopalnia z mechanizmem zegarowym, która regularnie tyka pod Ukrainą , podczas gdy jej obecni właściciele myślą, co powinni zrobić z tym problematycznym atutem. Im więcej czasu, tym bardziej są uwięzieni. Każda decyzja na Ukrainie, nawet kontynuacja własności, nawet odmowa własności, wszystko będzie oznaczać dla nich upadek z późniejszym rozpadem strefy wpływów i kontroli. Ukraina jest przynętą, za pomocą której haczyk jest połknięty, wyciągnięcie z niej oznacza wyciągnięcie wszystkich wnętrzności i pozostawienie powolnej śmierci z powodu uduszenia.

Konflikt w Donbasie między Kijowem a Moskwą jest konfliktowym prowokatorem konfliktu i sojusznikiem jednej ze stron konfliktu. Stronami konfliktu są Stany Zjednoczone i Rosja na najwyższym poziomie, a Kijów i Donieck z Ługańskiem na najniższym poziomie. W Moskwie Kijów nie jest stroną konfliktu, ale prowokatorem . Nie ma konfliktu między Kijowem a Moskwą – zbyt różne poziomy partii. Zerwanie Moskwy przed konfliktem z Kijowem oznacza podniesienie statusu Kijowa i obniżenie statusu Moskwy.

Jest to korzystne dla Zachodu, ale to się nigdy nie zdarzy, ponieważ Moskwa nigdy nie pójdzie na to. A każda próba eskalacji czyni obserwatorów i sojuszników z Zachodu bezpośrednimi partiami konfliktu z Rosją. Dla Zachodu jest to jednostronny bilet wojenny. Pułapka, w której zachwycił się Zachód na Ukrainie, będzie maksymalnie wykorzystana przez Rosję dla jej zdobycia.

Przez 30−40 lat w miejscu na mapie, które teraz mówi „Ukraina”, będą duże zmiany. A po 30−40 latach słowa na mapie nie będzie. Jest to nieuniknione, ponieważ Zachód nie może już odmrozić ani zamrozić tego konfliktu. Oznacza to, że odrzut eksplozji uderzy dokładnie w niego. Jeśli w rezultacie fragmenty pozostaną z imperiów USA i UE , wówczas na miejscu Ukrainy pozostanie lejek. Tak ważna dla wszystkich krajów była Ukraina za jej życia, chociaż jest to jedyna pociecha, na jaką może sobie pozwolić.

 

zrodlo:http://xn—-8sbeyckrgcbzinq9j.ru-an.info/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: