DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

To było kwestią czasu. Broniarz podał numer konta

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nie wiadomo, skąd ta prawidłowość, ale niemal każdy inicjator akcji wymierzonych w rząd PiS, prędzej czy później prosi o wpłaty. Tym razem robi to ZNP, na którego czele stoi Sławomir Broniarz. Zbiórka!

Sławomir Broniarz (ZNP) i zbiórka

Im dłużej śledzisz szeroko rozumianą polską sceną polityczną, tym więcej jesteś w stanie przewidzieć. A to, że prędzej czy później ZNP poda numer konta do wpłat, było jak pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Robi się coraz bardziej… typowo.

Im głośniejsza inicjatywa wymierzona w obecny rząd, tym większa szansa, że jej inicjatorzy poczują krew. Zbiórka publiczna to sposób na błyskawiczne zgromadzenie dużej sumy pieniędzy. Pokusa jest tym większa, że nie trzeba przecież precyzować, na co zostaną przeznaczone. Jak przekonacie się poniżej, Sławomir Broniarz takich szczegółów woli nie zdradzać.

Dziś wróciła sprawa bardzo głośna. Zbiórka „na nowe Seicento dla Sebastiana K.” dała oszałamiający efekt. 2 lata temu zamiast planowanych 5 tys. zł, udało się zebrać „na złość władzy” aż 150 tys. zł. Niestety, organizator zbiórki przepadł wraz z pieniędzmi wpłacających – głównie zwolenników KOD, Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej.

W międzyczasie o wpłaty darczyńców błagała partia Nowoczesna, wówczas jeszcze z „ekonomistą” Ryszardem Petru na czele. Teraz na podobny krok decyduje się ZNP. Coraz bardziej irytujący społeczeństwo strajk najpewniej wkrótce się zakończy, zatem najwyraźniej organizatorzy chcą ugrać jak najwięcej.

Zbiórka na ZNP. Broniarz zdecyduje o przeznaczeniu środków?

– Nauczyciele codziennie wspierają nasze dzieci i wnuki. Teraz to oni potrzebują wsparcia, bo strajkując tracą swoje zarobki. Wspierasz nauczycieli? Możesz dokonać wpłaty na „Fundusz strajkowy” ZNP – czytamy na twitterowym profilu Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Nauczyciele codziennie wspierają nasze dzieci i wnuki. Teraz to oni potrzebują wsparcia, bo strajkując tracą swoje zarobki. Wspierasz nauczycieli? Możesz dokonać wpłaty na „Fundusz strajkowy” ZNP: 13 1240 5934 1111 0010 8960 6877

 

zrodlo:https://otopress.pl/2019/04/11/to-bylo-kwestia-czasu-broniarz-podal-numer-konta/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “To było kwestią czasu. Broniarz podał numer konta

  1. wszyscy nauczyciele mogli by zrezygnować z pracy teraz. I znajdą nową do czasu, zatrudnienia na nowych warunkach. A tym czasem Polska będzie bez nauczycieli, i jestem ciekaw jak sobie poradził by z tym rząd.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: