DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

SPRAWA SEX FILMÓW POLITYKÓW JUŻ ZAKOŃCZONA !! SPRAWCY UKARANI I JUŻ NA WOLNOŚCI …….. BZDURA? NIE TO REALIA III R.P !! SZOK !!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

witam sytuacja kuriozalna na skalę globalną mozliwa tylko w skorumpowanej i skryminalizowanej R.P numer 3

NIECAŁY TYDZIEŃ TEMU ZAMIEŚCIŁEM JA JAK RÓWNIEŻ KILKA PORTALI INFORMACJĘ O NAGRANYCH W PODKARPACKICH BURDELACH OGII SEKSUALNYCH Z UDZIAŁEM POLITYKÓW PIS ORAZ ORGII PEDOFILSKICH ………..

DZISIAJ DOWIADUJEMY SIĘ IŻ !! W TEJ SPRAWIE JUŻ WINNI ZOSTALI OSĄDZENI !! OSADZENI W WIĘZIENIACH !! I WSZYSCY JUŻ ODBYLI ZASĄDZONE KARY I SĄ JUŻ NA WOLNOŚĆI ……….

NIE BYWAŁE PRAWDA ?? JAKA SZYBKOŚĆ W DZIAŁANIU ……… ABY DODAĆ PIKANTERII TEMU JAWNEMU PRZEKRĘTOWI – CAŁY MATERIAŁ SPRAWY OD POCZĄTKU ŚLEDZTWA POPRZEZ SĄDOWE ROZPRAWY I MATERIAŁY DOWODOWE WRAZ Z UZASADNIENIAMI 

ZOSTAŁO OBJĘTE 

KLAUZULĄ „TAJNE”

zapraszam do poniższego tekstu i odsyłających linków ……….

Ukryta prawda o sekstaśmach. „Rz” ujawnia

Zaskakująco niskie kary i „parasol ochronny” nad bohaterami seksafery na Podkarpaciu – pisze „Rzeczpospolita”. Chodzi o sprawę domniemanych sekstaśm, na których nagrani mają być ważni politycy.

W artykule Izabeli Kacprzak i Grażyny Zawadki czytamy o dziwnych okolicznościach śledztwa. Pierwszym zaskakującym elementem jest utajnienie śledztwa, choć nikt nie podaje powodów takiej decyzji.

Afera dotyczy rzekomego istnienia sekstaśm nagranych w agencjach towarzyskich na Podkarpaciu. Skala ma być szokująca – czytamy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że istnieją 4 tys. taśm, na których mają być m.in. ważni politycy, wiceminister obrony, arcybiskup i szef jednej z komend policji.

Jak ujawniło Radio Zet, rzekome taśmy miały trafić na Ukrainę, a do jednej z nich miał dotrzeć były agent CBA Wojciech J. Z zeznań Wojciecha J. wynika, że dostał od szefa CBA polecenie sprawdzenia informacji o krążących nagraniach. Wtedy miał widzieć jedno z nagrań (przekazane mu przez informatora). Jak utrzymuje były agent, na nagraniu widać wpływowego polityka PiS z nieletnią dziewczyną.

CBA zaprzecza tym doniesieniom, twierdząc że są one kłamstwem.

Dziennikarki „Rzeczpospolitej” ustaliły jednak, że w sprawie jest dużo więcej zagadkowych elementów. Główne osoby sprawdzane w tej sprawie to były oficer CBŚP Daniel Ś. (według Wojciecha J. to on miał stać za procederem nagrywania) i dwaj bracia z Ukrainy, prowadzący agencje.

W przypadku Daniela Ś., który dostał zarzuty zagrożone karą dziesięciu lat więzienia, sprawa potoczyła się szybko i były oficer już wyszedł z aresztu. Jak ustaliła gazeta, obecnie jest prywatnym detektywem w agencji licencjonowanej przez MSWiA.

Z kolei Ukraińcy, mimo że za przestępstwa, za które ich skazano grozi minimum trzy lata więzienia, dostali… rok i 1,5 roku, które zdążyli odbyć w areszcie jeszcze przed ogłoszeniem wyroku. Uzasadnienie wyroku jest opatrzone klauzulą „ściśle tajne” – czytamy. Mężczyźni pozostają nadal w Polsce, prowadzą także dochodowy biznes – informuje „Rz”.

Więcej w „Rzeczpospolitej”. 

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/prasa/news-ukryta-prawda-o-sekstasmach-rz-ujawnia,nId,2931800#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

4000 NAGRAŃ !! ILE Z NICH ZAWIERA DOWODY NA POPEŁNIENIE PRZESTĘPSTWA BEZPOŚREDNIEGO – PEDOFILII A ILE JESZCZE MOGŁO BY WSKAZAĆ NA PRZESTĘPSTWA ZWIĄZANE Z HANDLEM LUDŹMI , SUTENERSTWEM ……….??????

BO KTOŚ TO WSZYSTKO IM ORGANIZOWAŁ I ARANŻOWAŁ ………. NIE PRAWDAŻ ??

JAK WIDZICIE ZDRAJCY I SPRZEDAWCZYKI NAZYWANI OMYŁKOWO POLITYKAMI MAJA SIĘ W TYM

KURWIDOŁKU R.P numer 3 ……… świetnie i cieszą się bezkarnością i ochroną w każdym aspekcie kodeksów karnych …….

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: